İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Selam Aşağıda yazmış olduğum yazıyı incelermisin. S-ON, HTCDev.com üzerinden bootloader unlock yapılmış herhangi bir HTC cihazda, recovery üzerinden custom rom kurup, telefonu yeniden başlattığınızda beyaz ekranda takılma(bootloop) sorunu yaşıyorsanız, aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekiyor. NOT: Tekrar hatırlatıyorum, bu işlemler tüm htc cihazlar için geçerlidir. Çözüm; - Bu adresteki dosyayı indirin ve içindekileri, bilgisayarınızda C sürücüsünde Android adında bir klasör

Bu konu 98000 kez görüntülendi 277 yorum aldı ...
Telefonum açılmıyor? Rom yükledikten sonra Bootta kalma, telefonun açılmaması? ÇÖZÜM 5,00 98000 Reviews

Konuyu değerlendir: Telefonum açılmıyor? Rom yükledikten sonra Bootta kalma, telefonun açılmaması? ÇÖZÜM

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 98000 kez incelendi.

@fhrstw
    facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    bende denedim ama yapamadım sd bom boş htc logosu var bi tek günlerdir uğraşıoyurm yardım ederseniz teşekkür ederm

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı fhrstw Nickli Üyeden Alıntı
    bende denedim ama yapamadım sd bom boş htc logosu var bi tek günlerdir uğraşıoyurm yardım ederseniz teşekkür ederm
    ne yapamıyorsunuz veya ne yaptınız da olmuyor
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Nereden
    xxx
    @dyg10
    merhabalar benim telefonumda kendi kendine kilitlendi bir gece öncesi programlarımı güncellemştm.ertesi gün whatsapptaydım kilitlendi bataryayı çıkardım taktım beyaz ekranda takıldı kaldı 1 ay oldu hala hiç bir telefoncu yapamadı balıkesirdeyim çıkar yol bulamadım kendim halledeyim diye çabalıyorum.servise göndermekte istemiyorum.söylenilen herşeyi uygulamaya çalışıyorum fakat boot.img dosyasını bulamadım.ne yaptımsa beceremedim nolur bana yardımcı olun (((((((((((

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı dyg10 Nickli Üyeden Alıntı
    merhabalar benim telefonumda kendi kendine kilitlendi bir gece öncesi programlarımı güncellemştm.ertesi gün whatsapptaydım kilitlendi bataryayı çıkardım taktım beyaz ekranda takıldı kaldı 1 ay oldu hala hiç bir telefoncu yapamadı balıkesirdeyim çıkar yol bulamadım kendim halledeyim diye çabalıyorum.servise göndermekte istemiyorum.söylenilen herşeyi uygulamaya çalışıyorum fakat boot.img dosyasını bulamadım.ne yaptımsa beceremedim nolur bana yardımcı olun (((((((((((
    senin telefonuna ait custom romlardan birindeki boot.img dosyasınıda kullanabilirsin. bulduğun romu pc ye indir ve klasöre çıkart klasörlerin içine bak,zaten rahatlıkla bulabilirsin
    dreamnej

Nereden
    xxx
    @dyg10
    yapamıyorum olmuyo olmuyo olmuyo....

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

Ynt: Telefonum açılmıyor? Rom yükledikten sonra Bootta kalma, telefonun açılmaması? ÇÖZÜM

Rom yüklemiş miydiniz telefona?

Rootlu mu? Garantili mi. Aldığınız hatalar uyguladığınız işlemler neler?

Ayrıca telefon bootloader da açılıyor mu ?

Adminleri daima online tek forum.
    444Android.Com - Online Müşteri Hizmetleri
    'Tapatalk

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    xxx
    @dyg10
    rom yükleyeyim dedim yaklaşık 10 dk sürecek dedi ama o 10 dk 1 saat 15 olunca kestim telefonun bağlantısını.aldığım hata boot.img bulunamadı diyor.HTCDev.comdan bootloader unlock kaldırmaya çalışıyorum oda olmadı.hata verdi.telefon bootloader da çalışşıyormu demişsiniz komple açılmıyor ama ses aşağı power düğmesine bastığımda açılan ekran kullanılıyor sadece.sanırım ben bu telefonu düzeltemiycem...

Nereden
    xxx
    @dyg10
    Giriş ekranında, MENÜ> Ayarlar> Uygulamalar> Geliştirme> Kontrol USB hata ayıklama bunu da açamıyorum

Nereden
    xxx
    @dyg10
    htc sync de telefonumu tanımlamıyor bunun sebebi ne olabilir?

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    kardeş öncelikle rom yüklemiş olmanız sebebi ile bir çok işlem için hata mesajı alıyorsunuz. htc yazısında kalan telefona yeni rom yüklenemedi, ama eski orjinal rom da yok artık, telefon veya htcsync hangisini az alarak bağlantı kuracak veya komut algılayacak. öncelikle madem ses açma ve power kombinasyonu çalışıyorsa yüklemeye çalıştığınız romun kendi boot.img dosyasını flashlamaya çalışın sonra diğer sorunlara bakalım
    dreamnej