Giriş

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 485 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

[Yardım] Vippad v70 eco recovery mod

Meraba abilerim bi arkadaşımın v70 eco tabletine format atmamız gerekiyor fakat kilit açma desenini unuttuğu için ayarlardan formatlıyamıyoruz recovery mod ile ilgili bişe bulamadık bilen duyan gören varsa yardımcı olabilirmi? Emre Nejat abilerim yardım bekliyorum :)

Bu konu 1748 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...
Bu Konuya abone ol…
    burakc1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Avea  
    Adınız
    burak
    Nereden
    ankara
    Cihaz modeli
    htc desire
    Root/Rom
    Cm jb 10
    Beğendikleri
    32
    Beğenileri
    146

Vippad v70 eco recovery mod

Meraba abilerim bi arkadaşımın v70 eco tabletine format atmamız gerekiyor fakat kilit açma desenini unuttuğu için ayarlardan formatlıyamıyoruz recovery mod ile ilgili bişe bulamadık bilen duyan gören varsa yardımcı olabilirmi?
    @[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] @[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] abilerim yardım bekliyorum
    Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Fenerbahce
    Adınız
    Nejat
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Cihaz modeli
    NOTE III ve NOT
    Root/Rom
    stock rom
    Beğendikleri
    2,181
    Beğenileri
    3,945

Cevap: Vippad v70 eco recovery mod

burakc1907 Nickli Üyeden Alıntı
    Meraba abilerim bi arkadaşımın v70 eco tabletine format atmamız gerekiyor fakat kilit açma desenini unuttuğu için ayarlardan formatlıyamıyoruz recovery mod ile ilgili bişe bulamadık bilen duyan gören varsa yardımcı olabilirmi?
    @[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] @[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] abilerim yardım bekliyorum

forumda desen unutma ile ilgili bir paylaşım yapılmıştı, onu bulsak belki işine yarar
    burakc1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Avea  
    Adınız
    burak
    Nereden
    ankara
    Cihaz modeli
    htc desire
    Root/Rom
    Cm jb 10
    Beğendikleri
    32
    Beğenileri
    146

Cevap: Vippad v70 eco recovery mod

@[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] abi desen unutulmuş gmail adresi istiyo arkadaşta hatırlamıyo başka hiç bi işlem yapılamıyo
Yukarı git
Vbulletin Style By eTiKeT™ 2014