PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Yardım] S advance stabilizasyon çok kötü

Oda Servisi
27.03.13, 20:05
1 hafta önce tele yazilim attim ama cok kasiyor bazen donuyo ne yapmam i onerirsiniz gingerbreade geri mi doneyim yoksa suan ki yazilimi tekrar odinle yükleyimmi

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

FatihA
27.03.13, 20:11
1 hafta önce tele yazilim attim ama cok kasiyor bazen donuyo ne yapmam i onerirsiniz gingerbreade geri mi doneyim yoksa suan ki yazilimi tekrar odinle yükleyimmi

orjinal yazılım ise kasmaması lazım..tekrar yüklemeyi denemeden önce recovery giriş yapıp wipe data yapıp yeniden başlatarak kasmayı kontrol et istersen bi..tabi wipe data yapınca tüm kişiselleştirmelerin gidecek ona göre yedek alırsın artık :)

Oda Servisi
27.03.13, 20:21
orjinal yazılım ise kasmaması lazım..tekrar yüklemeyi denemeden önce recovery giriş yapıp wipe data yapıp yeniden başlatarak kasmayı kontrol et istersen bi..tabi wipe data yapınca tüm kişiselleştirmelerin gidecek ona göre yedek alırsın artık :)

Rusya yazılımıymis ama bazen tutuklu k yapiyor nejat kardeş yazilimi tekrar kur demisti

Oda Servisi
27.03.13, 20:22
Ayrica cok cabuk carzi bitiyor

FatihA
27.03.13, 20:30
Rusya yazılımıymis ama bazen tutuklu k yapiyor nejat kardeş yazilimi tekrar kur demisti

o zaman yazılımı tekrar kur :)

Oda Servisi
27.03.13, 21:58
o zaman yazılımı tekrar kur :)

En yakin zamanda aticam hocam tekrar

Oda Servisi
28.03.13, 23:40
Yazılımı attim suan icin sıkıntı yok herhangi bir kasma ile karşılasmadim