Giriş

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 376 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

[ ROM ] THE LEGEND ROM **[XXBUMI7][V1.2][22/10][N9005]** Daha Hızlı ve Stabil

BU ROM SM-N9005 İÇİNDİR, LÜTFEN 9000Q VEYA DİĞER MODELLERE DENEMEYİNİZ -Deodexed & Rooted & Zipaligned & -cache dönüşü kapalı - bazı uygulamalar silindi -Busybox -Email için Exchange güvenliği kapatıldı -uzun Batarya ömrü - daha fazla free Ram - limitsiz SMS

Bu konu 1023 kez görüntülendi ve 5 yorum aldı ...
Bu Konuya abone ol…
    Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Fenerbahce
    Adınız
    Nejat
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Cihaz modeli
    NOTE III ve NOT
    Root/Rom
    stock rom
    Beğendikleri
    2,180
    Beğenileri
    3,941

[ ROM ] THE LEGEND ROM **[XXBUMI7][V1.2][22/10][N9005]** Daha Hızlı ve Stabil

BU ROM SM-N9005 İÇİNDİR, LÜTFEN 9000Q VEYA DİĞER MODELLERE DENEMEYİNİZ

-Deodexed & Rooted & Zipa
    ligned &
    -cache dönüşü kapalı
    - bazı uygulamalar silindi
    -Busybox
    -Email için Exchange güvenliği kapatıldı
    -uzun Batarya ömrü
    - daha fazla free Ram
    - limitsiz SMS
    - çağrılarda sms ve mms görünmez
    - knox silindi
    -otomatik sms girişi
    -Camera sesi aç / kapa
    - WanamXposed eklendi
    -XposedInstaller_2.1 eklendi
    - PenWindowManager_v1 eklendi

[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]

YÜKLEME TAVSİYESİ

1- nandroid backup muhakkak alınız
    2-romu indirin ve sd karta atın
    3-TWRP recovery kullanın ( TWRP RECOVERY[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] )
    4-Romu wipe yapmadan kurmayınız

Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri legend.jpg‎  
    Xerxes Nejat üyemizin mesajını beğenenler:
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Fenerbahce
    Adınız
    Nejat
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Cihaz modeli
    NOTE III ve NOT
    Root/Rom
    stock rom
    Beğendikleri
    2,180
    Beğenileri
    3,941

Cevap: THE LEGEND ROM **[XXBUMI7][V1.2][22/10][N9005]** Daha Hızlı ve Stabil

imza ve diğer görseller

Xerxes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Turkcell   Kullanılan cihaz markası LG   Tutulan takım Besiktas
    Adınız
    Onur TURAN
    Nereden
    Ankara
    Cihaz modeli
    G II
    Root/Rom
    Orijinal (Stock) Rom
    Beğendikleri
    273
    Beğenileri
    202

Cevap: [ ROM ] THE LEGEND ROM **[XXBUMI7][V1.2][22/10][N9005]** Daha Hızlı ve Stabil

paylaşım için teşekkür ederim hocam.
    mbcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Avea  
    Adınız
    M.Burak ÇELİK
    Nereden
    Antalya
    Cihaz modeli
    Samsung N9005
    Root/Rom
    Orijinal (Stock) Rom
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Cevap: [ ROM ] THE LEGEND ROM **[XXBUMI7][V1.2][22/10][N9005]** Daha Hızlı ve Stabil

Merhabalar.. Rom yükleme konusunda yardıma ihtiyacım var. Kendim için Thailand dan aldığım Malezya çıkışlı sim free N9005 modeli telefonu istemeyerek eşime kaptırdım. Ancak menüsünde Türkçe dil seçeneği olmadığından eşim kullanmakta zorluk çekiyor. Forumları biraz araştırdım ancak hangi ülkenin Rom unu yüklemem gerektiğini konusunda kararsızım. ROM ve ROOT atmak konusunda da fazla birtecrübem yok. Telefonu Türkçeleştirmek için ROOT atmama gerek yok diye biliyorum. Ancak forumları okuyup gördüğüm kadarıyla knox sayacı artıyormuş. zaten telefon garantisiz olduğundan sayaç ile ilgili bir problemim yok. Sadece hangi ülkenin ROM unu (güncellemeleri otomatik almasını istiyorum) hangi yol ile atmam gerektiği konusunda yardım bekliyorum.
    Adınız
    Nejat
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Cihaz modeli
    NOTE III ve NOT
    Root/Rom
    stock rom
    Beğendikleri
    2,180
    Beğenileri
    3,941

mbcelik Nickli Üyeden Alıntı
    Merhabalar.. Rom yükleme konusunda yardıma ihtiyacım var. Kendim için Thailand dan aldığım Malezya çıkışlı sim free N9005 modeli telefonu istemeyerek eşime kaptırdım. Ancak menüsünde Türkçe dil seçeneği olmadığından eşim kullanmakta zorluk çekiyor. Forumları biraz araştırdım ancak hangi ülkenin Rom unu yüklemem gerektiğini konusunda kararsızım. ROM ve ROOT atmak konusunda da fazla birtecrübem yok. Telefonu Türkçeleştirmek için ROOT atmama gerek yok diye biliyorum. Ancak forumları okuyup gördüğüm kadarıyla knox sayacı artıyormuş. zaten telefon garantisiz olduğundan sayaç ile ilgili bir problemim yok. Sadece hangi ülkenin ROM unu (güncellemeleri otomatik almasını istiyorum) hangi yol ile atmam gerektiği konusunda yardım bekliyorum.
    Csc kodu sebebi ile başka ülke romu yükleme durumu olamaz. Custom rom yükleyin. Keyifle kullanın. Basit bir şekilde root edip recovery yükler ve rom flashlayabilirsiniz

SM-N900 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Galatasaray
    Adınız
    Emre
    Nereden
    İstanbul
    Cihaz modeli
    Note 2
    Root/Rom
    Her Gün Farklı Rom :)
    Beğendikleri
    3,597
    Beğenileri
    3,623

mbcelik Nickli Üyeden Alıntı
    Güzelce anlatmissiniz. Ancak bu bahsettiğinizin şu an içinde olduğumuz konuyla bi alakası yok.
    Note 3 soru cevap bölümünde yurtdışından note 3 aldım türkçe yapmak istiyorum başlığıyla konu açınız

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Yukarı git
Vbulletin Style By eTiKeT™ 2014