İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

Sensation Android Development bölümü açılmıştır.Bu bölümde XDA'daki konular direkt olarak Güncel bir şekilde açılacaktır.Hem sitemizde iyi ingilizce bilmeyen üyelerimiz bizlerden detayları öğrenerek takip edebilecek ve yabancı üye sayımız artacaktır.Şimdilik sadece HTC Sensation bölümünde denenmektedir.Birçok HTC Kullanıcısı XDA'yı henüz keşfetmememiştir.O kullanıcılar Dünya Devi XDA'yı keşfedene kadar biz onlara Türkiyedeki En iyi Geliştirici Site olduğumuzu kanıtlayacağız.Bir Türk

Bu konu 2577 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Android Dünyasına ADIM ATIN... 2577 Reviews

Konuyu değerlendir: Android Dünyasına ADIM ATIN...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2577 kez incelendi.

@kivi

Android Dünyasına ADIM ATIN...

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Sensation Android Development bölümü açılmıştır.Bu bölümde XDA'daki konular direkt olarak Güncel bir şekilde açılacaktır.Hem sitemizde iyi ingilizce bilmeyen üyelerimiz bizlerden detayları öğrenerek takip edebilecek ve yabancı üye sayımız artacaktır.Şimdilik sadece HTC Sensation bölümünde denenmektedir.Birçok HTC Kullanıcısı XDA'yı henüz keşfetmememiştir.O kullanıcılar Dünya Devi XDA'yı keşfedene kadar biz onlara Türkiyedeki En iyi Geliştirici Site olduğumuzu kanıtlayacağız.Bir Türk sitesinde kendilerini ne kadar geliştirirlerse o kadar tanıdık gelir XDA Sitesi.Bir kullanıcıya S-OFF Nedir Rom nedir kalıplarını öğretttiğimizde Android Bağımlılığı başlar ve devamı gelir.

Androidi tıpkı bir uyuşturucu gibi düşünün.Bir kere Kilidi Açtığınızda birdaha geri dönemezsiniz.Bağımlılık yapar ve gerisi gelir.Android ÖZGÜRLÜKTÜR ve sizde o Özgürlüğün içinde kaybolursunuz.Android özgürlüğüne adım atmanız için telefonunuzdaki Kilidi yani S-OFf ve Locked'ı kırmanız gerekmektedir.Bu özgürlüğe adım atmadan androidden hiçbir verim alamazsınız.Geliştirilemeyen iPhone olarak kullanırsınız ve verdiğiniz paraya yazık olur.

Bir telefon reklamı yapacak olsam tanıtımına UNLOCKED Koyardım ve insanların dikkatini çekerdim.Türkiyede Android Kullanıcılarının %80'i henüz GERÇEK Android dünyasına adım atmış değil.Tanıdıklarınıza Android Farklılıklarından bahsedin...

Dr.Android

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    Inşallah forum ilerledikçe diğer telefon modellerinde de android development bölümlerini açar gelistiririz..
    Başlangıç için bu iyi oldu.

Adminleri daima online tek forum.
    444Android.Com - Online Müşteri Hizmetleri
    'Tapatalk

Bu Konu için Etiketler