İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Son durum ; (emre abi isteğiyle) Abi ben telefonuma kitkat rom atmak istiyorm ama atınca şebeke gidiyo murad abi omni rom verdğinde sadece şebeke geldi H işaretide geldi yani mobil internet neyse işte ama yine aranma arama yapılmıyor modem değiştirnce hepden gidiyo Murad abi sağolsn yardm etti ama yapamadık benim telefon meğersem imei klonmş işte yeni öğrendim onuda bu romlrla uğraşırken böyle işte çözüm yok 4.1.2 de imei ve şebeke geliyor omni romdada geliyor imei şebeke 3g ama aranma felan

Bu konu 12765 kez görüntülendi 39 yorum aldı ...
Şebeke Geldi Ama arama aranma Yapılmıyor İlerleme var bakarmısnız 12765 Reviews

Konuyu değerlendir: Şebeke Geldi Ama arama aranma Yapılmıyor İlerleme var bakarmısnız

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12765 kez incelendi.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234

Nereden
    Sakarya
    @tarıkkkkkkkkkk

Cevap: Şebeke Geldi Ama arama aranma Yapılmıyor İlerleme var bakarmısnız

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Edit özelden yardım yasaktır [MENTION=1]Emre[/MENTION]
    Konu Erdem24 tarafından (01.06.14 Saat 15:48 ) değiştirilmiştir.

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24

Alıntı:
    tarıkkkkkkkkkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edit özelden yardım yasaktır [MENTION=1]Emre[/MENTION]
    Tarık özel destek ve yardım yasaktır. Özel mesaj ile veya forum üzerinden kişisel bilgi paylaşımı yasaktır. Lütfen ceza almamak için kurallara uyalim. Senin için araştırıyorum. Efs klasörun gitmişse telefoncuda imei yazdırmak gerek. Eğer gitmemisse de çözeceğiz inşallah

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    Sinsheim, Almanya
    @Murad Ali

Alıntı:
    Emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarık özel destek ve yardım yasaktır. Özel mesaj ile veya forum üzerinden kişisel bilgi paylaşımı yasaktır. Lütfen ceza almamak için kurallara uyalim. Senin için araştırıyorum. Efs klasörun gitmişse telefoncuda imei yazdırmak gerek. Eğer gitmemisse de çözeceğiz inşallah
    Tarık kardeşimin EFS dosyası zarar görmüş bu kesin...
    Ve benim naçizane düşüncem Tarık kardeşimize buradan yapılması gereken işlemle ilgili bilgi vermekte yanlış olur bana kızacak ama ne duyarsa doğru yanlış hepsini yapmış ve önüne gelen mo ve dosyayı system üzerinden cihaza yüklemiş...
    Tarık kardeşimin cihazının Android konusunda tecrübeli biri tarafından iyice bir elden geçmesi gerekiyor...

Nereden
    Sakarya
    @tarıkkkkkkkkkk

murad abi iiyi hoş diyorsunda belirttim durumumu bende sana telefoncuya verecek param yok demiştim :/ ayrıca efs uçsa sms gelmezdi diye düşünüyorm bikere sms geldi sonra şbeke gitti gelip gitme yapıyordu bu işte sorun bide ben birini arayınca kontör yoktu ama aradğimda kontörünüz felan yok hiçbişye demiyo öyle sessiz duruyo anlamadm gitti yani şebeke gelip gitme yapıyor bazen 3g bile geliyo ama geri gidiyo sıkntı varda anlamadım vallaha burdan anlatsanız ne duamı alırsınz anlatamam bilgisayar başında çok uğraşırrm bilgisyar bölümünü okuyorm yani pcden anlıyorm diyebilrm bi anlatsanz belkide uğraşa uğraşa yapabilirm ama :/
    @Emre abi buarada kb . bilmiyordm yasak olduğunu tekrarı olmaz, ayrıca bekliyorm inş araştırmalarnz sonucu iyi olur

Nereden
    Sinsheim, Almanya
    @Murad Ali

Alıntı:
    tarıkkkkkkkkkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murad abi iiyi hoş diyorsunda belirttim durumumu bende sana telefoncuya verecek param yok demiştim :/ ayrıca efs uçsa sms gelmezdi diye düşünüyorm bikere sms geldi sonra şbeke gitti gelip gitme yapıyordu bu işte sorun bide ben birini arayınca kontör yoktu ama aradğimda kontörünüz felan yok hiçbişye demiyo öyle sessiz duruyo anlamadm gitti yani şebeke gelip gitme yapıyor bazen 3g bile geliyo ama geri gidiyo sıkntı varda anlamadım vallaha burdan anlatsanız ne duamı alırsınz anlatamam bilgisayar başında çok uğraşırrm bilgisyar bölümünü okuyorm yani pcden anlıyorm diyebilrm bi anlatsanz belkide uğraşa uğraşa yapabilirm ama :/
    [MENTION=1]Emre[/MENTION] abi buarada kb . bilmiyordm yasak olduğunu tekrarı olmaz.
    Tarık kardeşim senin cihazın Klon IMEI olduğu için MCKS tarafından yakalandı ve sana da mesaj geldi... Şebeke onun için arama ve aranmaya kapalı Tekrar IMEI attıracaksın, mecburen Telefoncuya gideceksin başka Şansın da yok boşuna cihaza gereksiz dosya atıpta pert etme cihazı sen leb demeden ben leblebi'yi anlıyorum güzel kardeşim Android benim mesleğimin içinde var ve yıllarımı bu yolda harcadım, sen bir büyüğün olarak beni dinle cihazla fazla uğraşma öğrencisin yazık sana da götür bir Telefoncuya yeniden IMEI yazdır kurtul...
    Konu Murad Ali tarafından (01.06.14 Saat 17:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Sakarya
    @tarıkkkkkkkkkk

Abi sms arkadaşımdan geldi ama sms at geliyomu diye mesaj attm face üzerinden ara felan dedim sms attı geldi işte sms MCKS ile ne alakası var ayrıca elimde külüstr telefon var imeisini aldm yardm etseniz ben yapsam imeide şuanad bi sıkntım yok ayrıca 4.1.2 de siz dyrsnz 4.4.2 yap sonra imei at onuda yapmaya çalşrm Hex editör var bnde başka şeyler için kullanıyordm ama bunun içinde denerim siz nasl yapbilceğimi bi anlatsanız.

Nereden
    Sakarya
    @tarıkkkkkkkkkk

abi omni rom attğimda efs dosyasının içinin boş olduğunu farkettim.. root explorer ile baktm

Nereden
    Sakarya
    @tarıkkkkkkkkkk

efs yedeğim zip olarak mevcut ve klasör olarakda mevcut kitkatta root atıp efs dosyasını root explorer ile atabilrmyim içine ?

Nereden
    Sakarya
    @tarıkkkkkkkkkk

@Murad Ali abi bi baksana acil efs dosyam boş omni romda yedeğim mevcut nasıl yapıcam yani 4.1.2de yedek almştim acill abi
    Konu tarıkkkkkkkkkk tarafından (01.06.14 Saat 18:36 ) değiştirilmiştir.

@tutuklu8

kardeşim bendede aynıları oluyordu simunlock yaptım direk düzeldi.
    google playde galasy s unlock

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234