İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 2465 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

Hayırlı günler arkadaşlar -Lg p920 telefonuma ne zaman custom room yüklesem hep bi sorun oluşuyor -ya şebeke gidip geliyor ya imeil kayıyor ( cm10 ) ya kasıyor yada dokunmatıkte sorun olusuyor bunların olmadığı 3-4 tane sürüm buldum v30 v28 gibi ıcslerin üstüne kuruluyor bunu yapanların çektiği *****larda hafıza kartında herhangi bir sorun yok telefonun sistem hafızasını dahili SD kartı ve Harici SD kartı görüyor çalışıyor lakin ben hangi sürümü yüklersem yükleyeyim hep SD kart

Bu konu 9177 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...
SD Kart Boş Hatası 9177 Reviews

Konuyu değerlendir: SD Kart Boş Hatası

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 9177 kez incelendi.

Battery Low SD Kart Boş Hatası

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Hayırlı günler arkadaşlar

-Lg p920 telefonuma ne zaman custom room yüklesem hep bi sorun oluşuyor
    -ya şebeke gidip geliyor ya imeil kayıyor ( cm10 ) ya kasıyor yada dokunmatıkte sorun olusuyor

bunların olmadığı 3-4 tane sürüm buldum v30 v28 gibi ıcslerin üstüne kuruluyor

bunu yapanların çektiği *****larda hafıza kartında herhangi bir sorun yok telefonun sistem hafızasını dahili SD kartı ve Harici SD kartı görüyor çalışıyor

lakin ben hangi sürümü yüklersem yükleyeyim hep SD kart Bozuk Biçimlendir Hatası Yada SD kart Boş yada desteklenmeyen Hatası Alıyorum İşin Garip Yani Dahili Hafızadada Bu Sorun Var başkalarında olmaması benı süphelendiriyor ben mi hata yapıyorum acaba bir bilgisi olan var mi ?

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24

Cevap: SD Kart Boş Hatası

Alıntı:
    Erdem Özgör Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı günler arkadaşlar

-Lg p920 telefonuma ne zaman custom room yüklesem hep bi sorun oluşuyor
    -ya şebeke gidip geliyor ya imeil kayıyor ( cm10 ) ya kasıyor yada dokunmatıkte sorun olusuyor

bunların olmadığı 3-4 tane sürüm buldum v30 v28 gibi ıcslerin üstüne kuruluyor

bunu yapanların çektiği *****larda hafıza kartında herhangi bir sorun yok telefonun sistem hafızasını dahili SD kartı ve Harici SD kartı görüyor çalışıyor

lakin ben hangi sürümü yüklersem yükleyeyim hep SD kart Bozuk Biçimlendir Hatası Yada SD kart Boş yada desteklenmeyen Hatası Alıyorum İşin Garip Yani Dahili Hafızadada Bu Sorun Var başkalarında olmaması benı süphelendiriyor ben mi hata yapıyorum acaba bir bilgisi olan var mi ?
    SD karttan kaynaklanabilir sorun
    Pc de sd formatter ile formatla

Hafıza kartının olduğu yeri nemli bezle sil temizle

Tapatalk | [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*][Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]
    [*][COLOR=#ff0000]

Alıntı:
    Emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SD karttan kaynaklanabilir sorun
    Pc de sd formatter ile formatla

Hafıza kartının olduğu yeri nemli bezle sil temizle

Tapatalk | [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]
    Emre hocam bendede aynı sorun var bu sd kartların ayarları
    Fat32 Primary mi NTFS Primary mı Mini tool ile ntfs yapınca boş hasarlı diyor?

Birde rom yükleyecegim E:Cant mount diyor Fat32 yapınca NTFS hıc okumuyor...

Emre hocam öncelikle teşekkür ederim ama sorun sd kartta değil çünkü 3-4 romda bu sorunu yapıyor dediğinizi denedim gel gelelim işin enteresan yani attığım romlarda ( bazılarında ) ne dahili ne harici sd kartları görmüyor izlediğim *****larda böyle bir sorun görmedim hiç araştırdım ama hiç çözüm bulamadım birde sormak istediğim birşey var darkroom v4 final sürümünü yüklemek istiyorum v28b kurulması lazım flash dosyalarını indirdim ( 3 tane farklı yerlerden ) indirdiklerimden 2 tanesi kuruldu 1 tanesi sistemi hiç açmadi kurulanlar ise telefon acılıyor şuan tam hatırlayamadım ama turkcesı hafıza dolu reset phone telefonu sıfırla dıyor tusa basıyorum etkı yok wipe data factory felan yapıyorum yine aynı hal boyle olunca system unmount data unmount oluyor kurmak istediğim .zip dosyasınıda kuramıyorum bilginiz varsa yardımcı olabılırmısınız twrp ile yükleme yaptım cwm ilede denedim aynı acaba recovery sürümünü mü yükseltmem lazım ama darkroom sitesindeki sürümünü kurdum nerde yanlış yapıyorum bulamadım birde hboot varmış anlayamadım ben o kadar attım flasladım nerdeyse herseyı yaptım bı yorumda hbootu ucurursun dıye yorum yapılmıs ucar mı sahıden :S zaten gıremıyorum o ekrana

twrp mi cwm mi ?

twrp ise ana ekranda mount seceneğine gir ordan sd kartı mounttan unmounta al dostum cwm isede aynı mantık ve hangı surumu attın 21e ? 30a ? 30b? 28b ? attıgın sureme gorede değişiyor dun farkettım kutular calısmıyor tavsıyem 30b kur ustunede darkroomv2 yi kur guzel bır surum suan onu denıyorum bende nasıpse v4 u kurmaya calısıyorum da beceremedım

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24

Alıntı:
    Erdem Özgör Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    twrp mi cwm mi ?

twrp ise ana ekranda mount seceneğine gir ordan sd kartı mounttan unmounta al dostum cwm isede aynı mantık ve hangı surumu attın 21e ? 30a ? 30b? 28b ? attıgın sureme gorede değişiyor dun farkettım kutular calısmıyor tavsıyem 30b kur ustunede darkroomv2 yi kur guzel bır surum suan onu denıyorum bende nasıpse v4 u kurmaya calısıyorum da beceremedım
    erdem seni aramızda daha sık görmek isteriz

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*][Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]
    [*][COLOR=#ff0000]