İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Google Play Store'da Ücretli olan Uygulama'yı Ücretsiz indirme... (FreeStore v6.0) Aşağıdaki linklerin birini indirerek uygulamayı cihazınıza yükleyin. İndirme Linkleri: Free Store v1.3 Reklamsız 444android.apk Free Store v1.6.apk Free Store v6.0.apk Daha sonra Google Play Store'u açıp indirmek istediğiniz Ücretli uygulamayı bulun...

Bu konu 27402 kez görüntülendi 56 yorum aldı ...
Google Play Store'da Ücretli olan Uygulama'yı Ücretsiz indirme... (FreeStore v6.0) 27402 Reviews

Konuyu değerlendir: Google Play Store'da Ücretli olan Uygulama'yı Ücretsiz indirme... (FreeStore v6.0)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 27402 kez incelendi.

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Nereden
    Sinsheim, Almanya
    @Murad Ali

Cevap: Google Play Store'da Ücretli olan Uygulama'yı Ücretsiz indirme... (FreeStore v1.6)

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Alıntı xtrem06 Nickli Üyeden Alıntı
    Emeğinize [MENTION=40554]Murad Ali[/MENTION] üstadım.sizden öğrenilecek çok şey var,iyiki varsınız ...

NOTE II & Tapatalk
    Teşekkürler [MENTION=6061]xtrem06[/MENTION] faydalı olabildimse ne mutlu

Sent from my SM-N920S Note 4 using XDA Premium 4

MuesTie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    @MuesTie

Cevap: Google Play Store'da Ücretli olan Uygulama'yı Ücretsiz indirme... (FreeStore v1.6)

üstad mantığı nedir peki blackmark gibi mi çalışıyor yoksa googdan ödeme yapılmış gibi mi çekiyor merak ettim 😊
    ...Special Team...

mavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    @mavera

Alıntı MuesTie Nickli Üyeden Alıntı
    üstad mantığı nedir peki blackmark gibi mi çalışıyor yoksa googdan ödeme yapılmış gibi mi çekiyor merak ettim 😊
    Zip uzantılı indiriyor, muhtemelen kendi server inden uygulamayı tanıyıp indiriyor.
    Telefon Modeli : Samsung Galaxy Note 3 N9005
    Recovery : ClockWork
    Rom : Multix
    Kernel : Stock
    Modlar : XPosed
    Sd : 64 GB Sandisk Ultra x2
    Pil : 3300 mah Samsung Orjinal x2
    Beni Takip Et : UsluYorum

Note 2 İçin KitKat Modlar

Nereden
    Konya
    @MuesTie

Alıntı mavera Nickli Üyeden Alıntı
    Zip uzantılı indiriyor, muhtemelen kendi server inden uygulamayı tanıyıp indiriyor.
    hocam ben moldiv diye bi program kullanıyom içinde bazı özelliklere ek ücret istiyor google play ödeme butonu çıkıyor direk ama play store da bulamıyorum o yüzden sordum aslında. hiç bi yerde de eklentileri bulamadım
    ...Special Team...

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

Alıntı mavera Nickli Üyeden Alıntı
    süper uygulama paylaşım için sağol hocam
    ama ben google'ın kandırılabileceğine inanmıyorum büyük ihtimalle ilaçlısını indiriyor. yani black mart tarzında b, olay. o marketten arama yapmasını sağlıyor paylaş dediğin uygulama. eşleştirip onu indiriyor..
    yani google play'deki ücretli uygulamayı black marta elle yazıp indirmek gibi.

tabi yine de iyi sayılır.
    deneyeceğim zaman bulunca.

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    Konya
    @MuesTie

[MENTION=1]Emre[/MENTION] benim istediğimi nasıl yapcaz peki 😄
    ...Special Team...

Nereden
    Ankara
    @mstaaga

Güzel paylaşım APK de virüs yok. Bazen paket dosyası geçersiz diyor ; o kadar önemli değil. Geniş bakarsak iyi.

casper via a3216 kullanan deneyimli Android kullanıcısı tarafindan gönderildi.٩(๑❛▽❛๑)۶

nitto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @nitto

Alıntı MuesTie Nickli Üyeden Alıntı
    hocam ben moldiv diye bi program kullanıyom içinde bazı özelliklere ek ücret istiyor google play ödeme butonu çıkıyor direk ama play store da bulamıyorum o yüzden sordum aslında. hiç bi yerde de eklentileri bulamadım
    Cihazin root lu ise freedom ile denedinmi bir cok ucretsiz uygulamada uygulama ici satin alma yapiyor: )

Ceyran_Enginarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @Ceyran_Enginarı

Alıntı nitto Nickli Üyeden Alıntı
    Cihazin root lu ise freedom ile denedinmi bir cok ucretsiz uygulamada uygulama ici satin alma yapiyor: )
    Freedom ile google play dan yapıyoruz ama sonuçta mailin belli hesap belli sıkıntı olmaz mı sizce? Valla korktum kullanmıyorum freedom u
    Eski Nick'im: astatin13

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı Emre Nickli Üyeden Alıntı
    süper uygulama paylaşım için sağol hocam
    ama ben google'ın kandırılabileceğine inanmıyorum büyük ihtimalle ilaçlısını indiriyor. yani black mart tarzında b, olay. o marketten arama yapmasını sağlıyor paylaş dediğin uygulama. eşleştirip onu indiriyor..
    yani google play'deki ücretli uygulamayı black marta elle yazıp indirmek gibi.

tabi yine de iyi sayılır.
    deneyeceğim zaman bulunca.
    Tamamen programa ait yazılım iniyor. Black veya başka bir markete bağlanmıyor

Tapatalk
    **NOTE 3 Umut Rom V0.3 NC1 modem S5 TEMA*** OS 4.4.2 KitKat**
    **NOTE 2 Zinse Rom V3.1 S5 TEMA*** OS 4.4.2.KitKat**

Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
    Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu