İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 1068 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

İyi akşamlar artes Q1003 tabletim var.Evdeki wifide sürekli kopmalar yaşıyorum,wifi çekiyor ama internete bağlanmıyor yada bağlanıyor 2 dk sonra tekrar kopuyor.Tableti servise gönderecektim ama bugün başka pcnin wifisinden baktım her şeyi anında açıyor takılma donma bekletme sıkıntısı yok.Evdeki modemden alakalı galiba.Ne önerirsiniz ne yapabilirim.Ttneti arasam faydası olur mu ?

Bu konu 1814 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Tabletin evdeki modeme bağlanamama sorunu 1814 Reviews

Konuyu değerlendir: Tabletin evdeki modeme bağlanamama sorunu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1814 kez incelendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    @emrb

Tabletin evdeki modeme bağlanamama sorunu

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    İyi akşamlar artes Q1003 tabletim var.Evdeki wifide sürekli kopmalar yaşıyorum,wifi çekiyor ama internete bağlanmıyor yada bağlanıyor 2 dk sonra tekrar kopuyor.Tableti servise gönderecektim ama bugün başka pcnin wifisinden baktım her şeyi anında açıyor takılma donma bekletme sıkıntısı yok.Evdeki modemden alakalı galiba.Ne önerirsiniz ne yapabilirim.Ttneti arasam faydası olur mu ?

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    @emrb

Cevap: Tabletin evdeki modeme bağlanamama sorunu

yukarı

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Beğendikleri
    4.231
    Beğenileri
    4.509
    @Emre

Cevap: Tabletin evdeki modeme bağlanamama sorunu

Alıntı emrb Nickli Üyeden Alıntı

Ttnet in o kadar bilgili ve yardımsever olduğunu düşünmüyorum.
    Modemi açıp kapatmak telefonda wifi yi açıp kapatmak fayda gösterebilir.

Tapatalk | [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*][Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]
    [*][COLOR=#ff0000]