İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

telefonumu sarj a taktıgımda sarj oluyodu 2 dakıka sonra geldıgımde sarj olmadıgını gordum tekrar cıkarıp taktım sarj amblemı tekrar cıktı ancak 5-10 sn sonra gitti . bir gun oncesınde batarya bir dolu bir bos gosterıyordu ses+home+guc tusuna basılı tutmustum duzelmıstı bugunde belki bunuda duzeltir diyerek denedım ancak hicbir degısıklık olmadı. Farklı aletlerle pirizlerle bilgisayara takarak sarj etmeyı denedım ancak tepki vermedi... suan sarj cihazlarına tepki vermiyor. sorun bataryadami

Bu konu 4261 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...
S2 sarj olmama problemi 4261 Reviews

Konuyu değerlendir: S2 sarj olmama problemi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4261 kez incelendi.

Nereden
    izmir
    @kreon17

Exclamation S2 sarj olmama problemi

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    telefonumu sarj a taktıgımda sarj oluyodu 2 dakıka sonra geldıgımde sarj olmadıgını gordum tekrar cıkarıp taktım sarj amblemı tekrar cıktı ancak 5-10 sn sonra gitti . bir gun oncesınde batarya bir dolu bir bos gosterıyordu ses+home+guc tusuna basılı tutmustum duzelmıstı bugunde belki bunuda duzeltir diyerek denedım ancak hicbir degısıklık olmadı. Farklı aletlerle pirizlerle bilgisayara takarak sarj etmeyı denedım ancak tepki vermedi... suan sarj cihazlarına tepki vermiyor. sorun bataryadami yoksa giriş kısmında mı olabilir. batarya buz gibi ısınmıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Not: bataryayı baska makına vb. yerlerde sarj etmeyı deneme imkanina sahip degilim. hıcbır yazılım mazılım yuklenmedı aldıgım gun ne varsa o var

Giriş kısmında sorun varsa oradaki parcayi alabilecegim guvenilir bir yer tavsiyeside alabilirim

simdide tesekurler.
    Konu kreon17 tarafından (06.08.14 Saat 05:24 ) değiştirilmiştir.

gkhan.55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    @gkhan.55

Cevap: S2 sarj olmama problemi

Cihaz açılıyo mu? Bende de olmuştu ama cihaz açılmıyodu yeni batarya ile denediğimde düzelmişti.

HTC Explorer A310e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Nereden
    Sinsheim, Almanya
    @Murad Ali

Alıntı kreon17 Nickli Üyeden Alıntı
    telefonumu sarj a taktıgımda sarj oluyodu 2 dakıka sonra geldıgımde sarj olmadıgını gordum tekrar cıkarıp taktım sarj amblemı tekrar cıktı ancak 5-10 sn sonra gitti . bir gun oncesınde batarya bir dolu bir bos gosterıyordu ses+home+guc tusuna basılı tutmustum duzelmıstı bugunde belki bunuda duzeltir diyerek denedım ancak hicbir degısıklık olmadı. Farklı aletlerle pirizlerle bilgisayara takarak sarj etmeyı denedım ancak tepki vermedi... suan sarj cihazlarına tepki vermiyor. sorun bataryadami yoksa giriş kısmında mı olabilir. batarya buz gibi ısınmıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Not: bataryayı baska makına vb. yerlerde sarj etmeyı deneme imkanina sahip degilim. hıcbır yazılım mazılım yuklenmedı aldıgım gun ne varsa o var

Giriş kısmında sorun varsa oradaki parcayi alabilecegim guvenilir bir yer tavsiyeside alabilirim

simdide tesekurler.
    Batarya tepki vermiyor ve ısınmıyorsa o batarya ömrünü tamamlamıştır yeni batarya ile deneyin düzelecektir...

Nereden
    ist
    @lemet

O ısınma batarya kaynaklı değil anakart kaynaklı s2 lerde genellikle otg devredinde bir kondansatör devre elemanin arzaslanması sonucu olur kesinlikle servis görmesi lazım

klavuzm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    kayseri
    @klavuzm

[MENTION=71814]kreon17[/MENTION] servise gondermeden once bataryanizi degistiriniz. Yeni batarya ile duzelebilir.
    Alıntı Emre Nickli Üyeden Alıntı
    Bu iyi oldu. Eline sağlık
    Alıntı Emre Nickli Üyeden Alıntı
    kralsın kardeşim tamamdır..

Nereden
    Bolu
    @T4NK

Hocam batarya değişin, baktınız olmuyor şarj soket girişinde problem olabilir çünkü tepki verip 5-10 saniye sonra gidiyor diyorsunuz. Hiç olmadı servise gitmeli.

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sar1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    @sar1

Sonuç ne ki acaba