PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : Samsung galaxy s3 4.1.2 açılmama sorunu

xprice16
04.05.13, 23:42
Arkadaşlar merhabalar samsung galaxy s3 cihazıma 4.2.1 sızıntı sürüm yüklemiştim mesajlara girdigim zaman ana menüye attıgı için tekrardan 4.1.2'ye almak zorunda kaldım bu seferde telefon acılırken açılma yerine geldigi zaman samsung yazıyor sonra aynı şeyi hep tekrarlıyor oyle bekliyor wipe atmak istedim reset falan wipe yapıcam android simgesi geliyor sonra gene açılış ekranı geliyor wipe giremiyorum yardım ederseniz sevinirim.

çokseri
05.05.13, 01:51
Arkadaşlar merhabalar samsung galaxy s3 cihazıma 4.2.1 sızıntı sürüm yüklemiştim mesajlara girdigim zaman ana menüye attıgı için tekrardan 4.1.2'ye almak zorunda kaldım bu seferde telefon acılırken açılma yerine geldigi zaman samsung yazıyor sonra aynı şeyi hep tekrarlıyor oyle bekliyor wipe atmak istedim reset falan wipe yapıcam android simgesi geliyor sonra gene açılış ekranı geliyor wipe giremiyorum yardım ederseniz sevinirim.
s3 firmware indir (https://hotfile.com/dl/156320160/eb4a939/I9300XXALE8_I9300OJVALE7_OJV.zip.html)
cihazın brick olmuş verdigim linkten firmware indir nette odin 1.8 yaz arat indir samsung driverlarını kur adımları takip et pcden odin ile rom kur cihazına dorun çözülür
1-samsung driverları kur
2-odini ac indirdigin dosyanın içindki dosyaları duzgun sekilde odine yerleştir
3-telefonunu download moduna al usb ile pcye bagla odinde start yap 5 ile 10 dakka bekle cihaz sorunsuz olarak açılacaktır:sentimental:

çokseri
05.05.13, 02:00
recovery acılması gerek ayrıca alakası yok bootta kalması ile ses kısmaya basılı tutarak ac telefonu recovery menü acılacaktır