PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : nexus ses kısma tusu calısmıyor telefonu nasıl fastboot moda alabılırım..

Karnaval
05.07.13, 13:19
nexus ses kısma tusu calısmıyor telefonu nasıl fastboot moda alabılırım.. bilgisi olan arkadaslar yadımcı olurlarsa sevınırım android sdk ile denedim olmuyor baska bır cozumu varsa yardım edersenız memnun olurum.

davsan
05.07.13, 13:24
Her tarafa ayni konuyu acarsan, sana yardim etmek isteyenler de vazgececektir bkz. ben

Nejat
05.07.13, 13:27
nexus ses kısma tusu calısmıyor telefonu nasıl fastboot moda alabılırım.. bilgisi olan arkadaslar yadımcı olurlarsa sevınırım android sdk ile denedim olmuyor baska bır cozumu varsa yardım edersenız memnun olurum.

telefonun usb hata ayıklama modu açık olsun
hızlı açılış kapalı olsun
http://www.444android.com/sensation-xe-rom-bilgi-ve-teknik/7390-android-klasoru-adb-fastboot-cmd-komutlari-icin.html bu linkteki klasörü pc de c ye klasör olarak çıkarın
telefonu şarj modunda bağlayın
pc de çalıştır a
cmd
cd c:\android
fastboot reboot-bootloader

yazın bu yöntem ile açılmıyorsa

blackmart marketten system tool box pro indirin ve açın, reboot options seçeneğinden istediğiniz ekrana girersiniz ....reboot recovery veya reboot bootloader seçeneği var onları kullanın

Karnaval
05.07.13, 13:43
kusura bakmayın nexus bolumune actım sonra kımse gormez dıye gıttım dıger tarafta actım kusura bakmayın..

Karnaval
05.07.13, 13:59
yardım ıcın tskler ama basaramadım adb fastboot olmadı system tool box pro da yukledım tele hangı secenege dokunsam license failed diyor cıkıs veya market secenegını sunuyor ve dırek cıkıyor... nasıl olacak bu arada tlfnum rootsuz

Karnaval
05.08.13, 12:05
yokmu baska caresi bu işin yardımcı olun???

Nejat
05.08.13, 17:30
yokmu baska caresi bu işin yardımcı olun???

http://db.tt/qjboQGNK

Bunu kullan

dreamnej
Note II ## AmnoSferum MR V01.0.0 ## Saber kernel OC 1.9gHz ##

Karnaval
06.08.13, 11:08
soledıgınız programı yukledım ama reboot recovery veya reboot bootloader e basıyorum hıc bırsey olmuyor.. telefon tık bıle demıyor yapılması gereken bır ayarmı var cıhazım rootsuz ondan degılmı???

Nejat
06.08.13, 11:17
soledıgınız programı yukledım ama reboot recovery veya reboot bootloader e basıyorum hıc bırsey olmuyor.. telefon tık bıle demıyor yapılması gereken bır ayarmı var cıhazım rootsuz ondan degılmı???

büyük ihtimalle, çünkü program rootlu uygulamadır

davsan
18.10.13, 22:36
Usb debugging açıkmı geliştirici seçeneklerinde