Giriş

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 220 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

LG Quick Remote Nedir ve Nasıl kullanılır? RESİMLİ ANLATIM

1. QuickRemote Kullanımı QuickRemote denilen program sayesinde telefonu bir kumanda haline getirebilirsiniz. Televizyon,projeksiyon, uydu vb. yani kumanda ile çalışan hersey elinizin altında . Program menüsünden istediğiniz cihazınız türünü ve markasını seçip hazırda yüklenmiş varsa kumandanızı seçebilirsiniz. http://img.tapatalk.com/d/14/01/30/y3u2y4aq.jpg Eğer menüde sizin modeliniz yoksa Evrensel Uzaktan Kumanda butonuna basarak istediğiniz kumandayı tanıtabilirsiniz. Bunu ise

Bu konu 7747 kez görüntülendi ve 1 yorum aldı ...
Bu Konuya abone ol…
    MuesTie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Avea  
    Nereden
    Konya
    Cihaz modeli
    LG G2
    Root/Rom
    Orijinal (Stock) Rom
    Beğendikleri
    446
    Beğenileri
    496

LG Quick Remote Nedir ve Nasıl kullanılır? RESİMLİ ANLATIM

1. QuickRemote Kullanımı

QuickRemote denilen program sayesinde telefonu bir kumanda haline getirebilirsiniz. Televizyon,projeksiyon, uydu vb. yani kumanda ile çalışan hersey elinizin altında .

Program menüsünden istediğiniz cihazınız türünü ve markasını seçip hazırda yüklenmiş varsa kumandanızı seçebilirsiniz.

Eğer menüde sizin modeliniz yoksa Evrensel Uzaktan Kumanda butonuna basarak istediğiniz kumandayı tanıtabilirsiniz. Bunu ise kullanmak istediğiniz tuş kombinasyonlarını belirleyip kumanda ve telefonu karşılıklı tutarak tanıtabilirsiniz.

abdulkadir2010,Emre,utkubilal MuesTie üyemizin mesajını beğenenler:
    Tamer Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Avea   Kullanılan cihaz markası DigerTelefon   Tutulan takım Galatasaray
    Cihaz modeli
    Motorola Razr X
    Root/Rom
    Liquid Smooth 4.4.4
    Beğendikleri
    26
    Beğenileri
    14

Cevap: LG Quick Remote Nedir ve Nasıl kullanılır? RESİMLİ ANLATIM

Bunu lg dışındaki telefonlarda kullanabilme imkanımız varmı ?

Varmı apk sı fln ?

Tapatalk
Yukarı git
Vbulletin Style By eTiKeT™ 2014