İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

öncelikle herkese selam aranızda yeniyim 1 ay önce heves edip hata yapıp telefonu rootladım ne costum rom kurdum nede çok kullandım rootu. ota üzerinden yeni güncelleme almak istediğimde cihazın modifiyeli olduğu ve güncelleme alamıyacağıma dair bir yazı geldi bende wipe factory reset ve wipe cache yaptım fakat durum aynı söylediğim üzere rom orjinal costum rom kurmadım denemedim bile supersu dan root silip telefonu wipeladım fakat hata yine aynı bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi

Bu konu 2752 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
S4 GT-9500 supersu rom silmek ve güncelleme alamama sorunu 2752 Reviews

Konuyu değerlendir: S4 GT-9500 supersu rom silmek ve güncelleme alamama sorunu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2752 kez incelendi.

@babatrt48

S4 GT-9500 supersu rom silmek ve güncelleme alamama sorunu

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    öncelikle herkese selam aranızda yeniyim 1 ay önce heves edip hata yapıp telefonu rootladım ne costum rom kurdum nede çok kullandım rootu. ota üzerinden yeni güncelleme almak istediğimde cihazın modifiyeli olduğu ve güncelleme alamıyacağıma dair bir yazı geldi bende wipe factory reset ve wipe cache yaptım fakat durum aynı söylediğim üzere rom orjinal costum rom kurmadım denemedim bile supersu dan root silip telefonu wipeladım fakat hata yine aynı bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi forumlar.

Nereden
    istanbul
    @kocm42

Cevap: S4 GT-9500 supersu rom silmek ve güncelleme alamama sorunu

Selam kardeşim root erişimini silmedi isen xpsed framework yükle zaten türkçe dil desteği mevcut oradan durumu normale çevirebilirsin....