İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

Arkadaşlar, her ne kadar üyelerimiz bu mesajları görmese de inanın, her gün en az 30-50 arası özel mesaja cevap vermekteyiz, sorulan sorular hep forumdaki teknik konularla ilgili olduğu için de yazdığımız tüm cevaplar boşa gitmektedir, forumda paylaşılması çok daha faydalı olacak olan bu mesajların diğer üyeler tarafından görünmemesi ve iki kişi arasında kalması harcanan zamanı ve emeği işlevsiz bırakmaktadır. bu konuda her kesin anlayışını bekliyoruz. TEŞEKKÜRLER

Bu konu 9032 kez görüntülendi 20 yorum aldı ...
ADMİNLERE ÖZEL MESAJ ATMA 9032 Reviews

Konuyu değerlendir: ADMİNLERE ÖZEL MESAJ ATMA

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 9032 kez incelendi.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

ADMİNLERE ÖZEL MESAJ ATMA

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaşlar, her ne kadar üyelerimiz bu mesajları görmese de inanın, her gün en az 30-50 arası özel mesaja cevap vermekteyiz, sorulan sorular hep forumdaki teknik konularla ilgili olduğu için de yazdığımız tüm cevaplar boşa gitmektedir, forumda paylaşılması çok daha faydalı olacak olan bu mesajların diğer üyeler tarafından görünmemesi ve iki kişi arasında kalması harcanan zamanı ve emeği işlevsiz bırakmaktadır. bu konuda her kesin anlayışını bekliyoruz. TEŞEKKÜRLER

Nereden
    Samsun, Turkey
    @fatihya
    Doğru diyorsun abi belki bizimde aynı problemimiz var. Özel mesaj yerine konuya yazılsa daha güzel olur.

HTC Sensation Z710e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Nereden
    Edirne
    @brhmnMstfa
    Kesinlikle... Özel konular dışında yaşadığınız sorunları benzer konulara mesaj yazarak ya da yeni konu açarak sorun ki herkes faydalansın.

HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Nereden
    İzmir
    @craft35
    Nejat hocam özeli kapatmışın nasıl irtibata geçicez =)

Nereden
    İstanbul
    @Mikail
    katılıyorum. acil bir durum varsa sürekli adminleri online bu forumda cevap almamak mümkün değil zaten...

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı:
    craft35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nejat hocam özeli kapatmışın nasıl irtibata geçicez =)

SEN HER HANGİ bir yere nejaaaaat diye yaz ben yetişirim merak etme. bu işin şakası da inanki, özelden verdiğimiz cevaplarla bir 444android.com daha kurulabilirdi. emeğe yazık oluyor. herkes şahsa özel hizmet bekliyor. seve seve ama yetişemeyeince de kızıyorlar

Nereden
    İzmir
    @craft35
    Nejat hocam yardım konusunda öyle tabi ben özelden konuşulması gereken konular için diyorum nadir de olsa lazım oluyor =) kısıtlama olayı falan olmuyor mu =) ya da mesaj içeriği kontrol edilsin yardım help gibi kelimeler geçiyosa özel mesaj direk konu olarak açılsın otomatik emre okusa fıttırcak şaka yaptım emre merak etme =)

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı:
    Mikail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılıyorum. acil bir durum varsa sürekli adminleri online bu forumda cevap almamak mümkün değil zaten...
    Mikail sende numaram varsa ararmısın , acil özel mesaj yazamıyorum malesef

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

@deeplanet
    Bu tür özel mesaj sorularında en güzeli sadece ilgili konu link'ini cevap olarak yazmanız bence..

Bu Konu için Etiketler