Giriş

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 327 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

Galaxy S4 GT-I9500 de 4.2.2 de cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil. hata

arkadaşlar merhaba, telefonum 4.2.2 şu anda. dün root edip. ülke kodunu TUR yaptım.şimdide kies de güncelleme yapmıyor. yazılım güncelleme menüsünden de "cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil." hatası alıyorum bir kaç sorum olacak. bu hata için sayaç sıfırlama yöntemini okudum ama anlatan bir sayfaya ulaşamadım. ikinci bir hususu supersu da root u kaldır dediğimde rootsuz mu oluyor telefon. ayrıca benimki stok rom mu custom rom mu bilmiyorum nasıl kontrol edebilirim.

Bu konu 2599 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...
Bu Konuya abone ol…
    erhanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone  
    Adınız
    erhan
    Nereden
    byrsa
    Cihaz modeli
    Galaxy s4
    Root/Rom
    bilmiyorum
    Beğendikleri
    6
    Beğenileri
    0

Galaxy S4 GT-I9500 de 4.2.2 de cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil. hata

arkadaşlar merhaba,
    telefonum 4.2.2 şu anda. dün root edip. ülke kodunu TUR yaptım.şimdide kies de güncelleme yapmıyor. yazılım güncelleme menüsünden de "cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil." hatası alıyorum bir kaç sorum olacak.
    bu hata için sayaç sıfırlama yöntemini okudum ama anlatan bir sayfaya ulaşamadım.
    ikinci bir hususu supersu da root u kaldır dediğimde rootsuz mu oluyor telefon. ayrıca benimki stok rom mu custom rom mu bilmiyorum nasıl kontrol edebilirim.
    şimdiden tşk
    Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Fenerbahce
    Adınız
    Nejat
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Cihaz modeli
    NOTE III ve NOT
    Root/Rom
    stock rom
    Beğendikleri
    2,180
    Beğenileri
    3,940

Cevap: Galaxy S4 GT-I9500 de 4.2.2 de cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut deği

erhanozturk Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar merhaba,
    telefonum 4.2.2 şu anda. dün root edip. ülke kodunu TUR yaptım.şimdide kies de güncelleme yapmıyor. yazılım güncelleme menüsünden de "cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil." hatası alıyorum bir kaç sorum olacak.
    bu hata için sayaç sıfırlama yöntemini okudum ama anlatan bir sayfaya ulaşamadım.
    ikinci bir hususu supersu da root u kaldır dediğimde rootsuz mu oluyor telefon. ayrıca benimki stok rom mu custom rom mu bilmiyorum nasıl kontrol edebilirim.
    şimdiden tşk

5 dk içinde sizin için bir konu açıyorum. takipte kalın
    Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Fenerbahce
    Adınız
    Nejat
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Cihaz modeli
    NOTE III ve NOT
    Root/Rom
    stock rom
    Beğendikleri
    2,180
    Beğenileri
    3,940

Cevap: Galaxy S4 GT-I9500 de 4.2.2 de cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut deği

@erhanozturk

[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]
    Emre Nejat üyemizin mesajını beğenenler:
Yukarı git
Vbulletin Style By eTiKeT™ 2014