İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

İmza resmi yükle kısımından ister pcde kayıtlı ister link olarak resmi yüklüyoruz (Dosyanın ebat ve boyutlarına dikkat ediyoruz) Ardından eklediğimiz resim görününce resmin en sağında bulunan "İmza resmi ekle" butonuna basıyoruz. İstediğimiz değişiklikleri yaptıktan sonra imzayı kaydet diyoruz. Sorun devam ederse yine yardımcı olmaya çalışırım =)

Bu konu 6233 kez görüntülendi 11 yorum aldı ...
İmza sorununun çözümü (ÇÖZÜLDÜ) 6233 Reviews

Konuyu değerlendir: İmza sorununun çözümü (ÇÖZÜLDÜ)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6233 kez incelendi.

Nereden
    İzmir
    @craft35

Lightbulb İmza sorununun çözümü (ÇÖZÜLDÜ)

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    İmza resmi yükle kısımından ister pcde kayıtlı ister link olarak resmi yüklüyoruz (Dosyanın ebat ve boyutlarına dikkat ediyoruz) Ardından eklediğimiz resim görününce resmin en sağında bulunan "İmza resmi ekle" butonuna basıyoruz. İstediğimiz değişiklikleri yaptıktan sonra imzayı kaydet diyoruz. Sorun devam ederse yine yardımcı olmaya çalışırım =)

Nereden
    Samsun, Turkey
    @fatihya
    Bu dediklerini yapıyoruz ama olmuyor ab. Anlamadım gitti.

Nereden
    İstanbul
    @Mikail
    olmayoooor bu zaten yaptığımız birşey di ama olmayoooooor

Nereden
    İzmir
    @craft35
    İtinia ile imza sorunu çözülür =)

Arkadaşlar resmi ekledikten sonra editörde çıkan linki siliyoruz ve görünen resmin sağında görünen "imza resmi ekle" butonuna tıklıyoruz. Editör kısmında resim gözükmüyor ama imzamı göster derseniz üst tarafda resim çıkıyor. Son olarak imzamı kaydet diyorsunuz ve işlem tamamlanıyor =)

Nereden
    Edirne
    @brhmnMstfa
    arkadaşlar bence olayı belirleyen dosyanın en ve boy ayarı. ben 450*600 arası bir fotoğraf koydum şimdilik idare eder. craft arkadaşımızın dediklerini de yapın bakalım, belki öyle de çözülür...

Nereden
    İstanbul
    @Mikail
    Teşekkürler craft yardımların için ama ilk yaptığımda bu şekilde idi. bende büyütmek istedim görüntüyü..ondan sonra olan oldu yani DR: un ki gibi büyük olsun istedim imza ama olamadı bir türlü

Nereden
    İzmir
    @craft35
    Alıntı:
    Mikail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler craft yardımların için ama ilk yaptığımda bu şekilde idi. bende büyütmek istedim görüntüyü..ondan sonra olan oldu yani DR: un ki gibi büyük olsun istedim imza ama olamadı bir türlü
    Rica ederim =) Bence şuan için büyük resim koymasak iyi olcak site yeterince ağır bide resimler de yüklenince üstüne iyice ağırlaşıyor ilerde daha hızlı bir servera geçebilirsek o zaman istediğiniz kadar büyük koyun bana mısın demez =) Tabi bunun olması tamamen duygusal =)

Nereden
    Samsun, Turkey
    @fatihya
    Alıntı:
    craft35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim =) Bence şuan için büyük resim koymasak iyi olcak site yeterince ağır bide resimler de yüklenince üstüne iyice ağırlaşıyor ilerde daha hızlı bir servera geçebilirsek o zaman istediğiniz kadar büyük koyun bana mısın demez =) Tabi bunun olması tamamen duygusal =)
    Abi uyarı için sağolasın bizde imza resimlerini küçük yapıp katkı sağlayalım.

Nereden
    İzmir
    @craft35
    Alıntı:
    fatihya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi uyarı için sağolasın bizde imza resimlerini küçük yapıp katkı sağlayalım.
    İmzanı düzelltim kardeşim şifreni değiştirmeyi unutma =)

Nereden
    İstanbul
    @Mikail
    çoktaaaan

Bu Konu için Etiketler