İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba arkadaşlar çoğu kişinin kullanamadığı Titanium backup uygulamasını kendi telefonumdan Görüntüler çekerek anlatmaya çalıştım. Titanium Backup uygulamasının son sürümü 6.2.0 lucky patcher gerektirmeyen ve 4.4.2 romlarda veri geri yüklemede sorun çıkarmayan sürümüne buradan ulaşabilirsiniz. NOT: Kullanabilmeniz için ROOT olmanız gerekmektedir. İlk olarak ekten Lucky Patcher uygulamasını yüklüyoruz açıyoruz ve açılan pencereden Titanium backup yazan yerin üzerine basılı tutarak

Bu konu 54924 kez görüntülendi 161 yorum aldı ...
[4.4.2] Titanium Backup Pro 6.2.0 [Detaylı Kullanım Anlatımı] ( android ) 54924 Reviews

Konuyu değerlendir: [4.4.2] Titanium Backup Pro 6.2.0 [Detaylı Kullanım Anlatımı] ( android )

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 54924 kez incelendi.

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

[4.4.2] Titanium Backup Pro 6.2.0 [Detaylı Kullanım Anlatımı] ( android )

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhaba arkadaşlar çoğu kişinin kullanamadığı Titanium backup uygulamasını kendi telefonumdan Görüntüler çekerek anlatmaya çalıştım.

Titanium Backup uygulamasının son sürümü 6.2.0 lucky patcher gerektirmeyen ve 4.4.2 romlarda veri geri yüklemede sorun çıkarmayan sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

NOT: Kullanabilmeniz için ROOT olmanız gerekmektedir.
    İlk olarak ekten Lucky Patcher uygulamasını yüklüyoruz açıyoruz ve açılan pencereden Titanium backup yazan yerin üzerine basılı tutarak patch ı tıklıyoruz.15 sn bekleyin.Ardından patchladığına dair bir bilgi gösterecek,Lucky Patcher'dan çıkıyorz.Daha sonra titanium backup uygulamasına girerek root yetkisine izin veriyoruz.devamında yedekleme işlemimizi yapmaya başlıyoruz.Detaylar için;

YEDEK ALMA Ve DOĞRULAMA

GERİ YÜKLEME ve SD KARTA TAŞIMA

Uygulamayı ve Lucky Patcher aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Titanium Backup Pro 5.3.2 + Lucky Patcher

http://filemarkets.com/file/wodeaigsq/6d5e2a5e/

http://depositfiles.com/files/22h9evogj

Lucky Patcher'ın son sürümünü indirmek için tıklayın..

http://www.MegaShare.com/4364824

Alternatif:
    http://rapidgator.net/file/23043758/LP201.zip.html
    BOŞ ALAN SORUNU:http://www.444android.com/showthread...ll=1#post33003
    yüklenememe sorunu:http://www.444android.com/showthread...ll=1#post33009
    Eklenen Dosyalar Eklenen Dosyalar
    Konu fatihya tarafından (25.09.14 Saat 06:14 ) değiştirilmiştir.

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Mikail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Mikail
    Günceleyelim mi sevgili dr. linkleri?

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı Mikail Nickli Üyeden Alıntı
    Günceleyelim mi sevgili dr. linkleri?
    linlker server da yüklü, kırık olmaz ama yeni versiyon çıktı ekleyelim anlamında yazdıysan , zaten kendi marketten güncelleniyor aktivasyon sorun yaratmıyor
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Nereden
    İstanbul
    @Mikail
    evt o manada yazdım. bazen çıkmıyor bekliyorum güncellemesini...neyse sonra yeni güncelleme için bir daha değiştirmemiz lazım dimi en iyisi güncelleme beklemek

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre
    teşekkürler.
    faydalandım.

R@MaZaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Polanya
    @R@MaZaN
    indirdim kurdum ama su toplu işlem tiklayinca markete saliyo 5.99 dolara al die. Giris menüde ücretli pro gosterio ucretli teşekkürler falan.

Bi cozumu yoksa paralı ilk kez program alacam

HTC Sensation cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Nereden
    İstanbul
    @Mikail
    Eğer sürekli rom yükleyen biriyseniz bu program olmazsa olmazdır. Patch ler bir süre sonra ömrünü tamamlıyor. Çünkü yeni versiyon çıkıyor ve bir önceki iptal oluyor. Yeni sürümün patch ini bulmanız gerekmekte.

Ben de aylar önce aynı durumda kaldım ve yeni patch bulana kadar tüm uygulamaları tek tek yüklemeyle uğraştım. ama sonra yeter dedim ve satın aldım

Bence sizde alın ve rahat edin. Yeni rom yükledikten sonra marketten uygulamayı tekrar indirdiğinizde direk pro oluyor. Tanıyor telefonunuzu yani sıkıntı olmuyor.

Not: İmagination romu yüklerken uygulamalrı sd karttan bulup geri yükleyen bir seçenek sunuyor DR. saolsun bu da kalında olsun...
    http://www.mikailkoroglu.com/ Arkadaşlar sitemi ve face linkimi beğenmeyen var mı? :D

R@MaZaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Polanya
    @R@MaZaN
    Alıntı Mikail Nickli Üyeden Alıntı
    Eğer sürekli rom yükleyen biriyseniz bu program olmazsa olmazdır. Patch ler bir süre sonra ömrünü tamamlıyor. Çünkü yeni versiyon çıkıyor ve bir önceki iptal oluyor. Yeni sürümün patch ini bulmanız gerekmekte.

Ben de aylar önce aynı durumda kaldım ve yeni patch bulana kadar tüm uygulamaları tek tek yüklemeyle uğraştım. ama sonra yeter dedim ve satın aldım

Bence sizde alın ve rahat edin. Yeni rom yükledikten sonra marketten uygulamayı tekrar indirdiğinizde direk pro oluyor. Tanıyor telefonunuzu yani sıkıntı olmuyor.

Not: İmagination romu yüklerken uygulamalrı sd karttan bulup geri yükleyen bir seçenek sunuyor DR. saolsun bu da kalında olsun...
    Çok teşekkürler kardesim açıklayıcı bilgi için aslında öyle çok rom yükleyen birisi değilim ve hiç titanium kullanmanın eskiden.
    hiçbir uygulama almadın şimdiye kadar para ile acaba paypal ile alma şansı varmidir? Kredi kartım yok kullanmak istemiyorum. Bide bunu zamanı falan var mı yoksa bir kezmi alınıyor.

HTC Sensation cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi