Giriş

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 489 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

Replika s3 hakkında yardım istiyorum

merhaba arkadaslar. elimde bi tane replika s3 var cihazı şarja takıyorum ekrana batarya doluyor simgesi geliyor 5 sn felan durup kayboluyor. sonra cihazda kırmızı ısık yanıyor ve bir süre sonra yeşile dönüyor ama cihaz açılmıyor şarjdan cıkarıp taktıgımda yine aynı şekilde görüntü geliyor kapanıyor. Brick olmus cihazları canlandırma konusundaki sp flashtool ile yazılım atmaya calısıyorum fakat o konuda flash olmuyor sanırım.program ve bilgisayar cihazı görüyor com olarak geliyor ama

Bu konu 710 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...
Bu Konuya abone ol…
    tuncay_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Avea  
    Cihaz modeli
    sony ericson lt18i
    Root/Rom
    Rootlu Orijinal Rom
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Cloud Search Replika s3 hakkında yardım istiyorum

merhaba arkadaslar.
    elimde bi tane replika s3 var cihazı şarja takıyorum ekrana batarya doluyor simgesi geliyor 5 sn felan durup kayboluyor.
    sonra cihazda kırmızı ısık yanıyor ve bir süre sonra yeşile dönüyor ama cihaz açılmıyor şarjdan cıkarıp taktıgımda yine aynı şekilde görüntü geliyor kapanıyor.

Brick olmus cihazları canlandırma konusundaki sp flashtool ile yazılım atmaya calısıyorum fakat o konuda flash olmuyor sanırım.program ve bilgisayar cihazı görüyor com olarak geliyor ama program hızlıca bişey yükleyip hata veriyor.
    bazen 120552 bytes/0 bps olan kısım 56 bps oluyor fakat yine aynı hatayı veriyor. ben bu cihazı nasıl ayağa kaldırabilirim.
    işlemcisi konusunda pek bir fikrim yok driver'ları
    [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] bu konudaki linkten indirdiğim ile tanıttım ama. Ekran görüntüleri ektedir.

[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ][Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]
    Yardım ederseniz çok dua ederim Saygılarımla.
    çokseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Avea  
    Nereden
    istanbul
    Cihaz modeli
    Samsung Galaxy Note II
    Root/Rom
    bLastoisV3.2 (JB Edition)
    Beğendikleri
    56
    Beğenileri
    403

Cevap: Replika s3 hakkında yardım istiyorum

tuncay_05 Nickli Üyeden Alıntı
    merhaba arkadaslar.
    elimde bi tane replika s3 var cihazı şarja takıyorum ekrana batarya doluyor simgesi geliyor 5 sn felan durup kayboluyor.
    sonra cihazda kırmızı ısık yanıyor ve bir süre sonra yeşile dönüyor ama cihaz açılmıyor şarjdan cıkarıp taktıgımda yine aynı şekilde görüntü geliyor kapanıyor.

Brick olmus cihazları canlandırma konusundaki sp flashtool ile yazılım atmaya calısıyorum fakat o konuda flash olmuyor sanırım.program ve bilgisayar cihazı görüyor com olarak geliyor ama program hızlıca bişey yükleyip hata veriyor.
    bazen 120552 bytes/0 bps olan kısım 56 bps oluyor fakat yine aynı hatayı veriyor. ben bu cihazı nasıl ayağa kaldırabilirim.
    işlemcisi konusunda pek bir fikrim yok driver'ları
    [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] bu konudaki linkten indirdiğim ile tanıttım ama. Ekran görüntüleri ektedir.

[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ][Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]
    Yardım ederseniz çok dua ederim Saygılarımla.
    yeterli hafıza yok diyor sen yedekleme almaya mı çalışıyorsun anlamadım ki ayrıca cihazın mtk6575 mi?
    tuncay_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Avea  
    Cihaz modeli
    sony ericson lt18i
    Root/Rom
    Rootlu Orijinal Rom
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Cevap: Replika s3 hakkında yardım istiyorum

cihaz evet 6575 yedek almaya calısmıyorum hocam cihaz hiç açılmıyor bilgisayar görüyor... du 10dk öncesine kadar internet üzerinden bi versiyon buldum s3 için ben s3 mini deniyormusum son anda farkettim ve s3 olan için indirdim ve flash tool ile yükledim hersey bitti sorunsuz yüklendi fakat telefon yine acılmadı sanırım oda asıl rom değildi neyse sonradan şarja takayım dedim aynısımı olacak diye çektim bilgisayara taktım simdi cihaz tepki vermiyo. sorun sizce ne olabilir ?
Yukarı git
Vbulletin Style By eTiKeT™ 2014