İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

merhaba arkadaslar. elimde bi tane replika s3 var cihazı şarja takıyorum ekrana batarya doluyor simgesi geliyor 5 sn felan durup kayboluyor. sonra cihazda kırmızı ısık yanıyor ve bir süre sonra yeşile dönüyor ama cihaz açılmıyor şarjdan cıkarıp taktıgımda yine aynı şekilde görüntü geliyor kapanıyor. Brick olmus cihazları canlandırma konusundaki sp flashtool ile yazılım atmaya calısıyorum fakat o konuda flash olmuyor sanırım.program ve bilgisayar cihazı görüyor com olarak geliyor ama

Bu konu 2383 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Replika s3 hakkında yardım istiyorum 2383 Reviews

Konuyu değerlendir: Replika s3 hakkında yardım istiyorum

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2383 kez incelendi.

@tuncay_05

Cloud Search Replika s3 hakkında yardım istiyorum

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    merhaba arkadaslar.
    elimde bi tane replika s3 var cihazı şarja takıyorum ekrana batarya doluyor simgesi geliyor 5 sn felan durup kayboluyor.
    sonra cihazda kırmızı ısık yanıyor ve bir süre sonra yeşile dönüyor ama cihaz açılmıyor şarjdan cıkarıp taktıgımda yine aynı şekilde görüntü geliyor kapanıyor.

Brick olmus cihazları canlandırma konusundaki sp flashtool ile yazılım atmaya calısıyorum fakat o konuda flash olmuyor sanırım.program ve bilgisayar cihazı görüyor com olarak geliyor ama program hızlıca bişey yükleyip hata veriyor.
    bazen 120552 bytes/0 bps olan kısım 56 bps oluyor fakat yine aynı hatayı veriyor. ben bu cihazı nasıl ayağa kaldırabilirim.
    işlemcisi konusunda pek bir fikrim yok driver'ları
    http://www.444android.com/mtk-islemc...nlandirma.html bu konudaki linkten indirdiğim ile tanıttım ama. Ekran görüntüleri ektedir.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Adsaız.jpg
Görüntüleme: 25
Büyüklüğü:  92,7 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Adsız.jpg
Büyüklüğü:  73,7 KB (Kilobyte)
    Yardım ederseniz çok dua ederim Saygılarımla.

çokseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @çokseri

Cevap: Replika s3 hakkında yardım istiyorum

Alıntı tuncay_05 Nickli Üyeden Alıntı
    merhaba arkadaslar.
    elimde bi tane replika s3 var cihazı şarja takıyorum ekrana batarya doluyor simgesi geliyor 5 sn felan durup kayboluyor.
    sonra cihazda kırmızı ısık yanıyor ve bir süre sonra yeşile dönüyor ama cihaz açılmıyor şarjdan cıkarıp taktıgımda yine aynı şekilde görüntü geliyor kapanıyor.

Brick olmus cihazları canlandırma konusundaki sp flashtool ile yazılım atmaya calısıyorum fakat o konuda flash olmuyor sanırım.program ve bilgisayar cihazı görüyor com olarak geliyor ama program hızlıca bişey yükleyip hata veriyor.
    bazen 120552 bytes/0 bps olan kısım 56 bps oluyor fakat yine aynı hatayı veriyor. ben bu cihazı nasıl ayağa kaldırabilirim.
    işlemcisi konusunda pek bir fikrim yok driver'ları
    http://www.444android.com/mtk-islemc...nlandirma.html bu konudaki linkten indirdiğim ile tanıttım ama. Ekran görüntüleri ektedir.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Adsaız.jpg
Büyüklüğü:  92,7 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Adsız.jpg
Büyüklüğü:  73,7 KB (Kilobyte)
    Yardım ederseniz çok dua ederim Saygılarımla.
    yeterli hafıza yok diyor sen yedekleme almaya mı çalışıyorsun anlamadım ki ayrıca cihazın mtk6575 mi?

@tuncay_05

Cevap: Replika s3 hakkında yardım istiyorum

cihaz evet 6575 yedek almaya calısmıyorum hocam cihaz hiç açılmıyor bilgisayar görüyor... du 10dk öncesine kadar internet üzerinden bi versiyon buldum s3 için ben s3 mini deniyormusum son anda farkettim ve s3 olan için indirdim ve flash tool ile yükledim hersey bitti sorunsuz yüklendi fakat telefon yine acılmadı sanırım oda asıl rom değildi neyse sonradan şarja takayım dedim aynısımı olacak diye çektim bilgisayara taktım simdi cihaz tepki vermiyo. sorun sizce ne olabilir ?