İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

https://lh6.ggpht.com/1eVPA6Iukw-F4i5xq1ZWicaKBzmprLGw98YhdG20E-wlsHHg3PcKJqbY_fWLdJeGRw=w300 UYARI : Oyunun orjinal dosyalarının mutlaka yedekleyin çünkü bi hileyi aktif edip oyuna başladığınız zaman herşey sıfırlancak yani oyuna sıfırdan başlamış olacaksınız... Arkadaşlar hile için öncelikle bize 2 program lazım aşağıda vermiş olduğum linklerden bu programları indirip cihaza kurun. CoG v1.0.2 = http://www.mediafire.com/download/r9532gt2aceu4on/CoG-v.1.0.2.apk Hosts Editor =

Bu konu 88574 kez görüntülendi 238 yorum aldı ...
[Hileli Apk] Clash of Clans - ROOT GEREKLİ (Sınırsız Kristal) 5,00 88574 Reviews

Konuyu değerlendir: [Hileli Apk] Clash of Clans - ROOT GEREKLİ (Sınırsız Kristal)

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 3 kişi oyladı ve 88574 kez incelendi.

Başkentli Müdür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    b'AŞK'ent
    @Başkentli Müdür

[Hileli Apk] Clash of Clans - ROOT GEREKLİ (Sınırsız Kristal)

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek

UYARI : Oyunun orjinal dosyalarının mutlaka yedekleyin çünkü bi hileyi aktif edip oyuna başladığınız zaman herşey sıfırlancak yani oyuna sıfırdan başlamış olacaksınız...

Arkadaşlar hile için öncelikle bize 2 program lazım aşağıda vermiş olduğum linklerden bu programları indirip cihaza kurun.

CoG v1.0.2 = http://www.mediafire.com/download/r9...oG-v.1.0.2.apk
    Hosts Editor = https://play.google.com/store/apps/d...em.hostseditor

Programları kurduktan sonra hosts programını girin sağ üstte bulunan artı işaretine tıklayın ve aşağıda vermiş olduğum IP ve Server ismini kayıt edin

IP Adresi = 83.84.3.130 | 54.169.40.157 | 5.196.206.239
    Server Adı = gamea.clashofclans.com
    Konu Başkentli Müdür tarafından (21.02.15 Saat 21:05 ) değiştirilmiştir.
    En iyi makina en iyi fotoğrafı çekseydi ; En iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı.. Ara Güler

note3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @note3

Cevap: [Hileli Apk] Clash of Clans MOD APK (Sınırsız Kristal) Türkiye'de Hiç Bir Forumda Yok, Sadec

Ne yapmamiz lazim linki almak icin

Nereden
    b'AŞK'ent
    @Başkentli Müdür

Cevap: [Hileli Apk] Clash of Clans MOD APK (Sınırsız Kristal) Türkiye'de Hiç Bir Forumda Yok, Sadec

Alıntı note3 Nickli Üyeden Alıntı
    Ne yapmamiz lazim linki almak icin
    Bi müddet beklicem bakalım bu konuya ne kadar hit gelicek ona bakıcam ve durum değerlendirmesi yapıcam ilk zamanlar hileli apk konulara talep çoktu ama artık eskisi kadar yok duruma göre hareket edicem bazı hak edenler var forumda talepleri doğrultusunda upload edip indirme linklerini kendilerine ileticem..
    En iyi makina en iyi fotoğrafı çekseydi ; En iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı.. Ara Güler

Nereden
    İstanbul
    @note3

Ben bunun 67 ay kadar ugrastim 7 lvl koy binam fln vardi ama bi sure sonra artik 8 9 gun bekleme suresine gelince oyunun secury duvari kirilana dek beklemeye karar verdim ve gordugum kadariyla supercell acik birakmis ve o duvar kirilmis firsat ayagima geldi #rezimi aliyorum linki isterim saygilar

Nereden
    b'AŞK'ent
    @Başkentli Müdür

Alıntı note3 Nickli Üyeden Alıntı
    Ben bunun 67 ay kadar ugrastim 7 lvl koy binam fln vardi ama bi sure sonra artik 8 9 gun bekleme suresine gelince oyunun secury duvari kirilana dek beklemeye karar verdim ve gordugum kadariyla supercell acik birakmis ve o duvar kirilmis firsat ayagima geldi #rezimi aliyorum linki isterim saygilar
    [MENTION=44690]note3[/MENTION] dostum her zaman eğri oturup doğru konuştum ve şimdide konuşcam hileli apk'yı önce foruma katkısı yardımı olan kişiler alıcak buna sende dahilsin bi sabah olsun şuanda uyuyan diğer forum ahalisi uyansın onlarında talepleri doğrultusunda upload edip toplu mesaj ile linkini göndereceğim ama gönderdiğim kişilerden bi şartım olucak hileli apk'yı forumda yayınlana kadar kimse ile paylaşmasını göndermesini yada başka sitelerde yayınlanmasını istemiyorum bunun sebebi ise bu hileli apk'yı bulana kadar canım çıktı ve indirme linkini alana kadar baya uğraştım fazla işi istemiyorum birazda olsa emeğe saygı duyulsun istiyorum

Ceyran_Enginarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @Ceyran_Enginarı

Hocam çok büyük sevaba girersin istediğin kadar hit ve teşekkür benden
    Eski Nick'im: astatin13

Nereden
    b'AŞK'ent
    @Başkentli Müdür

Alıntı Ceyran_Enginarı Nickli Üyeden Alıntı
    Hocam çok büyük sevaba girersin istediğin kadar hit ve teşekkür benden
    Eyvallah hocam teşekkür ederim asıl amacım her zaman olduğu gibi maddi olarak bi katkım olmuyor foruma ama kimsenin kolay kolay bulamayacağı oyun hilelerini forumda yayınlayarak forumun hitini üye sayısını arttırmaya çalışıyorum.. Hatta birazdan hilenin gerçek olduğunu kanıtlamak amacı ile ***** çekip yüklücem bazı arkadaşlar belki resmin sahte olduğunu düşünmesinler diye..

Ceyran_Enginarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @Ceyran_Enginarı

Alıntı Başkentli Müdür Nickli Üyeden Alıntı
    Eyvallah hocam teşekkür ederim asıl amacım her zaman olduğu gibi maddi olarak bi katkım olmuyor foruma ama kimsenin kolay kolay bulamayacağı oyun hilelerini forumda yayınlayarak forumun hitini üye sayısını arttırmaya çalışıyorum.. Hatta birazdan hilenin gerçek olduğunu kanıtlamak amacı ile ***** çekip yüklücem bazı arkadaşlar belki resmin sahte olduğunu düşünmesinler diye..
    Güvenim tam ve sonsuz hocam. Deneme şansım olabilir mi acaba bu gece? İsteğiniz gibi siz paylaşana kadar ses çıkarmam
    Eski Nick'im: astatin13

Nereden
    b'AŞK'ent
    @Başkentli Müdür

Alıntı Ceyran_Enginarı Nickli Üyeden Alıntı
    Güvenim tam ve sonsuz hocam. Deneme şansım olabilir mi acaba bu gece? İsteğiniz gibi siz paylaşana kadar ses çıkarmam
    Hadi gözün aydın gene iyisin gece gece kaptın indirme linkini ekran görüntüsünü konu içerisine eklede bari millet dalga geçiyoruz sanmasın diğer forumlarla karıştırmasınlar forumu

Nereden
    İstanbul
    @note3

Hocam hadi guncelleme gelmeden