İletişim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 979 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

arkadaşlar merhaba, telefonum 4.2.2 şu anda. dün root edip. ülke kodunu TUR yaptım.şimdide kies de güncelleme yapmıyor. yazılım güncelleme menüsünden de "cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil." hatası alıyorum bir kaç sorum olacak. bu hata için sayaç sıfırlama yöntemini okudum ama anlatan bir sayfaya ulaşamadım. ikinci bir hususu supersu da root u kaldır dediğimde rootsuz mu oluyor telefon. ayrıca benimki stok rom mu custom rom mu bilmiyorum nasıl kontrol edebilirim.

Bu konu 5785 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Galaxy S4 GT-I9500 de 4.2.2 de cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil. hata 5785 Reviews

Konuyu değerlendir: Galaxy S4 GT-I9500 de 4.2.2 de cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil. hata

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5785 kez incelendi.

erhanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    byrsa
    Beğendikleri
    6
    Beğenileri
    0
    @erhanozturk

Galaxy S4 GT-I9500 de 4.2.2 de cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil. hata

teknoloji destek
    arkadaşlar merhaba,
    telefonum 4.2.2 şu anda. dün root edip. ülke kodunu TUR yaptım.şimdide kies de güncelleme yapmıyor. yazılım güncelleme menüsünden de "cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil." hatası alıyorum bir kaç sorum olacak.
    bu hata için sayaç sıfırlama yöntemini okudum ama anlatan bir sayfaya ulaşamadım.
    ikinci bir hususu supersu da root u kaldır dediğimde rootsuz mu oluyor telefon. ayrıca benimki stok rom mu custom rom mu bilmiyorum nasıl kontrol edebilirim.
    şimdiden tşk

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Beğendikleri
    3.055
    Beğenileri
    5.002
    @Nejat

Cevap: Galaxy S4 GT-I9500 de 4.2.2 de cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut deği

Alıntı erhanozturk Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar merhaba,
    telefonum 4.2.2 şu anda. dün root edip. ülke kodunu TUR yaptım.şimdide kies de güncelleme yapmıyor. yazılım güncelleme menüsünden de "cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil." hatası alıyorum bir kaç sorum olacak.
    bu hata için sayaç sıfırlama yöntemini okudum ama anlatan bir sayfaya ulaşamadım.
    ikinci bir hususu supersu da root u kaldır dediğimde rootsuz mu oluyor telefon. ayrıca benimki stok rom mu custom rom mu bilmiyorum nasıl kontrol edebilirim.
    şimdiden tşk

5 dk içinde sizin için bir konu açıyorum. takipte kalın
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Beğendikleri
    3.055
    Beğenileri
    5.002
    @Nejat

Cevap: Galaxy S4 GT-I9500 de 4.2.2 de cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut deği

@erhanozturk

[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]
    Emre Bunu beğendi.
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.