İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

ROOT İSTEMEZ yeni versiyon : http://4pda.info/engine/go.php?url=aHR0cDovL2RlcG9zaXRmaWxlcy5jb20vZmlsZXMvd253cG9raThn bu link normal kurulumdur ROOT İSTER bu da titanium backup yedekli olanıdır : belirli bir seviyeye getirilmiş, full http://4pda.info/engine/go.php?url=aHR0cDovL2xldGl0Yml0Lm5ldC9kb3dubG9hZC8zNzc4MS4zZmJiZDg2MWY3ZTcyNmZmMmUyZDZiYzQ5NDgzL1JSMl9UaXRhbml1bUJhY2t1cC5yYXIuaHRtbA%3D%3D link indirip klasöre çıkartın, klasör içindekileri sd kartta titanium backup içine atın, teli

Bu konu 6529 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...
[oyun] REAL RACING 2 HD - Android Oyun - [İNDİR] 6529 Reviews

Konuyu değerlendir: [oyun] REAL RACING 2 HD - Android Oyun - [İNDİR]

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6529 kez incelendi.

Emrersy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ank-Ant-K.adasi
    @Emrersy

[oyun] REAL RACING 2 HD - Android Oyun - [İNDİR]

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    ROOT İSTEMEZ yeni versiyon : http://4pda.info/engine/go.php?url=a...Mvd253cG9raThn bu link normal kurulumdur

ROOT İSTER bu da titanium backup yedekli olanıdır : belirli bir seviyeye getirilmiş, full
    http://4pda.info/engine/go.php?url=a...IuaHRtbA%3D%3D link indirip klasöre çıkartın, klasör içindekileri sd kartta titanium backup içine atın, teli resetleyini titanium backup dan geri yükle yapın

APK: http://www.4shared.com/android/uqM9V..._dreamnej.html

http://www.4shared.com/rar/nCETxLke/...iumBackup.html

kurulum şekli: root yetkisi şartı vardır
    1- wifi ve mobil şebeke kapalı olsun
    2- apk yı sd karta atın kurun açmayın
    3- titanium backup olan linki indirin rarı klasöre çıkartın, içindeki 3 dosyayı sd kartta titanium backup klasörü içine atın
    4- telefonu resetleyin
    5- tianium backup ı çalıştırın
    6- ana ekrandaki üstte bulunan sistem geri yüklemeye tıklayın, r harflerine kadar inip real racing 2 yi bulun, dokunun ve yedek yüklemesinide tüm sistem ve veri yüklemelerini geri yükleyi seçin, backup ı kapatın
    7- wifi açın
    8- oyunu açın datalar insin

Yaklaşık 600 mb datası olan çok güzel bir oyundur, online oynanabiliyor

OYUN NASIL KURULUR : 2 Oyun türümüz var. 1.si data lı olan , 2.si sadece kurularak oynanan küçük çaplı oyunlar.

datalı oyunlar; apk android sisteminde install edilebilen programların uzantılarıdır, bazı durumlarda rar
    olarak verilirler ve sizin bu rar ı klasöre çıkartıp içindeki apk yı taşımanız gerekir.
    telefonunuzda muhakkak bir dosya gezgini olmalıdır. sd kart içerisine girip program kurabilmek, dosyalarınızı
    görebilmek için bu şarttır. pc ye indirdiğiniz apk yı telefonunuzu usb kablosu ile pc ye bağlayıp disk modunu
    seçin, bir müddet sonra pc telefonunuzu flash bellek olarak görür ve klasörü açar, indirdiğiniz apk yı kopyala
    yapıştır yaparak sd kart ana dizinine veya sd kartta oluşturacağınız bir arşiv klasörüne atın, yine aynı şekilde
    indirdiğiniz data klasörünü pc de rar dan çıkartıp, data yolu yönlendirmesinde son görünen klasör adına kadar
    klasörü ayrıştırın, en son olması gereken isimle klasörü, data yolu önermesine uygun şekilde sd karta taşıyın
    telefonu usb den çıkartın, wifi açık olsun, dosya gezgini ile sd kartınıza girin ve taşıdığınız apk yı bulun,
    üzerine bir kez tıklayın, install penceresi açıldığında yükle seçin ve sonunda da aç deyin, eğer data ları doğru
    taşımışsanız oyun direkt olarak açılır, datalarda sorun varsa kurduğunuz apk wifi vasıtası ile data larını kendi
    indirir, her iki durumda da oyun sorunsuz çalışacaktır. datayı pc den indirme sebebimiz, bulunduğunuz ortamda wifi
    adsl olmaması ihtimalinden kaynaklanır. sd kartınız min class 4 özellikte ise oyunları sd karta taşıyarak oynaya
    bilirsiniz. bunun için yapmanız gereken AYARLAR-UYGULAMALAR-UYGULAMARI YÖNET kısmından yüklü olan oyuna gelip bir
    kez tıklamak ve eğer sd karta taşı bölümü aktif ise tıklayıp taşınmasını beklemek. yine aynı yerden oyunu silebi
    lirsiniz , fakat sd karta sonradan attığınız datalar silinmez, onları kendiniz manuel olarak sileceksiniz.

Datasız oyunlar: bu oyunları kurmak oldukça kolaydır, aynen datalı oyunlardaki gibi apk yı sd karta taşıyıp
    yüklemek ve sd karta taşımak yeterlidir.

apk: program uzantısı
    mirror: alternatif olarak verilen link
    data: oyunun kurulduktan sonra ihtiyaç duyduğu dosyalar
    ***** : oyunun ******* daki görüntüleri

Konu fatihya tarafından (26.11.12 Saat 21:30 ) değiştirilmiştir.

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    yeni versiyonlar eklendi
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Nereden
    ...
    @serdarkaraaslan

Ynt: REAL RACING 2 HD

Ben yapamadım galiba dreamnej apk indirdim kurdum data yüklendi ama ilk yarış bitince satın almamı istedi oyun kapandı falan titanyum olmadan nasıl kurulacak bi anlatın hele boşuna uğraşmış olmayayım ya sinir etti beni

Htc Sensation/Tapatalk

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı serdarkaraaslan Nickli Üyeden Alıntı
    Ben yapamadım galiba dreamnej apk indirdim kurdum data yüklendi ama ilk yarış bitince satın almamı istedi oyun kapandı falan titanyum olmadan nasıl kurulacak bi anlatın hele boşuna uğraşmış olmayayım ya sinir etti beni

Htc Sensation/Tapatalk
    Bu oyun root lu cihaz için kolay, rootsuz cihazda sorunlu, zaten dikkat ettiysen rootlu titanium backup linkinde full yazıyor, üzgünüm.... Fakat oyunun bir bölümünü oldukça uzun oynuyor , hangi sı olduğunu hatırlamıyorum ama bir bak istersen iyice

white xe - vipers 1.2 1 - made by dreamnej - skyblue tapatalk
    dreamnej

joker53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize-Pazar
    @joker53

Yalnız bi yaris yaptiktan sonra full versiyona gec diyo

Sensation Xe Whitecolor

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Ynt: REAL RACING 2 HD

Alıntı joker53 Nickli Üyeden Alıntı
    Yalnız bi yaris yaptiktan sonra full versiyona gec diyo

Sensation Xe Whitecolor
    oyunun bir başka bölümünde çok uzun oynayabiliyorsun ama championa değildi sanırım, carrear olabilir
    dreamnej

Nereden
    kocaeli
    @montella41

Alıntı dreamnej Nickli Üyeden Alıntı
    oyunun bir başka bölümünde çok uzun oynayabiliyorsun ama championa değildi sanırım, carrear olabilir
    Şuan linkler hala geçerlimi söylenenleri yapabilirsem tablette oynayabilirmiyim bu oyunu ?

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı montella41 Nickli Üyeden Alıntı
    Şuan linkler hala geçerlimi söylenenleri yapabilirsem tablette oynayabilirmiyim bu oyunu ?
    uzun zamandır oyun gündemde değil ama aynı yöntemlerle oynayabilirsiniz
    dreamnej

Nereden
    kocaeli
    @montella41

Alıntı dreamnej Nickli Üyeden Alıntı
    uzun zamandır oyun gündemde değil ama aynı yöntemlerle oynayabilirsiniz
    Fakat Vermiş Olduğunuz, http://4pda.info/engine/go.php?url=a...IuaHRtbA%3D%3D Linkte İndirme Sitesi veya indirilebilecek bir oyun dosyası bulamadım kontrol etmeniz mümkünmü ?

Nereden
    angara
    @66molla66

Cevap: [oyun] REAL RACING 2 HD - Android Oyun - [İNDİR]

hocam titanium bacup olayı nası oluyo ek programamı htiyacımız var. bi ona değinseniz. nası yapıyoruz o işi.