İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Arkadarşlar Merhaba. Dışardan takviye olarak bi batarya şarz cihazı almak istiyorum. aşşağıda linkleri vereceğim bi bakıp Kullanan veya bilen varsa her hangi birini önerebilir misiniz acaba teşekkürler. (Umarım reklam olmaz) Buy 6600mAh Emergency Mobile Power Rechargeable Battery Pack with Cell Phone Adapters Buy 9000mAh Mobile External Battery Power Charger with Cell Phone Adapters - Black + Silver Bu güneş panelli olan Solar Powered 2600mAh Rechargeable Battery Pack with Cellphone

Bu konu 3845 kez görüntülendi 7 yorum aldı ...
Takviye Batarya şarz cihazları tavsiye önerisi 3845 Reviews

Konuyu değerlendir: Takviye Batarya şarz cihazları tavsiye önerisi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3845 kez incelendi.

ClassiC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @ClassiC

Storage Takviye Batarya şarz cihazları tavsiye önerisi

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Arkadarşlar Merhaba. Dışardan takviye olarak bi batarya şarz cihazı almak istiyorum. aşşağıda linkleri vereceğim bi bakıp Kullanan veya bilen varsa her hangi birini önerebilir misiniz acaba teşekkürler. (Umarım reklam olmaz)

Buy 6600mAh Emergency Mobile Power Rechargeable Battery Pack with Cell Phone Adapters

Buy 9000mAh Mobile External Battery Power Charger with Cell Phone Adapters - Black + Silver

Bu güneş panelli olan

Solar Powered 2600mAh Rechargeable Battery Pack with Cellphone Adapters - Free Shipping - DealExtreme

Buy External 11000mAh Emergency Power Charger w/ Dual USB / 6 Adapters for iPhone / Cell Phone - Black

joker53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize-Pazar
    @joker53

Cevap: Takviye Batarya şarz cihazları tavsiye önerisi

Nerelerde kullanıcaksın? Seyehat falan?

HTC Sensation Xe
    Tapatalk*

Nereden
    istanbul
    @ClassiC

Yani hem öyle hem günlük kullanımda okulda işde. malum telefonu kullandığında öğleni zor buluyorsun
    Merak ettiğim acaba gerçekten amperleri dedikleri kadar yüksek mi?. kaç defa şarz edilebilir. Tanıdık bi marka olmadığı için güvenemiyor insan

Nereden
    Rize-Pazar
    @joker53

Yani günluk kullanımda taşımada sıkıntı olmıyıcaksa tabiki 11000'lik boyutuna gore de 9000 lik cok iyi. Ben olsam 9000 lik alırdım. Zaten en az 4 defa sarj yaparsın 9000lik al derim

HTC Sensation Xe
    Tapatalk*

Nereden
    Rize-Pazar
    @joker53

blltlgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş
    @blltlgn

Yalnız alırken dikkat etmen gerek konu Android'e uyumlu olması. Uyumlu değilse çok geç şarj eder. Telefonu bağladığında USB olarak görür ve ultra yavaş şarj olur

Kingpin Upload - Ücretsiz Resim ve Fotoğraf Barındırma Servisi

Eski nick : kingpin

"Rüşvetiydi kaderin ilk görüşte aşk!"

Nereden
    istanbul
    @ClassiC

Alıntı kingpin Nickli Üyeden Alıntı
    Yalnız alırken dikkat etmen gerek konu Android'e uyumlu olması. Uyumlu değilse çok geç şarj eder. Telefonu bağladığında USB olarak görür ve ultra yavaş şarj olur
    Androide uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım peki. Öyle bir özellik yazmıyor gördüğüm kadarıyla. tüm usb girişli cihazlara uygundur yazıyor

Bu arada joker53 arkadaşım teşekkürler ilgin için. dediğin gibi o cihazlar biraz pahalı. ben dışardan getirip bi denicem. daha önce ordan sensetionuma momax 1700 lük batarya aldım memnunum. Şimdi de nohon marka getirtcem. bakalım o nasıl

blltlgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş
    @blltlgn

Alıntı ClassiC Nickli Üyeden Alıntı
    Androide uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım peki. Öyle bir özellik yazmıyor gördüğüm kadarıyla. tüm usb girişli cihazlara uygundur yazıyor

Bu arada joker53 arkadaşım teşekkürler ilgin için. dediğin gibi o cihazlar biraz pahalı. ben dışardan getirip bi denicem. daha önce ordan sensetionuma momax 1700 lük batarya aldım memnunum. Şimdi de nohon marka getirtcem. bakalım o nasıl
    Evet USB girişli cihazlara uyumludur ama telefonu pirize takmış gibi değilde USB'ye takmış gibi görürse yavaş şarj eder. Yalnış hatırlamıyorsam SDN'in bu incelemesindeki ürün benim dediğim gibi.

Kingpin Upload - Ücretsiz Resim ve Fotoğraf Barındırma Servisi

Eski nick : kingpin

"Rüşvetiydi kaderin ilk görüşte aşk!"