Arkadaşlar bildiğiniz gibi dokunmatik recoveryler yeni yeni çıkmaya başladı ve şu an için her telefon modeline uygun yok fakat Teamwin adlı bir takımın GT540 için oluşturmuş olduğu bir recovery var. Ben bu recovery'i kullanıyorum ve gayet de memnunum açıkçası.

Benim gözlemlerimde Clockworkmod Recovery'den daha hızlı yedek alıyor ve geri yüklemesi de aynı şekilde. Recovery menüsünden telefonu fastboot moduna direkt olarak yeniden başlatabiliyorsunuz. Clockworkmod Recovery sadece recovery'i yeniden başlatıyor. Ayrıca bu recovery'de isterseniz menüden direkt olarak sistemi kapatabiliyorsunuz. Clockworkmod recovery'de böyle bir şey yok. Ayrıca isterseniz sadece belirli bölümlemelerin yedeğini alabiliyorsunuz. Clockworkmod Recovery hepsinin alıyor. Aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Recovery'nin bir diğer özelliği kalan pili ve saati göstermesi fakat saat bizim ülkemize göre ayarlı değil onu da nasıl ayarlanabileceğini daha bakmadım.

Yedek alma ekranı:

Ana menü:

.zip dosyası kurma menüsü:

Wipe menüsü:

Not: Bu recovery'de tema değiştiriliyor fakat her recovery'e girdiğinizde advanced>>reload theme butonuna basmanız gerekebilir o yüzden bende temalarını paylaşmadım fakat isteyen varsa paylaşabilirim.
Eklenti 1300