İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 935 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

1. QuickRemote Kullanımı QuickRemote denilen program sayesinde telefonu bir kumanda haline getirebilirsiniz. Televizyon,projeksiyon, uydu vb. yani kumanda ile çalışan hersey elinizin altında . Program menüsünden istediğiniz cihazınız türünü ve markasını seçip hazırda yüklenmiş varsa kumandanızı seçebilirsiniz. http://img.tapatalk.com/d/14/01/30/y3u2y4aq.jpg Eğer menüde sizin modeliniz yoksa Evrensel Uzaktan Kumanda butonuna basarak istediğiniz kumandayı tanıtabilirsiniz. Bunu ise

Bu konu 26128 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
LG Quick Remote Nedir ve Nasıl kullanılır? RESİMLİ ANLATIM 26128 Reviews

Konuyu değerlendir: LG Quick Remote Nedir ve Nasıl kullanılır? RESİMLİ ANLATIM

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 26128 kez incelendi.

MuesTie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Beğendikleri
    476
    Beğenileri
    527
    @MuesTie

LG Quick Remote Nedir ve Nasıl kullanılır? RESİMLİ ANLATIM

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    1. QuickRemote Kullanımı

QuickRemote denilen program sayesinde telefonu bir kumanda haline getirebilirsiniz. Televizyon,projeksiyon, uydu vb. yani kumanda ile çalışan hersey elinizin altında .

Program menüsünden istediğiniz cihazınız türünü ve markasını seçip hazırda yüklenmiş varsa kumandanızı seçebilirsiniz.

Eğer menüde sizin modeliniz yoksa Evrensel Uzaktan Kumanda butonuna basarak istediğiniz kumandayı tanıtabilirsiniz. Bunu ise kullanmak istediğiniz tuş kombinasyonlarını belirleyip kumanda ve telefonu karşılıklı tutarak tanıtabilirsiniz.

abdulkadir2010, Emre, utkubilal Bunu beğendi.
    ...Special Team...

Tamer Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    29
    Beğenileri
    15
    @Tamer Ç.

Cevap: LG Quick Remote Nedir ve Nasıl kullanılır? RESİMLİ ANLATIM

Bunu lg dışındaki telefonlarda kullanabilme imkanımız varmı ?

Varmı apk sı fln ?

Tapatalk