İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

Arkadaşlar telefonu turkcellden aldım malum açılış anımasyonu ve içindeki turkcell uygulamaları aşırı dercede rahatsız ediyor beni ayrıca GPS bağlanma sorunum var bütün bunlara deva olacağını düşünerek cihazım garantisini kaybetmeden rom yüklemek istiyorum genel olarak ; 3 tuş sorunu yok 2.3.3 gingerbread şarjı 1 gün gitmiyor belki yeni romla buda düzelir GPS e bağlanmıyor uydu bulmuyor sizden ricam en son sürüm yüzde yüz Türkçe rom hangisi ise paylaşmanız (kurulum anlatımınıda

Bu konu 2798 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
i9000 rom seçimi yardım..!! 2798 Reviews

Konuyu değerlendir: i9000 rom seçimi yardım..!!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2798 kez incelendi.

Nereden
    ist
    @enmo

i9000 rom seçimi yardım..!!

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaşlar telefonu turkcellden aldım malum açılış anımasyonu ve içindeki turkcell uygulamaları aşırı dercede rahatsız ediyor beni ayrıca GPS bağlanma sorunum var bütün bunlara deva olacağını düşünerek

cihazım garantisini kaybetmeden rom yüklemek istiyorum genel olarak ;

3 tuş sorunu yok
    2.3.3 gingerbread
    şarjı 1 gün gitmiyor belki yeni romla buda düzelir
    GPS e bağlanmıyor uydu bulmuyor

sizden ricam en son sürüm yüzde yüz Türkçe rom hangisi ise paylaşmanız (kurulum anlatımınıda yaparsanız sevınırım)

garantisi gitmeden bunu yapmak isitiyorum.. şimdiden saolun

Nereden
    İstanbul
    @kzkan
    Normalde rom güncellemesini kies üzerinden yaptığınızda işlemleriniz garanti noktasında sıkıntı yaratmadan yapılmış oluyor. ancak kiesten de güncel romlar diğer taraflardan bulacağınız custom romlar gibi güncel olmuyor. Ancak odin ile dışarında custom rom yüklediğinizde garanti ortadan kalkmakla beraber yine eski haline döndürme yapılabildiği için bence sorun etmemek lazım.

Yukarıdaki açıklamalar ışığında size önereceğim rom ise "samfrimware 'den jw42.3.6 2012 march i9000 xajw4 romunu indirip yükleyebilirsin" root etmene gerek yok. Custom olarak kullanırsın. Zaten Türkçe dil seçeneği var. Kullanırsın. Yüklemede yine yardımcı olurum.
    Eğer root etmek istersen ya da miui rom yüklemek istersen yardımcı olurum.
    Alıntı:
    enmo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar telefonu turkcellden aldım malum açılış anımasyonu ve içindeki turkcell uygulamaları aşırı dercede rahatsız ediyor beni ayrıca GPS bağlanma sorunum var bütün bunlara deva olacağını düşünerek

cihazım garantisini kaybetmeden rom yüklemek istiyorum genel olarak ;

3 tuş sorunu yok
    2.3.3 gingerbread
    şarjı 1 gün gitmiyor belki yeni romla buda düzelir
    GPS e bağlanmıyor uydu bulmuyor

sizden ricam en son sürüm yüzde yüz Türkçe rom hangisi ise paylaşmanız (kurulum anlatımınıda yaparsanız sevınırım)

garantisi gitmeden bunu yapmak isitiyorum.. şimdiden saolun

Bu Konu için Etiketler