İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Uyarı: Bu işlemi yaptığınız takdirde telefonunuz garantiden çıkmaktadır ve herhangi bir olumsuzluk halinde mesuliyet kabul edilmemektedir. bunu yapacak kişiler buna dikkat ederek işlemleri yapmalarını tavsiye ederim. !!!! 1- Telefonumuzu Ses kısma, Home, ve Power tuşlarına aynı anda yaklaşık on saniye kadar basılı tutup download modunda açıyoruz ve alttaki resim karşınıza geliyor. http://c1212.hizliresim.com/14/l/h09rg.png 2- Ses artırma tuşu ile onaylayarak Download Moda geçiş

Bu konu 9797 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...
[SM-N910*] Note 4 CF-Auto-Root ile Root Yapımı 9797 Reviews

Konuyu değerlendir: [SM-N910*] Note 4 CF-Auto-Root ile Root Yapımı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 9797 kez incelendi.

fatihya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun, Turkey
    @fatihya

[SM-N910*] Note 4 CF-Auto-Root ile Root Yapımı

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Uyarı: Bu işlemi yaptığınız takdirde telefonunuz garantiden çıkmaktadır ve herhangi bir olumsuzluk halinde mesuliyet kabul edilmemektedir. bunu yapacak kişiler buna dikkat ederek işlemleri yapmalarını tavsiye ederim. !!!!

1- Telefonumuzu Ses kısma, Home, ve Power tuşlarına aynı anda yaklaşık on saniye kadar basılı tutup download modunda açıyoruz ve alttaki resim karşınıza geliyor.

2- Ses artırma tuşu ile onaylayarak Download Moda geçiş yapıyoruz.
    3- Telefonunuza uygun olan CF-Auto root dosyasını bilgisayarınıza indirin ve zipten çıkarın.

4- Zip içerisinden çıkan Odin uygulamasını başlatın.
    Telefonunuzu bilgisayara bağlayın.

5- Odin Programında PDA butonuna tıklayarak
    CF-Auto-Root-....tar.md5 dosyasını seçin.

6- Start tuşuna basıyoruz ve odinin custom CWM Recovery flashlamasını ve telefonunuzun root olmasını bekliyoruz.
    7- Telefonunuz bu işlem süercinde bir kez açılacak ve superuser ı flashlıyacaktır işlem sonunda herhangi bir sorun yaşamadıysak eğer alttaki resimdeki gibi pass ifadesi gelecektir.

Download

SM-N910C LOLLIPOP ROOT DOSYASI :
    http://download.chainfire.eu/559/CF-Root/CF-Auto-Root-trelte-treltexx-smn910c.zip

SM-N910F (International, Qualcomm): CF-Auto-Root-trlte-trltexx-smn910f.zip

SM-N910G (Asia, Qualcomm): CF-Auto-Root-trlte-trltedt-smn910g.zip
    SM-N910H (Asia, Exynos): CF-Auto-Root-tre3g-tre3gxx-smn910h.zip

SM-N910T (T-Mobile USA, Qualcomm): CF-Auto-Root-trltetmo-trltetmo-smn910t.zip
    SM-N910W8 (Canadia, Qualcomm): CF-Auto-Root-trltecan-trltecan-smn910w8.zip

SM-N910C (Thailand, Exynos): CF-Auto-Root-trelte-treltexx-smn910c.zip
    SM-N910U (Hong Kong, Exynos): CF-Auto-Root-trhplte-trhpltexx-smn910u.zip

SM-N910K (Korea, Exynos): CF-Auto-Root-treltektt-treltektt-smn910k.zip
    SM-N910L (Korea, Exynos): CF-Auto-Root-treltelgt-treltelgt-smn910l.zip
    SM-N910S (Korea, Exynos): CF-Auto-Root-trelteskt-trelteskt-smn910s.zip

SM-N9100 (China, Qualcomm): CF-Auto-Root-trltechn-trlteduoszc-smn9100.zip
    SM-N9106W (China, Qualcomm): CF-Auto-Root-trltechn-trlteduoszn-smn9106w.zip
    SM-N9108V (China, Qualcomm): CF-Auto-Root-trltechn-trltezm-smn9108v.zip
    SM-N9109W (China, Qualcomm): CF-Auto-Root-trltechn-trlteduosctc-smn9109w.zip

Konu Nejat tarafından (17.02.15 Saat 11:48 ) değiştirilmiştir.
    Forum Kuralları Gereği Özel Mesaj Desteği Veremiyoruz. Lütfen Konu Açarak Yardım İsteyelim.

Arkadaşlar Sitede Traffic Kısmına Günde Bir Kere Tıklamanızı Rica Ediyoruz. Buraya Tıklayın.

Rom yüklerken telefonunuz Boot ekranında kaldıysa buyurun.

Orjinal boyutu görmek için tıklayın 759x261px.

TechMaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    zeytinburnu
    @TechMaN

Cevap: [SM-N910*] Note 4 CF-Auto-Root ile Root Yapımı

Note 4 gelmeden yazılımlar geliyor geliştiriciler 4 gözle bekliyor cihazı

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Eski nickim: chita

Nereden
    mugla
    @Barış Avcı

hocam dedıklerınıızn hepsını uyguladım fakat teleon hala aynı degısen bısey yok

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24

Alıntı:
    Barış Avcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    odin ile root flasladiginiz zaman root olması ihtimali azdır. Zayıftır.

Odini açtığında added yazisini gördün mü?
    Download moduna aldın demi cihazı?
    Ve işlem başarılı bitti mi?
    Cihaz kendini reset etti mi?

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    Barış Avcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uygulamalar içinde süper User varsa gir ve çalıştır. Knox devre dışı bırakılsın mı sorusuna evet de tamamdır. Bunların hiç bitti olmuyor ise işlem olmamış demektir.

SM-N910C ( Note 4 ) Güçlü ve yakışıklı Beyaz

Nereden
    Yalova
    @uAta

Ben cihazi root ettikten sonra bariz olarak gozlemledigim bazi durumlarda cihaz donmaya basladi onceden ozellikle gozlemlemek adina root etmemistim 1 hafta 1 kez takilmadi cihaz ama sonrasinda root ettikten sonra takildi klavyede yazi yazarken donuyo tuslara basiyorum sesi geliyo ekrana harf cikmiyo sonra birden hepsi eklenmis oluyor falan nedendir ...

Root ettikten sonra root izni verip kullandigim uygulama 2 adet reklam engelleme, arama mesaj engelleme yazilimi ve xposed kurup dpi degerlerini degistirebilicegim yazilimlari kurdum

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

sadece root edince deneseydin daha net olurdu ama muhtemelen xposed ve dpi durumu bozmuştur. şahsi kanaatim garantisi olan note 4 ün hiç bir müdaheleye ihtiyacı yok, fakat garantim olmasa kesinlikle dibine kadar root rom girerdim

Alıntı:
    uAta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben cihazi root ettikten sonra bariz olarak gozlemledigim bazi durumlarda cihaz donmaya basladi onceden ozellikle gozlemlemek adina root etmemistim 1 hafta 1 kez takilmadi cihaz ama sonrasinda root ettikten sonra takildi klavyede yazi yazarken donuyo tuslara basiyorum sesi geliyo ekrana harf cikmiyo sonra birden hepsi eklenmis oluyor falan nedendir ...

Root ettikten sonra root izni verip kullandigim uygulama 2 adet reklam engelleme, arama mesaj engelleme yazilimi ve xposed kurup dpi degerlerini degistirebilicegim yazilimlari kurdum

Nereden
    Yalova
    @uAta

Alıntı:
    Nejat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece root edince deneseydin daha net olurdu ama muhtemelen xposed ve dpi durumu bozmuştur. şahsi kanaatim garantisi olan note 4 ün hiç bir müdaheleye ihtiyacı yok, fakat garantim olmasa kesinlikle dibine kadar root rom girerdim
    Ama xposed en son kuruldu ondan oncede olmustu bu durum yani sadece root edince olmustu diye rahatlikla diyebilirim...
    Peki orjinale nasil donebilirim ?
    Orjinal yazilima doneyim root kalksin ve kies yedegim var o yedegimi orjinal yazilimi yukledikten sonra atsam rehberim programlarim vs gelir dimi ?

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    uAta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama xposed en son kuruldu ondan oncede olmustu bu durum yani sadece root edince olmustu diye rahatlikla diyebilirim...
    Peki orjinale nasil donebilirim ?
    Orjinal yazilima doneyim root kalksin ve kies yedegim var o yedegimi orjinal yazilimi yukledikten sonra atsam rehberim programlarim vs gelir dimi ?
    Yıllardır samsung kullanırım kies nasıl bişeydir inan hiç bilmiyorum. Tr orjinal rom da forumda mevcut ayrıca

Nereden
    Yalova
    @uAta

Peki kiesi bir kenara birakalim suan ayarlardan fabrika ayarlarina don yapsam yedeklerim ne olur geri gelir mi ?

Bu Konu için Etiketler