İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba arkadaşlar öncelikle başlığı dikkat ederek açtm inş yanlş bişey yazmamşmdir Şimdi gelelim sorunuma arkadaşlar ben telefonumu 2.el aldım telefonm s2(i9100) aldğm telefon meğersem klon imei'imiş odin ile 4.1.2 güncellemesini yaptm ve hiç bir sorun ile karşılaşmadım geçen hafta 4.4.2 kitkat rom atayım dedim bildiğniz gibi custom romlar recoveryden atılıyor herneyse cwm felan yükledm attım ve şebekem yok yani hattı takııyorum hiç çekmiyo şebeke yok diyo vodafone tr bile yazmıyo

Bu konu 19813 kez görüntülendi 62 yorum aldı ...
S2 4.4.X Romlarında Şebeke Yok hattı görmüyor 19813 Reviews

Konuyu değerlendir: S2 4.4.X Romlarında Şebeke Yok hattı görmüyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 19813 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1236 ... Sonuncu

Nereden
    Sakarya
    @tarıkkkkkkkkkk

S2 4.4.X Romlarında Şebeke Yok hattı görmüyor

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhaba arkadaşlar öncelikle başlığı dikkat ederek açtm inş yanlş bişey yazmamşmdir

Şimdi gelelim sorunuma arkadaşlar ben telefonumu 2.el aldım telefonm s2(i9100)

aldğm telefon meğersem klon imei'imiş odin ile 4.1.2 güncellemesini yaptm ve hiç bir sorun ile karşılaşmadım

geçen hafta 4.4.2 kitkat rom atayım dedim bildiğniz gibi custom romlar recoveryden atılıyor herneyse cwm felan yükledm attım ve şebekem yok yani hattı takııyorum hiç çekmiyo şebeke yok diyo vodafone tr bile yazmıyo silip tekrar atıyorm imei gidiyor sonra tekrar 4.1.2 dönünde imei geliyor şebeke yine yok ne yapsam şebeke yok modem bile yükledm farklı olarak ne yapmam lazım arıza patch varmş s3 de s2de öyle bişey yokmu tabi 4.4 romlarını destekleyen arkadaşlar lütfen yardm edin telefonuma ulaşılamıyor lütfen. arkadaşlar 4.1.2 yapınca düzelir ama custom romlarda hep aynı şey şebekem yok görünüyo...

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: S2 4.4.X Romlarında Şebeke Yok hattı görmüyor

Alıntı tarıkkkkkkkkkk Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba arkadaşlar öncelikle başlığı dikkat ederek açtm inş yanlş bişey yazmamşmdir

Şimdi gelelim sorunuma arkadaşlar ben telefonumu 2.el aldım telefonm s2(i9100)

aldğm telefon meğersem klon imei'imiş odin ile 4.1.2 güncellemesini yaptm ve hiç bir sorun ile karşılaşmadım

geçen hafta 4.4.2 kitkat rom atayım dedim bildiğniz gibi custom romlar recoveryden atılıyor herneyse cwm felan yükledm attım ve şebekem yok yani hattı takııyorum hiç çekmiyo şebeke yok diyo vodafone tr bile yazmıyo silip tekrar atıyorm imei gidiyor sonra tekrar 4.1.2 dönünde imei geliyor şebeke yine yok ne yapsam şebeke yok modem bile yükledm farklı olarak ne yapmam lazım arıza patch varmş s3 de s2de öyle bişey yokmu tabi 4.4 romlarını destekleyen arkadaşlar lütfen yardm edin telefonuma ulaşılamıyor lütfen. arkadaşlar 4.1.2 yapınca düzelir ama custom romlarda hep aynı şey şebekem yok görünüyo...
    4.1.2 de şebeke sorununu çözerek Efs yedeğini alırsın ve istediğin romu yüklersin. Şu an musait değilim. Akşam bir araştırıp yardımcı olmaya çalışırım

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Nereden
    Sakarya
    @tarıkkkkkkkkkk

Alıntı Nejat Nickli Üyeden Alıntı
    4.1.2 de şebeke sorununu çözerek Efs yedeğini alırsın ve istediğin romu yüklersin. Şu an musait değilim. Akşam bir araştırıp yardımcı olmaya çalışırım

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Nejat abi, Efs yedeğim klasör olarak mevcut root explorer programını tavsiye ettiler nasıl yaparım yardmcı olrmsnz ?

Nereden
    Sinsheim, Almanya
    @Murad Ali

Nejat abi, Efs yedeğim klasör olarak mevcut root explorer programını tavsiye ettiler nasıl yaparım yardmcı olrmsnz ?
    Arkadaşım istediğin Rom'u yükle şebeke sorunu için sadece Kernel + Modem değiştırmen gerekiyor bende S2 4.4.2 için Kernel ve Modem dosyaları olacak bulup sana buradan Link'lerim...

Nereden
    Sakarya
    @tarıkkkkkkkkkk

Kardeşim Allah razı olsun bekliyorum seni Vallaha dua ederim oturup durumum okadar kötü yani kendimi kaptırdm bi kötü oldm bihaftadır uğraşıyorm olursa Allah ne muradın varsa versin olmasada versinde işte yani Allah razı olsn inş olr bekliyorum 4 gözle

Nereden
    Sinsheim, Almanya
    @Murad Ali

Kardeşim Allah razı olsun bekliyorum seni Vallaha dua ederim oturup durumum okadar kötü yani kendimi kaptırdm bi kötü oldm bihaftadır uğraşıyorm olursa Allah ne muradın varsa versin olmasada versinde işte yani Allah razı olsn inş olr bekliyorum 4 gözle
    Önce yedek al sonra bu Rom'u dene IMEI ve şebeke hatası olmayan bir Rom daha önce Arıza patch kullanılmadı ise hatasız çalışır...
    S2 I9100 Omni Rom 4.4.2 Kitkat

Nereden
    Sakarya
    @tarıkkkkkkkkkk

Peki şimdi ben kitkat yükledm ve şebekem yok tekrar 4.1.2 ye çevireyimmi ayrıca yedek derken kastınız nedir ? efs klasörümü

Nereden
    Sakarya
    @tarıkkkkkkkkkk

yükledm derken cwm11 sizin attğnz değil

Nereden
    Sinsheim, Almanya
    @Murad Ali

Peki şimdi ben kitkat yükledm ve şebekem yok tekrar 4.1.2 ye çevireyimmi ayrıca yedek derken kastınız nedir ? efs klasörümü
    yükledm derken cwm11 sizin attğnz değil
    Kullandığınız Rom'u CWM den backup yap sorun çıkarsa rahatça system'i kurtarmak için şebeke sorunu çıkarsa PBVKI2 Modem kullanırız sıkıntı olmaz...
    Sen dilediğin Rom'u yükle yeterki I9100 uyumlu olsun

Nereden
    Sakarya
    @tarıkkkkkkkkkk

yükledğm rom cyaogen11 yani uyumlu sanırsam modemi şimdi link bulursm yüklüycem inş olr

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1236 ... Sonuncu