İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

samsun gt i5510 telefonuma rom yuklemek istiyorum.Telefonu recovery mode almak icin telefon kapali iken power ve t tusuna 5 10 sn basilacagini internette gormustum fakat ne yaptimsa bir turlu recovery mode gecemiyor.Forumda bu telefonu kullanan veya bilen bir arkadas yardimci olabilirmi iyi forumlar dilerim

Bu konu 10833 kez görüntülendi 24 yorum aldı ...
Samsung gt-i5510 recovery mode alamiyorum 5,00 10833 Reviews

Konuyu değerlendir: Samsung gt-i5510 recovery mode alamiyorum

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 10833 kez incelendi.

Nereden
    trabzon
    @parahol

Cevap: Samsung gt-i5510 recovery mode alamiyorum

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    benim sorucam sd kartta kurup ordan recovery yapabılabiliyormu...romu hiç değişmemiş...froyo androidi..zaten orjinal aynısını yükleriz...flashına birşey olmaz heralde telin...power tuşu çalışmadığından onun görevinin başka tuşa geçtiğinden buna mecbur kaldık..sorada bu hiç çekmeme olayı çıktı...o yüzden mekanik bir bozulma yoktur kanısındayım nette aynı sorunu yaşamış kişilere rasladım çünkü...inşallah düzelir...

Nereden
    Antalya
    @orcsnm

Alıntı:
    parahol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim sorucam sd kartta kurup ordan recovery yapabılabiliyormu...romu hiç değişmemiş...froyo androidi..zaten orjinal aynısını yükleriz...flashına birşey olmaz heralde telin...power tuşu çalışmadığından onun görevinin başka tuşa geçtiğinden buna mecbur kaldık..sorada bu hiç çekmeme olayı çıktı...o yüzden mekanik bir bozulma yoktur kanısındayım nette aynı sorunu yaşamış kişilere rasladım çünkü...inşallah düzelir...
    Donanımsal bir sorun yoktur bence de . Söylemiş oldugum yontem ise yaradi mi peki

Nereden
    trabzon
    @parahol

daha denemedim şimdi bunu sd karta kurcam sora orjinal yda farklı rom u nası yüklicem tel pcye mi bağlıcam usbden orayı bi anlatırmısın...

Nereden
    trabzon
    @parahol

lütfen biri bu rom manegeri nasıl kullanıcam..orjinal romu nasıl göstericem nereden hangi dizinde olcak rom ve yükliycem.. yani işlemin aşamalarını biri anlatabilir mi...

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    parahol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lütfen biri bu rom manegeri nasıl kullanıcam..orjinal romu nasıl göstericem nereden hangi dizinde olcak rom ve yükliycem.. yani işlemin aşamalarını biri anlatabilir mi...
    rom manager kullanımı çok detaylı bir şekilde forumda mevcut. forum içi arama butonunu kullanın