PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Yardım] 5830i yardım

quitarist
07.02.13, 18:47
Arkadaşlarşöyle bi sorun var yardım ederseniz sevinirim. Telefona yeni bir costum rom yükledim. eski rom'un komple wipilerini sildim. yeni rom'u sağlam bir şekilde yükledim. Yükleme bittikten sonra reboot menüye girip telin açılmasını bekledim. Tel bir türlü açılmadı Galaxy ace gt-5830i yazısı kalıyor üstelik recovery menüsünede giremiyorum. şarjını da çıkardım. yarım saat bekledim ama tel açıldığında galaxy ace yazısında kalıyor. üstüne üstelik recovery'e giremiyorum. yardım ederseniz çok sevinirim

quitarist
07.02.13, 19:34
??????

Nejat
07.02.13, 19:44
Arkadaşlarşöyle bi sorun var yardım ederseniz sevinirim. Telefona yeni bir costum rom yükledim. eski rom'un komple wipilerini sildim. yeni rom'u sağlam bir şekilde yükledim. Yükleme bittikten sonra reboot menüye girip telin açılmasını bekledim. Tel bir türlü açılmadı Galaxy ace gt-5830i yazısı kalıyor üstelik recovery menüsünede giremiyorum. şarjını da çıkardım. yarım saat bekledim ama tel açıldığında galaxy ace yazısında kalıyor. üstüne üstelik recovery'e giremiyorum. yardım ederseniz çok sevinirim

Telefon boot menüde açılırsa boot flashla. Imzamda link mevcut

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Erdem24
07.02.13, 20:07
Ya da odinle baska rom flasla kardeşim

quitarist
07.02.13, 20:37
yanlız arkadaşlar şöyle bir sorun var recovery'e giremiyorumtel arkadaşın bir rom yüklemiş yüklenim olmuş fakat telefon açılmıyor galaxy ace yazısı kalıyor ekranda ses açma+menü+kapatma tuşlarına basıyoruz fakat recovery girmiyor telefon kapanıyor sadece ve açılıyor aynı yerde kalıyor

quitarist
07.02.13, 20:58
Ya da odinle baska rom flasla kardeşim

yanlız arkadaşlar şöyle bir sorun var recovery'e giremiyorumtel arkadaşın bir rom yüklemiş yüklenim olmuş fakat telefon açılmıyor galaxy ace yazısı kalıyor ekranda ses açma+menü+kapatma tuşlarına basıyoruz fakat recovery girmiyor telefon kapanıyor sadece ve açılıyor aynı yerde kalıyor

Erdem24
07.02.13, 21:10
Download moda giriyorsa odinle işlem yap kardeşim
Odinle rom yuklemeyi biliyorsunuzdur diye düşünüyorum

quitarist
07.02.13, 21:25
yok kardeşim acemiyim bu işlerde biliyorsundur bahsetmiştim bilmiyorum. Detaylı anlatırsan sevinirim...

quitarist
07.02.13, 21:36

Bu odin programını araştırdım. Yanlız takıldığım birşey var
''BOOT kısmına APBOOT ile başlayan dosyayı,PDA kısmına CODE ile başlayan dosyayı,
PHONE kısmına MODEM ile başlayan dosyayı,
CSC kısmına CSC olan dosyayı seçiyoruz.'' diye birşey var bu dosyalar neyin nesidir anlamadım :(
yardım edersen sevinirim...

Erdem24
07.02.13, 21:54
Şimdi o dosyaları odinde ilgili yere koyup starta basacaksin
O da işlemi başlatacak
Tabi download moda alıp kabloyu baglayacaksin önce

quitarist
07.02.13, 21:54

araştırdım buldum fakat tel ne yazıkkı pc ye bağlanmıyor.

blackheart35
07.02.13, 22:10
daha önce kiesle bağlanılan bilgisayara bağlamayı deneyin. öyle bir imkan yoksa telefonun modeline göre pc driverlarını bulup kurmanız gerek.

quitarist
07.02.13, 22:16
daha önce kiesle bağlanılan bilgisayara bağlamayı deneyin. öyle bir imkan yoksa telefonun modeline göre pc driverlarını bulup kurmanız gerek.

telefonu pc ye bağlıyorum fakat hiç bir tepki vermiyor. ne yapacağım hakkında en ufak bi bilgim yok. böyle kaldı tel.

blackheart35
07.02.13, 22:20
Arkadaşlar bahsetmiş odin ile rom yükleme konularını inceleyin. Download moda giriyorsa kurtulur telefon panik yapmayın.

quitarist
07.02.13, 23:03
volume up volume down ve power tuşları ile bir bölüm açtım contine dedim downloading diyor bkliyorum halen olmadı driver indirdim telefona bağlıyorum aygıt tanınmadı diyor :S

quitarist
07.02.13, 23:09
Arkadaşlar bahsetmiş odin ile rom yükleme konularını inceleyin. Download moda giriyorsa kurtulur telefon panik yapmayın.

yanlız telefonla hiç bir şekilde pc bağlantısı kuramıyorummm. o yüzden hiç bir işlem yapamıyorum

blackheart35
07.02.13, 23:16
Odini açıp romu gerekli yerlere yerleştirip download moddaki telefonu pcye bağlayınca odinde sol üstte sarı renkteki bir kutucukta com:1 gibi bir yazı görüyor musun?

quitarist
07.02.13, 23:38
Odini açıp romu gerekli yerlere yerleştirip download moddaki telefonu pcye bağlayınca odinde sol üstte sarı renkteki bir kutucukta com:1 gibi bir yazı görüyor musun?

hayır kardeşim hiç bir değişim olmuyor. stock rom'u indirdim gerekli yerlere dediğin gibi indirdim fakat odinde hiç bir değişim olmudığı için start'a bastığımda bağlantı hatası alıyorummm

Erdem24
07.02.13, 23:43
Ses acma tuşu
Orta tuş ve power tuşu ile download modda açın yoksa odin işe yaramaz. .

Ama önce bataryayi çıkarıp takin

quitarist
07.02.13, 23:52
tamam arkadaşlar hepinizi teker teker teşkkur ederimm işlem halledildi

Erdem24
08.02.13, 00:21
Nasıl:)