İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

873 874 Şarj standı almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olması açısından bu paylaşımın faydalı olacağını umuyorum. Fotoğrafta solda Sensation ve XE için şarj standı var. Standın önündeki siyah plastik parçayı çıkarınca telefonu kılıfıyla birlikte şarj edebiliyorsunuz. Bu standın kutusundan ayrıca 5 Volt 1 Amperlik şarj adaptörü ve yaklaşk 50 cm uzunluğunda bir adet micro usb şarj kablosu çıkıyor. Bu standın arka yüzünde yedek batarya şarj etmek için dik posizyonda konumlandırılmış harici

Bu konu 3749 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
HTC Sensation XE ve HTC Desire S Cradle Dock Şarj Standı 3749 Reviews

Konuyu değerlendir: HTC Sensation XE ve HTC Desire S Cradle Dock Şarj Standı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3749 kez incelendi.

HTC Sensation XE ve HTC Desire S Cradle Dock Şarj Standı

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  DSC_0121.jpg
Görüntüleme: 78
Büyüklüğü:  121,6 KB (Kilobyte) Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  DSC_0117.jpg
Görüntüleme: 77
Büyüklüğü:  111,2 KB (Kilobyte)

Şarj standı almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olması açısından bu paylaşımın faydalı olacağını umuyorum.

Fotoğrafta solda Sensation ve XE için şarj standı var. Standın önündeki siyah plastik parçayı çıkarınca telefonu kılıfıyla birlikte şarj edebiliyorsunuz. Bu standın kutusundan ayrıca 5 Volt 1 Amperlik şarj adaptörü ve yaklaşk 50 cm uzunluğunda bir adet micro usb şarj kablosu çıkıyor. Bu standın arka yüzünde yedek batarya şarj etmek için dik posizyonda konumlandırılmış harici batarya şarj yuvası ve micro usb kablo girişi bulunuyor. Ön yüzünde ise batarya ve telefonun şarj durumlarını gösteren iki adet led uyarı ışığı var. 60 TL civarında fiyatı var.
    Marka ve Model Numarası = KIDIGI LXC-HTSS

Sağ taraftaki Desire S için tasarlanan şarj standı yedek batarya için şarj slotuna sahip değil. Şarj standının yanında 5 Volt 500 miliamperlik şarj adaptörü ve yaklaşık 50 cm uzunluğunda bir adet micro usb şarj kablosu geliyor. Standın arka yüzünde micro usb şarj girişi ve ön yüzünde bir adet şarj gösterge ledi vardır. Çok ince (0,2 mm civarında) kılıflar ile şarj standı kullanılabilir, daha kalınları için kılıftan çıkarılması gerekebilir. 40 TL civarında fiyatı var.
    Marka ve Model Numarası = KIDIGI LCH-HTDS

Sonradan denediğim birşeyin sonucunu yazmam yerinde olur. Sensation için olan şarj stnadının arka kısmında harici batarya için bir slot olduğunu yazmıştım. Serdar kardeşimin sağladığı Anker 1900 bataryayı burada şarj etmeyi ümit etmiştim ve bana büyük kolaylık sağlayacaktı. Fakat bu şarj standının genişliği ne Anker 1900 için ne de telefonun üzerinde gelen orijinal bataryası için yeterli genişliğe sahip değil. Bataryaların neredeyse 2/3 genişliğine sahip bir slot olduğu için ne orijinal ne de sonradan alınan bataryalar bu slota giremiyor ve haliyle slot kullanılamıyor.

Tavisyem harici batarya aldığınız zaman mümkünse aynı marka harici batarya şarj cihazı almanız ya da bataryanızı şarj cihazına ölçerek almanız. Ben Anker 1900 bataryamı orijinal Anker harici şarj cihazıyla şarj ediyorum.

Nereden
    izmir
    @muffin64

Cevap: HTC Sensation XE ve HTC Desire S Cradle Dock Şarj Standı

htc sensation için olan bu ürüne nerden ulaşabiliriz acaba yardımcı olabilirseniz sevinirim kolay gelsin

Bu Konu için Etiketler