İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

iyigünler.. vodofone dan garantili aldığım htc sensation xe telefonumda avea hat çalışmıyor servis dışı diyor.. geçen gün vodofone dan avea ya geçiş yaptım ama avea hat telefonda çalışmıyor.. hatta sorun mu var diye hattı balka telefona taktım çalıştı.. benim xe ye arkadaşın avea sını taktım yine çalışmadı ama turkcell ve vodofone takınca o hatlar çalışıyor.. böyle bir sorunla karşılaşmış olan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirler mi..

Bu konu 8507 kez görüntülendi 10 yorum aldı ...
htc sensation xe de avea çalışmıyor 8507 Reviews

Konuyu değerlendir: htc sensation xe de avea çalışmıyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8507 kez incelendi.

Nereden
    istanbul
    @blackdragon83

htc sensation xe de avea çalışmıyor

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    iyigünler.. vodofone dan garantili aldığım htc sensation xe telefonumda avea hat çalışmıyor servis dışı diyor.. geçen gün vodofone dan avea ya geçiş yaptım ama avea hat telefonda çalışmıyor.. hatta sorun mu var diye hattı balka telefona taktım çalıştı.. benim xe ye arkadaşın avea sını taktım yine çalışmadı ama turkcell ve vodofone takınca o hatlar çalışıyor.. böyle bir sorunla karşılaşmış olan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirler mi..

Nereden
    Edirne
    @brhmnMstfa
    Avea müşteri hizmetlerini arasaydınız bi. İlk defa böyle bir sorun duydum.

HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Nereden
    istanbul
    @blackdragon83
    aradım.. ilk önce htc servisi aramamı söylediler.. htc servis de fabrika ayarlarına dönün dedi. daha sonra sadece avea hattın çalışmadığını farkedince avea yı tekrar aradım sorun sadece avea da dedim 48 saat içinde geri dönüş yapıcağız dedi.. boşu boşuna fabrika ayarlarına döncektim gerci sorun daha çözülmedi ama telefonla ilgili bir sorun değil avea sadece çalışmıyor..

Nereden
    Edirne
    @brhmnMstfa
    Aveanın size dönüş yapmasını bekleyin derim. Bu süre zarfında yine sık sık aveayı sıkıştırabilirsiniz. Son çareniz de fabrika ayarlarına dönmek olsun. Gerçi ben sizin yerinizde olsam direkt fabrika ayarlarına dönerdim...

HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Nereden
    istanbul
    @blackdragon83
    avea yı beklemeyi tercih etcem.. telefonumda çok program oyun uygulama vs.. yüklü.. yine de ilgi ve alakanız için teşekkür ederim..

@keyfoagam
    telefondaki herşeyi yedekle

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    Bence sorun telefonda.
    Verileri yedekleyip fabrika ayarlarina dönün. Bataryayi 10 dakka dışarda bekletin öyle açın.

Mesajları yedekle bölümünden , rehberi içe dışa aktar bölümünden, dosyaları sa kabloyu bağlayarak yedekleyin.

SonrA fabrika reset yapın..

Aveayi ve veya htcyi arayarak da çözüm alabilirsiniz.

Adminleri daima online tek forum.
    444Android.Com - Online Müşteri Hizmetleri
    'Tapatalk

Nereden
    istanbul
    @blackdragon83
    teşekkür ederim emre bey.. peki telefondaki verileri genel bir yedekleyen program var mı.. benim telefon garantili ve sanırım s-on olduğu için herşeye öyle izin vermiyor her sistem dosyasına ulaşamıyorum.. gerci bu konuları çok iyi bilmiyorum ama titanium backup ile yedek almak istemiştim ama bazı dosyalara erişim yok gibisinden bi yazı çıkmıştı backup alamamıştım..

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı:
    blackdragon83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim emre bey.. peki telefondaki verileri genel bir yedekleyen program var mı.. benim telefon garantili ve sanırım s-on olduğu için herşeye öyle izin vermiyor her sistem dosyasına ulaşamıyorum.. gerci bu konuları çok iyi bilmiyorum ama titanium backup ile yedek almak istemiştim ama bazı dosyalara erişim yok gibisinden bi yazı çıkmıştı backup alamamıştım..
    My backup pro kullanın, forumda paylaşıldı

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

Nereden
    istanbul
    @blackdragon83
    bu arada sorun çözüldü hata avea danmış.. akşam 18 gibi hattımı kullanmaya başladım.. iyi ki fabrika ayarlarına dönmemişim .. bu arada ilgilenen herkese teşekkür ederim.. bu bahsettiğiniz my backup pro root olmamış s-0n telefonlarda yedekleme işlemi yapabiliyor mu..

Bu Konu için Etiketler