İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

https://lh6.ggpht.com/1eVPA6Iukw-F4i5xq1ZWicaKBzmprLGw98YhdG20E-wlsHHg3PcKJqbY_fWLdJeGRw=w300 UYARI : Oyunun orjinal dosyalarının mutlaka yedekleyin çünkü bi hileyi aktif edip oyuna başladığınız zaman herşey sıfırlancak yani oyuna sıfırdan başlamış olacaksınız... Arkadaşlar hile için öncelikle bize 2 program lazım aşağıda vermiş olduğum linklerden bu programları indirip cihaza kurun. CoG v1.0.2 = http://www.mediafire.com/download/r9532gt2aceu4on/CoG-v.1.0.2.apk Hosts Editor =

Bu konu 88523 kez görüntülendi 238 yorum aldı ...
[Hileli Apk] Clash of Clans - ROOT GEREKLİ (Sınırsız Kristal) 5,00 88523 Reviews

Konuyu değerlendir: [Hileli Apk] Clash of Clans - ROOT GEREKLİ (Sınırsız Kristal)

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 3 kişi oyladı ve 88523 kez incelendi.

omerdeniz99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İSTANBUL
    @omerdeniz99

Cevap: [Hileli Apk] Clash of Clans MOD APK (Sınırsız Kristal) Türkiye'de Hiç Bir Forumda Yok, Sadec

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Alıntı Başkentli Müdür Nickli Üyeden Alıntı
    hayır hiç bir şekilde gitmiyor sadece sonsuz kristal gidiyor oynuda her oyuna girdinde dükkandan alıcaksın ücretsiz olarak bu arada oyun ONLİNE oynanıyor

Dostum sana bu bilgiyi kim verdi yada nerden edindin bilmiyorum ama bilgin yanlış öyle bi durum söz konusu değil sadece kristaller eski haline geliyor onuda her seferinde dükkandan satın almak gerekiyor
    O zaman bu hile çok daha iyimiş

Lenovo P780 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başkentli Müdür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    b'AŞK'ent
    @Başkentli Müdür

Cevap: [Hileli Apk] Clash of Clans MOD APK (Sınırsız Kristal) Türkiye'de Hiç Bir Forumda Yok, Sadec

Biraz önce oyunda bir kaç deneme yaptım defalarca giriş ve çıkış yaptım bi problem olmadı google ve facebook bağlantısı kurmak istedim izin vermedi ve işin ilginç yanı köyü baya bi geliştirdikten sonra bi saldırı yapayım dedim ve yaptımda da ama köye geri dönüşte bütün ev asker seviyeleri sıfırlandı
    En iyi makina en iyi fotoğrafı çekseydi ; En iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı.. Ara Güler

WhiteKey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    @WhiteKey

Biraz önce oyunda bir kaç deneme yaptım defalarca giriş ve çıkış yaptım bi problem olmadı google ve facebook bağlantısı kurmak istedim izin vermedi ve işin ilginç yanı köyü baya bi geliştirdikten sonra bi saldırı yapayım dedim ve yaptımda da ama köye geri dönüşte bütün ev asker seviyeleri sıfırlandı
    Onuda çözersin hocam sen linki nezaman atıcan

Nereden
    b'AŞK'ent
    @Başkentli Müdür

Alıntı WhiteKey Nickli Üyeden Alıntı
    Onuda çözersin hocam sen linki nezaman atıcan
    valla çözmeye calışıyorum bakalım bi kafamda bi kaç çözüm olacağını düşündüğüm şeyler var birde onları denicem sonuç ne olucak görücez
    En iyi makina en iyi fotoğrafı çekseydi ; En iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı.. Ara Güler

Nereden
    Antalya
    @WhiteKey

valla çözmeye calışıyorum bakalım bi kafamda bi kaç çözüm olacağını düşündüğüm şeyler var birde onları denicem sonuç ne olucak görücez
    Bugun atarmisiniz hocam sabahtan beri sitenin.mudavimi oldum vallahi normalde sorunumu cozer yeni programnroma bakardim bugun oyunnicin hic cikmadim

Nereden
    b'AŞK'ent
    @Başkentli Müdür

Alıntı WhiteKey Nickli Üyeden Alıntı
    Bugun atarmisiniz hocam sabahtan beri sitenin.mudavimi oldum vallahi normalde sorunumu cozer yeni programnroma bakardim bugun oyunnicin hic cikmadim
    [MENTION=1]Emre[/MENTION] [MENTION=3]Nejat[/MENTION] beyler bakın bi oyun nelere sebep oluyor utanın biraz kendinizden böyle bir forum sitesi açıyorsunuz o da yetmezmiş gibi birde foruma beni oyun hile uzmanı olarak göreve alıyorsunuz insanların 7/24 forumda kalmasına sebep oluyorsunuz bunun suçlusu kim söyleyin bana (son yazdığım işin espirisi beyler yanlış anlamayın)

Nereden
    Antalya
    @WhiteKey

@Emre @Nejat beyler bakın bi oyun nelere sebep oluyor utanın biraz kendinizden böyle bir forum sitesi açıyorsunuz o da yetmezmiş gibi birde foruma beni oyun hile uzmanı olarak göreve alıyorsunuz insanların 7/24 forumda kalmasına sebep oluyorsunuz bunun suçlusu kim söyleyin bana (son yazdığım işin espirisi beyler yanlış anlamayın)

Yanlış anladim bile Müdür Bırak hit gelmesini üye gelmesinide belli bir saat varmı yayınlama için

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

[MENTION=1]Emre[/MENTION] [MENTION=3]Nejat[/MENTION] beyler bakın bi oyun nelere sebep oluyor utanın biraz kendinizden böyle bir forum sitesi açıyorsunuz o da yetmezmiş gibi birde foruma beni oyun hile uzmanı olarak göreve alıyorsunuz insanların 7/24 forumda kalmasına sebep oluyorsunuz bunun suçlusu kim söyleyin bana (son yazdığım işin espirisi beyler yanlış anlamayın)
    Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiye tam bilet olarak bana vursun 50 tl ödül vermezsem ne olayım

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

omerdeniz99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İSTANBUL
    @omerdeniz99

Hocam Link Ne Zaman çıkacak?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    b'AŞK'ent
    @Başkentli Müdür

Şuan işe gidiyorum yarın sabah işten gelince link eklicem

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi