İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

Merhaba arkadaşlar. Bu GT540 bölümümüzün ilk konusu :) o yüzden bende ROM paylaşmaktan başladım ama bu ROM LG veya Android logosunda takılı kalmış olan telefonunuzun açılmasını sağlayacaktır. Aslında Fastboot veya Recovery ile Custom ROM yüklerken sorun pek oluşmak ancak LG'nin KDZ Updater programı ile 2.1 yüklediğinizde sorun çıkartabiliyor. Yüklemenin nasıl yapılacağı aşağıda anlatılmıştır. 1. Adım İlk önce bu adresten ROM'u indiriniz. Hangi klasöre koyulacağı detayı önemli değil

Bu konu 19302 kez görüntülendi 7 yorum aldı ...
Açılmayan Telefonu Kurtarmak İçin ROM 3,00 19302 Reviews

Konuyu değerlendir: Açılmayan Telefonu Kurtarmak İçin ROM

5 üzerinden 3,00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 19302 kez incelendi.

Açılmayan Telefonu Kurtarmak İçin ROM

facebook müşteri hizmetleri
    facebook müşteri hizmetleri
    Merhaba arkadaşlar.

Bu GT540 bölümümüzün ilk konusu o yüzden bende ROM paylaşmaktan başladım ama bu ROM LG veya Android logosunda takılı kalmış olan telefonunuzun açılmasını sağlayacaktır.

Aslında Fastboot veya Recovery ile Custom ROM yüklerken sorun pek oluşmak ancak LG'nin KDZ Updater programı ile 2.1 yüklediğinizde sorun çıkartabiliyor. Yüklemenin nasıl yapılacağı aşağıda anlatılmıştır.

1. Adım

İlk önce bu adresten ROM'u indiriniz. Hangi klasöre koyulacağı detayı önemli değil istediğiniz klasöre koyabilirsiniz. (136.36 MB)

2.Adım

KDZ Updater programını sağ tık yaparak "Yönetici olarak çalıştır"ın ve program açıldığında hiç bir ayarıyla oynamayın direk olduğu gibi yükleyeceğiz çünkü ROM'u. Telefonu kapatın ve Ses açma + ses kısma + telefonu açma tuşlarını aynı anda basılı tutarak ekrana "Download Mode" yazısı gelinceye kadar basılı tutun ve "Download Mode" yazısı geldiği zaman da tuşlara basmayı bırakın. Bu arada telefonunda USB kablosunu bilgisayara bağlayın. Telefonunuzun sürücüleri de bilgisayarda yüklü olması lazım. Bilgisayarınızda sürücüleriniz kurulu değil ise bu adresten indiriniz.
    Telefonu "Download Mode"a aldıktan sonra USB kablosunu da bağladıysanız KDZ Updater ile ROM'u yüklemeye başlayabilirsiniz.

İşlem bu kadar telefonunuzun açılması yeni ROM yüklendiğinden biraz uzun sürebilir o yüzden paniğe kapılıp tekrardan ROM yüklemeyiniz

Eğer herhangi bir sorunuz olursa P.M. atın veya profilimdeki MSN adresini ekleyerek ulaşabilirsiniz.
    Konu __crazy tarafından (12.06.12 Saat 23:33 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Paylaşım için teşekkürler.

Htc sensation xe white

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    Yararlı bir paylaşım, teşekkürler hocam.. forum sizlerle zenginleşecek, devamını diliyorum, iyi forumlar..

Adminleri daima online tek forum.
    444Android.Com - Online Müşteri Hizmetleri
    'Tapatalk

@kivi
    çok güzel bir anlatım olmuş teşekkürler hocam.konu sabit.

@Developer2000

Cevap: Açılmayan Telefonu Kurtarmak İçin ROM

Türkcell T20 telefonu görmüyor driver larda yüklü " phone was not found" diye bir uyarı alıyorum. Napmalıyım ? Şimdiden TEŞEKKÜRLER.

Nereden
    Batman-Kayseri
    @FatihA

Alıntı:
    Developer2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkcell T20 telefonu görmüyor driver larda yüklü " phone was not found" diye bir uyarı alıyorum. Napmalıyım ? Şimdiden TEŞEKKÜRLER.
    önce bilgisayarda farklı bi usb girişi deneyin. olmazsa sürücüleri kaldırıp tekrar yükleyerek deneyin,olmazsa farklı bi bilgisayarda deneyin.

Nereden
    istanbul
    @kubra atak

içindeki herşey silinecek mi peki

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24

Alıntı:
    kubra atak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içindeki herşey silinecek mi peki
    Silinebilir
    Tum verilerinizi yedekleyin islemden once

Ama bu konu eski bir konu. Siz yeni konu acin ordan cevap verelim size
    http://www.444android.com/showthread...-yardim-isteme

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Bu Konu için Etiketler