İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba arkadaşlar çoğu kişinin kullanamadığı Titanium backup uygulamasını kendi telefonumdan Görüntüler çekerek anlatmaya çalıştım. Titanium Backup uygulamasının son sürümü 6.2.0 lucky patcher gerektirmeyen ve 4.4.2 romlarda veri geri yüklemede sorun çıkarmayan sürümüne buradan ulaşabilirsiniz. NOT: Kullanabilmeniz için ROOT olmanız gerekmektedir. İlk olarak ekten Lucky Patcher uygulamasını yüklüyoruz açıyoruz ve açılan pencereden Titanium backup yazan yerin üzerine basılı tutarak

Bu konu 61614 kez görüntülendi 161 yorum aldı ...
[4.4.2] Titanium Backup Pro 6.2.0 [Detaylı Kullanım Anlatımı] ( android ) 61614 Reviews

Konuyu değerlendir: [4.4.2] Titanium Backup Pro 6.2.0 [Detaylı Kullanım Anlatımı] ( android )

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 61614 kez incelendi.

warlordx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    @warlordx
    facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Alıntı Boyka68 Nickli Üyeden Alıntı
    Keşke yarasaydi kullandiklarimin hepsi beleş reklamli 1 pro oldu cihazda sayenizde titanium backup

Room backup işini titanium yaparmi yoksa hbootdan backup dahami sağlıklı doğru olandır?

HTC Sensation cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Yapar ancak recoveryden nandroid backup yaparsan sistemin birebir yedeğini almış olursun (cashleri de yedekleyebiliyorsun)

Send from my Casio DJ-120 using Tepetaklak2

R@MaZaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Polanya
    @R@MaZaN
    Alıntı warlordx Nickli Üyeden Alıntı
    Yapar ancak recoveryden nandroid backup yaparsan sistemin birebir yedeğini almış olursun (cashleri de yedekleyebiliyorsun)

Send from my Casio DJ-120 using Tepetaklak2
    eyw kardes bilgi icin recoveryden nondroid yapacam birazdan ama kafamdaki 1 soru isaretine cevap alirsam mutlu olurum.

simdi backup yapinca hbootdan sd karta atiyo ya bunu, 1 gun olurda restore yaparsam bu dosyayi ki gerek olur malum.
    cihaz su andaki durumami donuyo otomatik?
    yani uygulamalarim falan, yapmis oldugum ayarlar, skype, face, im+ gibi programlarda isim sifre yazili olanlarlarda, indirdiklerim yani kurulu hali gerimi geliyo?
    titanium back up ile uygulamarimi back up yaptim ama, bu rom restore edersemki ilerde bunlari tek tek geri yuklemem gerekmiyo demi?
    back up oldugu halden devammi ediyo?
    ins anlatabilmisimdir derdimi

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre
    aynen öyle kardeşim, telefonun tüm yazılımının kopyası o yedek.
    bildirimlerin bile aynı kalır. açık olan uygulamalarına kadar.. hiç birisini geri yüklemene gerek yok. sd karttan data dosyalarını silmediğin sürece hepsi aynı şekilde kalır. kısacası telefonun birebir kopyası.. o yedeklerden en az bir tane her zaman telefonda sakla ki acil durumda açar kullanırsın

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    Polanya
    @R@MaZaN
    Alıntı Emre Nickli Üyeden Alıntı
    aynen öyle kardeşim, telefonun tüm yazılımının kopyası o yedek.
    bildirimlerin bile aynı kalır. açık olan uygulamalarına kadar.. hiç birisini geri yüklemene gerek yok. sd karttan data dosyalarını silmediğin sürece hepsi aynı şekilde kalır. kısacası telefonun birebir kopyası.. o yedeklerden en az bir tane her zaman telefonda sakla ki acil durumda açar kullanırsın
    Eline saglik sonunda soru isareti kalmadi kafamda, cok tesekkurler kardes. Imagination akar o zaman hemen indirem
    ismin cok guzel bu arada, oglumun ismide Emre

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre
    allah bağışlasın hocam, size ve oğlunuza bol şanslar, mutluluklar bol neşeli günlerde bol bol başarı diliyorum

forumumuza hoş geldiniz bu arada, polonyadan selamlarınızı duyar gibi olduk

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    Polanya
    @R@MaZaN
    Alıntı Emre Nickli Üyeden Alıntı
    allah bağışlasın hocam, size ve oğlunuza bol şanslar, mutluluklar bol neşeli günlerde bol bol başarı diliyorum

forumumuza hoş geldiniz bu arada, polonyadan selamlarınızı duyar gibi olduk
    Cok tesekkurler kardesim, allah cumlemize hayirli evlatlar, saglikli hayat nasip eylesin.
    Hosbulduk cok sevdim be bu forumu kovsanizda gitmem hissi var
    6-7 senedir ilk kez forumlara takilir oldum yeniden, eskiden forum sitem bile vardi, avrupadaki turkleri 1 araya toplamaya calismisdim, basarili idi ama herseyin bi sonu oluyo.

Polanyadan Selamlar ve saygilarimla... (ben neredenolanya) falan yazmamisdim sankide ama neyse
    Bi adam varmış.
    Bi adam daha varmış. Bi tane daha varmış.
    Şaka yaptım Şaka ! Ne Arar Bu devirde Bu Kadar Adam. zuhuhahahaa XD

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    dr. bir ara yeni versiyonun kullanımını da anlatıversen, ben şu nandroid ayıklama işini yapamadım bir türlü, sistem uygulamaları hariç hiç bir şey geri yüklenemiyor.
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Nereden
    Polanya
    @R@MaZaN
    Alıntı dreamnej Nickli Üyeden Alıntı
    dr. bir ara yeni versiyonun kullanımını da anlatıversen, ben şu nandroid ayıklama işini yapamadım bir türlü, sistem uygulamaları hariç hiç bir şey geri yüklenemiyor.
    Sizin gibi usta nasıl olur yapamaz. Ben 2 günde titanium manyağı oldum:d

Hocam biraz açarak takıldığınız yeri anlatirsaniZ yardımcı olurum. Ben farklı romlara, Butun programları Apk leri ile getirdim.

@kivi
    Alıntı dreamnej Nickli Üyeden Alıntı
    tamamdır hocam ekliyorum hemen diğer konuya..

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı Boyka68 Nickli Üyeden Alıntı
    Sizin gibi usta nasıl olur yapamaz. Ben 2 günde titanium manyağı oldum:d

Hocam biraz açarak takıldığınız yeri anlatirsaniZ yardımcı olurum. Ben farklı romlara, Butun programları Apk leri ile getirdim.

Son versiyonu indirip patch atınca bilindik titanium gidiyor ve toplu işler butonu yerine yeni menü geliyor, bir önceki romdan yedeklerimizi tekrar yüklemek için tek şansımız kalıyor, nandroid yedekten ayıklama, buraya kadar her şey tamam, nandroid yedekten geri yüklemek istediklerimi isaretliyorum ama isaretlediklerimin hepsi geri yuklenmiyor , sorun sadece bu , bende güncellemeyi geri alıp eski versiyonla devam ediyorum mecburen

Htc sensation xe white