İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Cihazınız bu sürümle uyumlu değil - uygulamayı nasıl indiririm? Google Play Store Apk Market Helper Burdan programı indirin ----- Cihazınızın rootlu olması gerekiyor. Root ettikten sonra Ayarlar / Güvenlik / BİLİNMEYEN KAYNAKLAR - Açık ayarı yukardaki şekilde değiştirdikten sonra Market Helper uygulamasını açın. ROOT İZNİNE EVET DEYİN

Bu konu 102151 kez görüntülendi 71 yorum aldı ...
[ÇÖZÜLDÜ] Cihazınız bu sürümle uyumlu değil - uygulamayı nasıl indiririm? Google Play Store Apk 4,00 102151 Reviews

Konuyu değerlendir: [ÇÖZÜLDÜ] Cihazınız bu sürümle uyumlu değil - uygulamayı nasıl indiririm? Google Play Store Apk

5 üzerinden 4,00 | Toplam: 4 kişi oyladı ve 102151 kez incelendi.

Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan Birinci ... 3678
    awrol12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    izmir
    @awrol12

Cevap: [ÇÖZÜLDÜ] Cihazınız bu sürümle uyumlu değil - uygulamayı nasıl indiririm? Google Play Store

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    8mb neden desteklemesin galaxy gio rom yükledimn yükledi sorun android sürümüyle alakalı ama 9105 için rom buladım bu market helper de işe yaramadı dostum

444MB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    @444MB

Cevap: [ÇÖZÜLDÜ] Cihazınız bu sürümle uyumlu değil - uygulamayı nasıl indiririm? Google Play Store

Alıntı awrol12 Nickli Üyeden Alıntı
    8mb neden desteklemesin galaxy gio rom yükledimn yükledi sorun android sürümüyle alakalı ama 9105 için rom buladım bu market helper de işe yaramadı dostum
    Bunun bir cok sebebi var . On kamera dusuktur vs vs . Yada kaldirmaz deyip desteklememistlerdir vb.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ESKİ NİCK: mbyurttutan

Savaşlar için paraları var ama yoksulları doyuramıyorlar.

Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan Birinci ... 3678

Bu Konu için Etiketler