İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

SAMSUNG NOTE III N 9000 yurt dışından geldi. pasaport bulup işletemedim tel orjinal IMEI nasıl açtırırım. Bu konular hakkında hiç bir bilgim yok kime gitsem farklı bir şeyler söyledi. Yeni yazılım atsam sorunum çözülürmü veya orjinal yazılımı bozmadan IMEI atabilirmiyim.

Bu konu 5281 kez görüntülendi 10 yorum aldı ...
SAMSUNG NOTE III N 9000 yurt dışından geldi. pasaport bulup işletemedim tel orjinal nasıl açtırırım 5281 Reviews

Konuyu değerlendir: SAMSUNG NOTE III N 9000 yurt dışından geldi. pasaport bulup işletemedim tel orjinal nasıl açtırırım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5281 kez incelendi.

Nereden
    konya
    @yuhan

SAMSUNG NOTE III N 9000 yurt dışından geldi. pasaport bulup işletemedim tel orjinal nasıl açtırırım

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    SAMSUNG NOTE III N 9000 yurt dışından geldi. pasaport bulup işletemedim tel orjinal IMEI nasıl açtırırım. Bu konular hakkında hiç bir bilgim yok kime gitsem farklı bir şeyler söyledi. Yeni yazılım atsam sorunum çözülürmü veya orjinal yazılımı bozmadan IMEI atabilirmiyim.

@Samsung 4 Ever

Cevap: SAMSUNG NOTE III N 9000 yurt dışından geldi. pasaport bulup işletemedim tel orjinal nasıl aç

IMEI'yi kendin atamazsın. Telefoncuya gitmen gerekiyor.

Nereden
    konya
    @yuhan

Cevap: SAMSUNG NOTE III N 9000 yurt dışından geldi. pasaport bulup işletemedim tel orjinal nasıl aç

telefonculardan bir kaç tane denedim IMEI attırdım bir ay gitmedi. Bazıları da en fazla 6 ay kullanırsın dedi. Kimisi tamam olur ama 300 tl alırım dedi. neyapacağımızı bilemedik.

Father - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Father

Sakın ha, keçinin Abdurrahman Çelebi olduğu yerdesin demek ki. Bu işlemin maliyeti en fazla 50 liradır. Klon cihazımı aynı IMEI numarasıyla iki yıldır kullanıyorum. İki yol önerebilirim sana. "Ücretli Destek" kısmına bir konu aç. Sana yardımcı olacaklardır. Ya da İstanbul'da bir tanıdığın varsa yolla cihazını kargoyla. Doğubank'ta halledip göndersin sana telefonu.

Tapatalk

@Samsung 4 Ever

bazı telefoncular klonladığı imei'yi kaydedip o imei'ye kendisi imei klonluyor olabilir tekrar para almak için.
    20 liraya bile imei atan yerler var.

Cenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    kocaeli-darıca
    @Cenk

Alıntı:
    Samsung 4 Ever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı telefoncular klonladığı imei'yi kaydedip o imei'ye kendisi imei klonluyor olabilir tekrar para almak için.
    20 liraya bile imei atan yerler var.
    aynen altı ay sonra kendi imeilerini başkasına satıyorlar istersen git karakola şikayet et

tecrübe ile sabittir.

Father - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Father

Alıntı:
    Cenk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen altı ay sonra kendi imeilerini başkasına satıyorlar istersen git karakola şikayet et

tecrübe ile sabittir.
    Ben Doğubank'tan almıştım telefonu. Hatırı sayılır dükkanlar var. Güven sarsmayı pek göze almıyorlar. Ama diyorsan ki en sağlamı olsun, elinde kullanmadığın eski bir telefon varsa onun IMEI'ni attırmak en temizi.

Tapatalk

@enesss65

Note 3 e imei atiliyomuki

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    enesss65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Note 3 e imei atiliyomuki

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    benim bildiğim atılmıyor. sadece imei attık diye geçici kayıt açıp para alıyorlar sonra bir daha gidiyorsun bir daha alıyorlar

Cenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    kocaeli-darıca
    @Cenk

Alıntı:
    Nejat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bildiğim atılmıyor. sadece imei attık diye geçici kayıt açıp para alıyorlar sonra bir daha gidiyorsun bir daha alıyorlar
    suriye den telefon getirme imkanım var. sırf şu imei Hikayesinden beklemedeyim. Başarırlarsa konu açınız lütfen

Bu Konu için Etiketler