İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

Galaxy note telefonumda kullanmak üzere şu çok methedilen kulaklığı arıyorum. Aslında note"un orjinal kulaklığından oldukça memnundum ama geçen gün çantamın içine dökülen yarım kilo tatlı şerbetinden sonra ne kadar temizlesemde eskisi gibi olmadı :-) hemde zaten merak etiğim şu kulaklığı almam için bahanem oldu. Uyumluluk hakkında sorun olacağını sanmıyorum. Fikri olan ve satmak isteyen arkadaşların tekliflerini bekliyorum. Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Bu konu 4479 kez görüntülendi 11 yorum aldı ...
Dr dre ibeats monster kulalık arıyorum. 4479 Reviews

Konuyu değerlendir: Dr dre ibeats monster kulalık arıyorum.

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4479 kez incelendi.

Nereden
    Çanakkale
    @xeonic

Dr dre ibeats monster kulalık arıyorum.

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Galaxy note telefonumda kullanmak üzere şu çok methedilen kulaklığı arıyorum. Aslında note"un orjinal kulaklığından oldukça memnundum ama geçen gün çantamın içine dökülen yarım kilo tatlı şerbetinden sonra ne kadar temizlesemde eskisi gibi olmadı :-) hemde zaten merak etiğim şu kulaklığı almam için bahanem oldu. Uyumluluk hakkında sorun olacağını sanmıyorum. Fikri olan ve satmak isteyen arkadaşların tekliflerini bekliyorum.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı:
    xeonic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galaxy note telefonumda kullanmak üzere şu çok methedilen kulaklığı arıyorum. Aslında note"un orjinal kulaklığından oldukça memnundum ama geçen gün çantamın içine dökülen yarım kilo tatlı şerbetinden sonra ne kadar temizlesemde eskisi gibi olmadı :-) hemde zaten merak etiğim şu kulaklığı almam için bahanem oldu. Uyumluluk hakkında sorun olacağını sanmıyorum. Fikri olan ve satmak isteyen arkadaşların tekliflerini bekliyorum.

Çantadan yarım kilo tatlı şerbeti ne arıyordu anlamadım. Güne mi gidiyordun.
    Teknosa da kampanya var, takip et . 109 tl idi

sensation xe-white-beats audio

Nereden
    Çanakkale
    @xeonic
    Abi tatlımızı aldık bireye ziyarete gidiyoduk. tatlı kutusunun içinde bulunduğu poşet çantada yan yatınca olanlar oldu :-) uyum konusunda sence bi sıkıntı olur mu? HTC lerde yazılımıyla birlikte geliyor sanırım. O yazılımı temin edip benim telefona falan kurabilir miyiz. Veya aynı performansı verir mi acaba. Çok methediyorlar performansını çünkü.

5. Üyelik tarihi
    09.03.2012
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı:
    Abi tatlımızı aldık bireye ziyarete gidiyoduk. tatlı kutusunun içinde bulunduğu poşet çantada yan yatınca olanlar oldu :-) uyum konusunda sence bi sıkıntı olur mu? HTC lerde yazılımıyla birlikte geliyor sanırım. O yazılımı temin edip benim telefona falan kurabilir miyiz. Veya aynı performansı verir mi acaba. Çok methediyorlar performansını çünkü.

Beats audio eklentisi için s-off ve root şart ama neutron mp3 kullanırsın yada equalizer indirirsin. Uyum sorunu yaşamazsın

sensation xe-white-beats audio

Nereden
    Çanakkale
    @xeonic
    O zaman abi sen orjinal note kulaklığı ve monsterı note üzerinde deneyip ayrıntılı izlenimlerini yazarsan senin fikrine göre hareket ederim.

Nereden
    İzmir
    @CaptainUkris
    Galaxy Note ile Studio kullanmıştım gayet güzel sorunsuz çalışıyor, kendinden BeatsAudio istiyorsan BUNU flashlaman gerek.

Nereden
    Çanakkale
    @xeonic
    Kendinden olması şart değil yazılımı orjinal romuma yükleyebiliyorsam sorun yok demektir. Gerçi Nejat abinin dediğine göre olmuyor ama o zaman idare edicez artık neutron la

Nereden
    İzmir
    @CaptainUkris
    Alıntı:
    Kendinden olması şart değil yazılımı orjinal romuma yükleyebiliyorsam sorun yok demektir. Gerçi Nejat abinin dediğine göre olmuyor ama o zaman idare edicez artık neutron la

Sanırım root gerektiriyor. Ama ROM ayırmaz orijinal ROM'a da yükler.

Nereden
    Çanakkale
    @xeonic
    Birde bu dr dre kulaklıkların kaç modeli var ben monster üzerinde duruyordum ama bir kaç çeşidi var sanırım