İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Dostlar merhaba... Sensation Xe kullanıcısıyım. Teli değiştirmeyi düşünüyorum yalnız aşağıda belirttiğim 3 telefon arasında kararsız kaldım, önerilerinizi bekliyorum, şimdiden tüm yorumlarınız için teşekkürler. 1. Sony Xperia Z1 2. HTC ONE 4. İphone 5S

Bu konu 2888 kez görüntülendi 7 yorum aldı ...
TELEFON TERCİHİ HAKK. 2888 Reviews

Konuyu değerlendir: TELEFON TERCİHİ HAKK.

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2888 kez incelendi.

archeoptherix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    DIYARBAKIR
    @archeoptherix

TELEFON TERCİHİ HAKK.

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Dostlar merhaba...

Sensation Xe kullanıcısıyım. Teli değiştirmeyi düşünüyorum yalnız aşağıda belirttiğim 3 telefon arasında kararsız kaldım, önerilerinizi bekliyorum, şimdiden tüm yorumlarınız için teşekkürler.

1. Sony Xperia Z1
    2. HTC ONE
    4. İphone 5S
    HTC SENSATION XE BLACK - 1.8 Ghz Dualcore - android 4.0.4 - Sense 4.1 - yazılım no Sense_4.1-v.2.3.1 - sdk 4.21 - kernel 3.0.16-v1.5.2. Sebastian

BlackJack61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    @BlackJack61

Cevap: TELEFON TERCİHİ HAKK.

Sizin yerinizde ben olsam HTC alırdım hocam. iPhone ekranı her nedense orantısız duruyor bana göre. Çok dik yani. HTC güncelleme konusunda baya sıkıntılıydı fakat sanırım o sorunu da aşmışlar internette okuduğum yorumlara göre bir sorun yok güncelleme konusunda. Telefonları şekil itibariyle de karizma duruyor açıkçası. Şahsen bir sonraki telefonum HTC'nin sıradaki amiral gemisi olacaktır. Sony hakkında bir bilgim yok ama Sony'de düşünülebilir.

[McsK] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @[McsK]

Sony alma derim ben 11 gün önce xperia l aldım sandalyede otururken cebimden düştü ve ekranın çevresindeki bölümde kırıklar oluştu. Saglam değil kasaları

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Xperia L:
    Rom:Kurt Rom Beta [Android 4.4.3]
    Kernel:Kurt Kernel

emrealizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @emrealizm

Alıntı archeoptherix Nickli Üyeden Alıntı
    Dostlar merhaba...

Sensation Xe kullanıcısıyım. Teli değiştirmeyi düşünüyorum yalnız aşağıda belirttiğim 3 telefon arasında kararsız kaldım, önerilerinizi bekliyorum, şimdiden tüm yorumlarınız için teşekkürler.

1. Sony Xperia Z1
    2. HTC ONE
    4. İphone 5S

Benim düşüncem zaten Iphone u kafadan eleyerek başlayacağım HTC one görüntü olarak ve ses kalitesi olarak gercekten ciddi anlamda güzel görünsede biraz detaya girdiğinde ileride seni tatmin etmeyecek sonuçlar verecek bir cihaz olduğundan bunu önermiyorum ama dersenki yok ben hiç cihazımı kurcalamicam görüntüsü güzel olsun güzel ses çıkarsın standart bir kullanıcı istekleri bana yeter diyorsan alabilirsin ama dediğim gibi işlemler yapıcaksan pek önermiyorum bunun sebebide cihaz karşılaştırmalarını incelersen htc one da tamamlanmayan birşeyler var yani kasasının farklı olması, ısınma problemleri, kamerasındaki yeni teknolojiye adaptasyon falan filan..

Sony Xperia Z1 bence gereksiz kaba ve şuanda birçok alınabilecek seçenekler varken bunu seçmek bence anlamsız olacak.

Bukadar eleştiri yapıyoruz ama hangi telefonu alacağıza geçersek şimdi bende arkadaşlara katılıyorum ve şuanda alabileceğin bana görede 2 adet cihaz var bunlarda sıralamaya alırsak şu şekilde olacaktır.

1) G2
    2) Note 3

Yukarıda yazdıklarım tamamen kendi kişisel görüşlerimdir umarım yardımcı olabilmişimdir.

blltlgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş
    @blltlgn

Bence One al ama sd kart takılmaması ve bataryanın çıkmaması en büyük eksiklik. Bunlar senin için sorun değilse One en iyi tercih olur.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Kingpin Upload - Ücretsiz Resim ve Fotoğraf Barındırma Servisi

Eski nick : kingpin

"Rüşvetiydi kaderin ilk görüşte aşk!"

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Note 3
    Note 2
    G2
    Lumia
    Iphone 5s

Bugün telefonum olmasa ve telefon alacak olsam ve para benim için sorun değilse Lumia alır memnun kalmaz isem note 3 alırım

SM-N900 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

Alıntı archeoptherix Nickli Üyeden Alıntı
    Dostlar merhaba...

1. Sony Xperia Z1
    2. HTC ONE
    4. İphone 5S
    benim tercihim
    1-2

iphone kesinlikle tavsiye etmem

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]