Turkcell Superonline, ”Benim Fiber İnternetim, Benim Seçimim” konsepti ile kullanıcılarına yepyeni seçenekler sunuyor. Turkcell Superonline, kullanım kontrolünü müşterilerine bırakıyor, böylece belirsiz kota aşım ücretini artık sorun olmaktan çıkarıyor.

8 ilde yerinde yaptığı odak görüşmelerde yüzlerce kullanıcıyı yaklaşık 120 saat dinleyen ve onların isteklerine kulak veren Turkcell Superonline, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yenilikçi kampanyaları ile pazarı yeniden şekillendirmeye devam etmeye hazırlanıyor.
Bundan sonra Fiber Hıza Devam paketini seçen kullanıcılar artık hız alanını aşsalar bile hızları 1 Mbps’e düşmeyecek. Seçtikleri paketin hız alanını aşan kullanıcılar otomatik olarak bir üst hız alanlı pakete geçerek aynı hızda internetin keyfini yaşamaya devam edecekler.
Turkcell Superonline “Esnek kotalı” internet seçenekleri ile de internet kullanıcılarının kota aşımı endişelerine son veriyor. Ne ödeyeceğini bilmek isteyen, fatura sürprizlerini ve belirsiz kota aşımlarını sevmeyenler için hazırlanan “Esnek Kotalı İnternet” seçeneğinde ev numarasını da Turkcell Superonline’a taşıyanlar 20 Mbps hızında 4 GB kotalı fiber interneti 24 TL’ye alabilecekler.
Kotalarını aşmaları durumunda ise o ay için limitsiz pakete geçerek fiber interneti doya doya kullanmaya devam edecekler. Böylece kotalı da olsa, fiber internet kullanıcıları, kota aşımı yapmaktan korkmadan, diledikleri kadar internet kullanabilecekler. Bu paketi alan kullanıcılar, kotalarını ne kadar aşarlarsa aşsınlar en fazla 49 TL ödeyeceklerini bilecekler.

Benim Fiber İnternetim, Benim Seçimim çatısı altında sunduğu kampanyalarıyla bir kez daha oyunun kurallarını değiştiren Turkcell Superonline, hem fatura hem de kullanım kontrolünü abonelerine bırakıyor.
İnternet kullanımını kontrol altında tutmak isteyen kullanıcılar için sunulan kotası dolduğunda duran internet ise, özellikle çocuğunun internet başında uzun zaman geçirmesini istemeyen ailelerin tercihi. 20 Mbps hızında fiber internet ile 4 GB ya da 8 GB kota seçeneklerinden kendine uygun olanı alan kullanıcılar, kotaları dolduğunda ek kota satın alana kadar internet hizmetini durdurabiliyor.
Böylece Turkcell Superonline, internet erişimi ile ilgili kontrolü yüzde 100 kullanıcılarına veriyor. Bu paketi tercih edecek kullanıcılar, interneti ihtiyaçları kadar kullanacak, kullandıkları kadar ödeme yapacaklar. Kampanyada, ev numarasını da Turkcell Superonline’a taşıyanlar 20 Mbps ve 4 GB kotalı fiber interneti sadece 29 TL’ye, 20 Mbps ve 8 GB kotalı fiber interneti ise 34 TL’ye alabilecekler. Ayrıca diledikleri zaman, ihtiyaçları kadar, 1 GB ve 4 GB “Joker Kota” paketlerini satın alarak internet kullanmaya devam edebilecekler