PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Soru] Rom Duzenleme

Fearless
14.06.13, 00:19
Merhaba arkadaslar.Biraz sacma olucak sorum ama genede aklimda kalmasin :) Simdi iki tane farkli romu ele alalim birisi gorsellik acidan cok iyi ama sistematik olarak hatalari var. digeri ise sistematik olarak cok iyi gorsellik olarak ise kotu.Simdi benim dusuncem bu ikisinin iyi olan yonleri birlestirip guzel bir rom yapmak.Boyle birsey yapmak mumkunmudur acaba?

Tapatalk 2 ile HTC Desire cihazımdan gönderildi

Nejat
14.06.13, 00:46
Merhaba arkadaslar.Biraz sacma olucak sorum ama genede aklimda kalmasin :) Simdi iki tane farkli romu ele alalim birisi gorsellik acidan cok iyi ama sistematik olarak hatalari var. digeri ise sistematik olarak cok iyi gorsellik olarak ise kotu.Simdi benim dusuncem bu ikisinin iyi olan yonleri birlestirip guzel bir rom yapmak.Boyle birsey yapmak mumkunmudur acaba?

Iyi olan sade olduğu için iyi, stabil olmayan da çok teferruatlı olduğu için stabil olmuyor. Bu genellikle böyle. Çok nadir olarak Görseli iyi olan iyi Romlar da çıkabiliyor

dreamnej ##Note II ## Moon Rom V7.0 ## Next Launcher
444android.com

FatihA
14.06.13, 00:59
Katılıyorum. En iyi rom herseyi ile orjinale en yakın olan rom :)

Tapatalk

Fearless
14.06.13, 01:02
Keske bana denk gelse.Hocam bu CM romlar gorsellik olarak iyi oluyo ama genellikle uygulama acmakda sorun cikartiyo bu yuzdende degistirmek zorunda kaliyorum.Acaba cok mu zor bunlari duzeltmek yada ugrasmak mi istemiyolar.

byblt
26.10.13, 09:42
Htc one romları gayet stabil aslında paylaşım yapsammı

mavera
26.10.13, 09:48
Iyi olan sade olduğu için iyi, stabil olmayan da çok teferruatlı olduğu için stabil olmuyor. Bu genellikle böyle. Çok nadir olarak Görseli iyi olan iyi Romlar da çıkabiliyor

dreamnej ##Note II ## Moon Rom V7.0 ## Next Launcher
444android.com

Katılıyorum. En iyi rom herseyi ile orjinale en yakın olan rom :)

Tapatalk

Evet arkadaşlar bence de en sağlıklı romlar orjinale en yakın romlardır. Ama kabul edelim ki orjinal haliyle de görsel olarak çok birşey sunmuyor. Mesela Note 2 gibi devasa ekranlı bir cihazda orjinal haliyle ana ekrana sadece 5 tane kısayol, ve en fazla 4x4 widget koyabiliyoruz. Hem ekranda ikonlar dana gözü gibi kocaman oluyor hem de ekranın yarısı boş kalıyor.
Özetle orjinale yakın romlar kullanalım ama birkaç mod ile görsellik katmak da fena olmaz ;)

fatihya
26.10.13, 09:54
Htc one romları gayet stabil aslında paylaşım yapsammı

Hocam çok iyi olur şimdiden teşekkürler.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mavera
26.10.13, 09:59
http://imageshack.com/a/img27/8720/5kxb.png

http://imageshack.com/a/img844/1466/gkbt.png

http://imageshack.com/a/img89/6300/zx90.png

mesela böyle ;)