PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Yardım] Galaxy s3 4.2.1 mesaj sorunu

wasp61
20.04.13, 01:23
merhaba arkadaşlar forumda yeniyim öncelikle konu yanlış yerdeyse kusurma bakmayın ayrıca forum bayağı geniş kapsamlıymış çok hoşuma gitti.

Gelelim meseleye. Geçen gün telefonuma galaxy s3 için sızıntı 4.2.1 sürümünü yükledim fakat mesajlara girmeye çalıştığım an da ya da telefonuma mesaj geldiğinde telefon 1 defa titriyor daha sonra 2 defa titriyor daha sonra mesajlaşma durduruldu diye hata alıyorum. kısacası mesajlara girmiyor. Bununla ilgili bir bilgisi olabilcek ya da ucundan bir yardımı olabilecek olan varsa cevap yazaarsa çok memnun olurum yardımınıza ihtiyacım var

Nejat
20.04.13, 10:01
merhaba arkadaşlar forumda yeniyim öncelikle konu yanlış yerdeyse kusurma bakmayın ayrıca forum bayağı geniş kapsamlıymış çok hoşuma gitti.

Gelelim meseleye. Geçen gün telefonuma galaxy s3 için sızıntı 4.2.1 sürümünü yükledim fakat mesajlara girmeye çalıştığım an da ya da telefonuma mesaj geldiğinde telefon 1 defa titriyor daha sonra 2 defa titriyor daha sonra mesajlaşma durduruldu diye hata alıyorum. kısacası mesajlara girmiyor. Bununla ilgili bir bilgisi olabilcek ya da ucundan bir yardımı olabilecek olan varsa cevap yazaarsa çok memnun olurum yardımınıza ihtiyacım var

Kurduğunuz o romu tekrar kurun ama wipe yapmadan kurun. Muhtemelen aroma da sms ile ilgili bir şeyleri kaldırdınız yada yükleme esnasında bir şeyler ters gitti. Wipe yapmadan yüklerseniz romu tekrar ayarlamak zorunda kalmazsınız

dreamnej ### PhoeniX V9.0 rom ###

civil.4859
23.04.13, 21:34
aynı sorun android 4.2.1 yüleyince ben de de olustu lütfen yardım .. romu tekrar yükledim bi degişiklik olmadı :(

civil.4859
24.04.13, 18:21
sorunu çözdüm telefonu formatla (türkce gidebilir ) sonra hiç bir sorun kalmıyor...