İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merheba telefonuma room yüklemeyi denedim. Ancak bi yerde eksik yapmış olacağım ki, telefon açılış ekranındaki sony Ericson yazısına kadar gelip burada kendisini kapatıyor ve açıyor. bilgisayara bağlamaya çalışıyorum ancak sürekli açılıp kapandığı için bu da mümkün değil. Kendi romunu sd karta yedeklemiştim.Ancak geri de yükleyemiyorum denediklerim: 1-xrecovery yüklü idi ancak açılış ekranında geri tuşuna bastığım halde xrecovery açılmıyor. 2- seus indirdim ancak 1 temmuzdan bu yana destek

Bu konu 3510 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
SONY ERİCSON X10 MİNİ , ROOM sonrası reset sorunu 3510 Reviews

Konuyu değerlendir: SONY ERİCSON X10 MİNİ , ROOM sonrası reset sorunu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3510 kez incelendi.

@tafyun

SONY ERİCSON X10 MİNİ , ROOM sonrası reset sorunu

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merheba telefonuma room yüklemeyi denedim. Ancak bi yerde eksik yapmış olacağım ki, telefon açılış ekranındaki sony Ericson yazısına kadar gelip burada kendisini kapatıyor ve açıyor. bilgisayara bağlamaya çalışıyorum ancak sürekli açılıp kapandığı için bu da mümkün değil. Kendi romunu sd karta yedeklemiştim.Ancak geri de yükleyemiyorum
    denediklerim:
    1-xrecovery yüklü idi ancak açılış ekranında geri tuşuna bastığım halde xrecovery açılmıyor.

2- seus indirdim ancak 1 temmuzdan bu yana destek vermiyormuş.
    3-pc companion'da fabrika ayarı kısmını bulamadım.
    4-pilini söktüm taktım...
    başka önerisi olan var mı, telefonu çöpe atmam tavsiyesi dışında.

@tafyun

Cevap: SONY ERİCSON X10 MİNİ , ROOM sonrası reset sorunu

Ben yazdım ben cevaplayayım. sürekli reset sorunu olan cihazımı önce bir güzel şarj ettim. Tabi şarj esnasında da sürekli açılıp kapandığı için şarjı yarım kalıyor ama olsun yapacak bişey yok. Ardından son ericson'un sitesinden pc companion u indirdim. kurduktan sonra telefonun ses açma tuşuna basılı tutarak telefonu bilgisayara bağladım. Elinizi tuştan çekmediğiniz sürece bilgisayar telefonu görüyor. Ardından pc companiondaki ilk seçeneği seçip adımları takip ediyoruz ve cihazımız fabrikadan ilk gün çıkmış gibi yükleniyor... Geçmiş olsun..