PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : Mtk Rehber Senkronizasyonu

eskidj
28.06.13, 05:57
arkadaşlar merhaba konuyu yanlış yere açtıysam taşınmasını veyahut silinmesini rica ederim.

tekrardan merhaba arkadaşlar elimde samsung s3 replika modelli bir telefon mevcuttur an itibari ile telefonu sıfırdan kurdum ve aklıma eski telefonum samsung wave da facebooktaki kişileri rehberimdeki kişilerle eşleştirmiş ve resimli olarak çıkartmıştım acaba bu telefondada mevcutmudur ?

çokseri
28.06.13, 08:15
arkadaşlar merhaba konuyu yanlış yere açtıysam taşınmasını veyahut silinmesini rica ederim.

tekrardan merhaba arkadaşlar elimde samsung s3 replika modelli bir telefon mevcuttur an itibari ile telefonu sıfırdan kurdum ve aklıma eski telefonum samsung wave da facebooktaki kişileri rehberimdeki kişilerle eşleştirmiş ve resimli olarak çıkartmıştım acaba bu telefondada mevcutmudur ?
aslında evet ancak nasıl yaparım dersen onuda bilmiorum bende kullandım nasıl oldugunu bilmeden eşleme olmuştu :S

serdarakpinar
28.06.13, 08:53
Uber Sync Facebook uygulamasını kurarsan bir hayli işine yarar.

Ben de htc sense den sonra biraz sıkıntı yaşadım ama böyle çok güzel oldu.

İster tüm facebook listeni istersen de rehberindekilerle eşleşmesini sağlayabilirsin.

Tek kusuru atıyorum Birader diye rehberde kayıt var ona facebookdan gidip bir hesabı birleştiremiyorsun.

Onun dışında iş görür.

HTC Sensation cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

eskidj
30.06.13, 02:36
Uber Sync Facebook uygulamasını kurarsan bir hayli işine yarar.

Ben de htc sense den sonra biraz sıkıntı yaşadım ama böyle çok güzel oldu.

İster tüm facebook listeni istersen de rehberindekilerle eşleşmesini sağlayabilirsin.

Tek kusuru atıyorum Birader diye rehberde kayıt var ona facebookdan gidip bir hesabı birleştiremiyorsun.

Onun dışında iş görür.

hemen deniyorum :D kontrol edip bu yazıda paylaşıcam :D

eskidj
30.06.13, 02:45
facebook profilimde 620 arkadaşım var eşleşen sadece 41 kişi :) rehberimde ise 344 kişi var :)

serdarakpinar
01.07.13, 11:51
Sync.me yi deneyebilirsin bir de