İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2013/132/a/f/csr_racing_crew_bosses__by_thedarkinker-d6508o9.jpg CSR Racing oynayanlara benden mü,jde:) Oyunun daha önce crackleri vardı fakat interneti açmadan oynanılıyordu sadece.. Yeni ve çalışan yeni crack.. Yorum ve teşekkürür çok görmeyin.. Yapamayanlara yardımcı olurum.. indirdiginiz dosya icerisindeki files ve cache dosyalarini sdkart/android/data/com.naturalmotion.csrracing icindeki ayni dosyalari silin ve yapistirin. Daha sonra oyuna girin ama

Bu konu 8178 kez görüntülendi 16 yorum aldı ...
CSR Racing Multiplayer (Online Çalışan Hile) Limitsiz para ve Altın!! 5,00 8178 Reviews

Konuyu değerlendir: CSR Racing Multiplayer (Online Çalışan Hile) Limitsiz para ve Altın!!

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 8178 kez incelendi.

Nereden
    İSTANBUL
    @queSa

Cevap: CSR Racing Multiplayer (Online Çalışan Hile) Limitsiz para ve Altın!!

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Malesef OLMUYOR TELEFONUM ROOT YOK GARANTİDEN ÇIKAR DİYE KORKUP YUKLEYEMİYORUM TELEFONUM S3 İŞLEMLERİN HEPSİNİ YAPIYORUM ALTIN VE PARA AYNI ŞEKİLDE OLUYOR RESTORE VE CONTİNE DİYOR CONTİNE TIKLIYORUM KARSIMA YES DİYOR TIKLIYORUM AYNI SEKİLDE OLUYOR NE YAPMALIYIM ?

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

Alıntı queSa Nickli Üyeden Alıntı
    Malesef OLMUYOR TELEFONUM ROOT YOK GARANTİDEN ÇIKAR DİYE KORKUP YUKLEYEMİYORUM TELEFONUM S3 İŞLEMLERİN HEPSİNİ YAPIYORUM ALTIN VE PARA AYNI ŞEKİLDE OLUYOR RESTORE VE CONTİNE DİYOR CONTİNE TIKLIYORUM KARSIMA YES DİYOR TIKLIYORUM AYNI SEKİLDE OLUYOR NE YAPMALIYIM ?
    [MENTION=1454]Başkentli Müdür[/MENTION]

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Başkentli Müdür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    b'AŞK'ent
    @Başkentli Müdür

[MENTION=73097]queSa[/MENTION] hile paylaşımı bölümünde paylaştığım bütün oyun hileleri root istemez yani roota gerek yok rootsuz cihazlar için hile paylaşımı yapıyorum ayrıca istediğin oyun hilesi forumda mevcut indirip oynaya bilirsin online olarak
    En iyi makina en iyi fotoğrafı çekseydi ; En iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı.. Ara Güler

@hsynvrlc

Aynen dediğiniz gibi yaptım hile oldu altın ve para sınırsız lakin multiplayerde sorun var kapalı gösteriyor ve report servis diyor yani çalışmıyor.

@hsynvrlc

Multipeyarda çalışmadınmı da bir anlamı kalmıyor malesef bir çözümünü de bulamadım.

Başkentli Müdür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    b'AŞK'ent
    @Başkentli Müdür

Alıntı hsynvrlc Nickli Üyeden Alıntı
    Aynen dediğiniz gibi yaptım hile oldu altın ve para sınırsız lakin multiplayerde sorun var kapalı gösteriyor ve report servis diyor yani çalışmıyor.
    Alıntı hsynvrlc Nickli Üyeden Alıntı
    Multipeyarda çalışmadınmı da bir anlamı kalmıyor malesef bir çözümünü de bulamadım.
    Bu konuda yapabilecegim hic bisi yok malesef hile yapan kisi multiplayer özelliğini kapatmış

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    En iyi makina en iyi fotoğrafı çekseydi ; En iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı.. Ara Güler

Nereden
    İSTANBUL
    @cleck

jeandost merhabalar, csr racing 4.0.1 versıyonunu sınırlama olmadan oynayabılmek ıcın cıhazıma root attım altın , para ve benzin sorunu ortadan kalktı ancak oyunu onlıne oynamak ıstedıgımde network error- error connecting to thee csr racing online service hatası alıyorum.Bu sorunu ortadan kaldırmak adına yukarıdakı dosyayı ındırdım ve cıhazıma yukledım . cıhazımda sd kart kullanmıyorum.Daha onceden ılgılı dosyaların yuklu oldugu klasore gırdım cıhaz hafızası
    android/data/com.naturalmotion.csrracing icindeki ayni dosyalari silip senın vermıs oldugun dosyaları yukledım ancak onlıne oynayamama sorunum ortadan kalkmadı yardımcı olur musun...