Giriş

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 379 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

[Yardım] !! Sony Xperia Z ''Güvenli Mod''

Telefonum 2 aydır güvenli modda ve ne yaptıysam çıkaramadım. Root atmayı deniyorum ama Usb Debbuging özlelliğini yazıldığı yerde ayarlarda gözükmüyor Yok bu yüzden yarım kalıyor. Yardımlarınız bekliyorum İyi forumlar

Bu konu 1824 kez görüntülendi ve 1 yorum aldı ...
Bu Konuya abone ol…
    berk__09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Avea  
    Nereden
    Kuşadası
    Cihaz modeli
    Htc One X Plus
    Root/Rom
    Bilmiyorum
    Beğendikleri
    1
    Beğenileri
    2

!! Sony Xperia Z ''Güvenli Mod''

Telefonum 2 aydır güvenli modda ve ne yaptıysam çıkaramadım. Root atmayı deniyorum ama Usb Debbuging özlelliğini yazıldığı yerde ayarlarda gözükmüyor Yok bu yüzden yarım kalıyor. Yardımlarınız bekliyorum İyi forumlar
    Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Fenerbahce
    Adınız
    Nejat
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Cihaz modeli
    NOTE III ve NOT
    Root/Rom
    stock rom
    Beğendikleri
    2,180
    Beğenileri
    3,943

Cevap: !! Sony Xperia Z ''Güvenli Mod''

berk__09 Nickli Üyeden Alıntı
    Cihaz hakkında - yazılım numarası yazan yere sürekli dokunursan geliştirici Seçenekleri açarsın.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Yukarı git
Vbulletin Style By eTiKeT™ 2014