İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

https://lh3.ggpht.com/p0VlXtuZDr5OO9pPt8IT9eVgeSWop9zUPbZkngxi9oUm0qnRK3cFSe_pdcZKZ-9vgybI=w705 Gameloft‘un merakla beklenen sürükleyici ve etkileyici bilim-kurgu FPS mobil oyunu N.O.V.A 3 (Near Orbit Vanguard Alliance), Android için resmen yayınlandı. Tam 2GB’lık bir boyuta sahip olan oyunu mobil internet paketinizle ya da kablosuz internet bağlantınızla indirmenizi öneriyoruz. Dünya’dan, donmuş Volterite şehrine kadar galaksi genelinde birçok bölge ve 10 farklı seviyede

Bu konu 31035 kez görüntülendi 68 yorum aldı ...
N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance 1.0.2 Apk + SD Data - Android Oyun - [İNDİR] 31035 Reviews

Konuyu değerlendir: N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance 1.0.2 Apk + SD Data - Android Oyun - [İNDİR]

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 31035 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1236 ... Sonuncu

Nereden
    ist
    @sensation

N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance 1.0.2 Apk + SD Data - Android Oyun - [İNDİR]

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri

Gameloft
    ‘un merakla beklenen sürükleyici ve etkileyici bilim-kurgu FPS mobil oyunu N.O.V.A 3 (Near Orbit Vanguard Alliance), Android için resmen yayınlandı.

Tam 2GB’lık bir boyuta sahip olan oyunu mobil internet paketinizle ya da kablosuz internet bağlantınızla indirmenizi öneriyoruz. Dünya’dan, donmuş Volterite şehrine kadar galaksi genelinde birçok bölge ve 10 farklı seviyede insanlığın hayatta kalabilmesi için savaşacaksınız.

Mücadeleniz boyunca koşacak, vuracak, araçlar sürecek ve düşman birliklerini yok etmek için savaş robotu kullanacaksınız. Gerçek zamanlı gölgeler – ışıklar, parçacık sistemi ve Ragdoll fiziği gibi görsel özelliklerin yer aldığı N.O.V.A 3, mobil cihazlarda konsol deneyimini yaşayabilmenizi sağlayacak.

6 oyun modunda 6 farklı haritada 12 kişiye kadar çoklu oyuncu desteğine sahip oyun, savaş alanında kullanıcıların aynı araca binip seyahat edebilmesine de imkan tanyor. Hikaye kısmı kadar eğlenceli ve harika bir çoklu oyuncu modu sizleri bekliyor.

FPS türünün eşsiz yapımlarından biri olan Near Orbit Vanguard Alliance serisinin son oyununa 6.99 Dolar.

Screenshots :

YENİ:
    N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance 1.0.2 Apk + SD Data

FULL APK : http://adf.ly/EQEwJ

SD DATA : http://adf.ly/EQDPx

Not : SD dosyası Android/obb konumuna atılacak.

Eski:

Uyumsuz mesajı alırsanız o zaman bu APK deneyin

SD files (/sdcard/Android/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftN3HM/)
    Part 1 Part 2

galaxy s3 için denenmiş başarılı yöntem alıntı semih1175
    http://isohunt.com/torrent_details/4...5/?tab=summary adresindeki torrent in datası ile ilk sayfadaki 1.0.2. apk dosyasını çalıştırarak uyumu sağladım . galaxy s3 kullanıp benim arayan arkadaşlar olursa bu şekilde oyun çalışıyor.ben ilk mesaja koymak nasıl olur bilemedğimden bu şekilde koydum siz editini yaparsanız sevinirim

Konu fatihya tarafından (28.11.12 Saat 10:05 ) değiştirilmiştir.

Bu tip oyunlara nasıl batarya dayandırıyorlar anlamıyorum. Uyduruk bir stupid zombies bile bataryayı sömürüyor.

Bir de küçücük ekranın üzerinde iki tane parmak var nasıl oluyor da düşmanı görüyorsun, nasıl hedef alıyorsun da nasıl vuruyorsun. Hayret ya.

Nereden
    İzmir
    @craft35
    Okuduğum yorumlarda telefon şarja bağlı iken bile şarjı azalıyormuş telin =) Isınma olayından bahsetmiyorum bile =) Güzel yapıyolar ama biraz abartılmaya başlandı sanki ne kadar akıllı da olsa sonuçta bu bir telefon =)

Alıntı:
    craft35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuduğum yorumlarda telefon şarja bağlı iken bile şarjı azalıyormuş telin =) Isınma olayından bahsetmiyorum bile =) Güzel yapıyolar ama biraz abartılmaya başlandı sanki ne kadar akıllı da olsa sonuçta bu bir telefon =)
    Bu iş sonunda dönüp dolaşıp telefonla çivi çakma gibi amaç dışı kullanıma dönüşecek galiba. Oyun oynamak için 2 bin liraya telefon almaktansa aynı paraya iyi bir oyun bilgisayarı çıkar. Hem de batarya derdi yok, ısınma derdi az.

Nereden
    İzmir
    @craft35
    Alıntı:
    @[email protected]@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu iş sonunda dönüp dolaşıp telefonla çivi çakma gibi amaç dışı kullanıma dönüşecek galiba. Oyun oynamak için 2 bin liraya telefon almaktansa aynı paraya iyi bir oyun bilgisayarı çıkar. Hem de batarya derdi yok, ısınma derdi az.
    Sonuna kadar katılıyorum =) Böyle oyunlar yapcaklarına küçük ama multiplayer oyunlar yapsalar daha zevkli olur diye düşünüyorum =)

@Hasan Mektepli
    müthiş bir oyun olmuş yapanların paylaşanların eline sağlık

Nereden
    istanbul
    @hacos18
    Benim bir problemim var multiplayer oynama icin Mobil sebekeden girdigimde WiFi istiyor acaba ayarı varmi yoksa oyun Mobil sebekeden multiplayer e izinIvermiyormu

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    malesef, hızlı bağlantı istediğinden wifi istiyor sadece. data'sını indirirken de aynı şekilde sadece wifi kabul ediyor.

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

@galaxys3apps

Cevap: N.O.V.A. 3 Çıktı - Near Orbit Vanguard Alliance v1.0.0

N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance 1.0.2 Apk + SD Data

FULL APK : http://adf.ly/EQEwJ

SD DATA : http://adf.ly/EQDPx

Not : SD dosyası Android/obb konumuna atılacak.

Nereden
    Ank-Ant-K.adasi
    @Emrersy

Cevap: N.O.V.A. 3 Çıktı - Near Orbit Vanguard Alliance v1.0.0

Alıntı:
    @[email protected]@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tip oyunlara nasıl batarya dayandırıyorlar anlamıyorum. Uyduruk bir stupid zombies bile bataryayı sömürüyor.

Bir de küçücük ekranın üzerinde iki tane parmak var nasıl oluyor da düşmanı görüyorsun, nasıl hedef alıyorsun da nasıl vuruyorsun. Hayret ya.

Alıntı:
    craft35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahahahahhahah
    Okuduğum 2 yorumda da koptum vallahi yaa )
    Telefon sarjdayken bile azalıyor en çokta buna güldüm

Alpaslan hocama da ayrı bir katılıyorum valla 2 tane kocaman parmak var, onları çevirip evirince zaten ekranın yarısı gidiyor e ne görüyorsun düşmanı felan Ben de akıl sır erdiremedim şu tarz oyunlara.

Ama ben bu oyunu çok istiyordum vallahi, hemen indiriyorum, markette de 7 dolar civarıydı sanırım acayip merak ettim şimdi.. paylaşan arkadaş çok sağol.

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1236 ... Sonuncu

Bu Konu için Etiketler