Samsung Galaxy S III akıllı telefonunuzu kendiniz güncellemek ya da yazılımını değiştirmek istiyorsanız bu konuyla alakalı her türlü detaya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Güncel Firmware indirme bağlantılar, yükleme anlatımı, yazılımların oluşturulma tarihleri ve diğer bilgiler.

UYARI: Yazılım yükleme işlemi düzgün bir şekilde yapılmadığı takdirde cihazınız bozulabilir. Tüm sorumluluğun size ait olduğunu unutmayınız!

Yazılım yükleme işlemini bilgisayarınız aracılığıyla gerçekleştireceksiniz. Bu yüzden akıllı telefonunuzu bilgisayara bağlamadan önce gerekli sürücüleri kurmanız gerekiyor. Bu sürücüler Kies programıyla ya da buradan indireceğiniz dosya ile edinilebilir. Sürücü kurulumunu gerçekleştirin ve aşağıdan istediğiniz Firmware dosyasını indirin.

SAMSUNG I9300 GALAXY S III FIRMWARE DOSYALARI

13 Mayıs 2012 - I9300XXALE8 - Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich - Türkiye - İlk Yazılım

Samsung Galaxy S III, Mayıs sonunda piyasaya sürülecektir. Yukarıdaki yazılım, Sammobile sitesi tarafından sızdırılmıştır ve Türkiye bölgelidir. Yazılım yükleme işlemleriyle alakalı bilgiler daha sonra eklenecektir. Şimdilik konu kilitli kalacaktır. Bizi takip etmeye devam edin!