PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : Telefonum elden gidiyor arkadaslar yardım :(

berkanx35
25.01.13, 01:55
Xperia S aldım, telefonumun belleği normalde 1 GB fakat ben sadece 600 MB kullanabılıyordum. 400 MB boştaydı, bunu da kullanabilmek için telefona ROM atmaya karar verdim.

bütün anlatılanları yapmama rağmen telefon en son kısımda açmaya çalıştığımda devamlı devamlı titremeye başladı ve açılmıyor ! Yeni ROM atmak istesem de USB ise bilgisayara bagladığımda bilgisayar tanımıyor.

ROM sürümünü siteden değil kendim bulup indirdim, yanlış ROM atmış olabilirim....

Seçkinn
25.01.13, 13:06
recovery mod açılıyormu ? herkesin telefonu öyle merak etme gösterdiği rakamları kullanamazsın hiç bi zaman

Erdem24
25.01.13, 21:51
Elden gitmez korkmayın:)
Şimdi yapmanız gereken recovery flaslamak ve rom atmak
Ama uygun sürümde doğru bir rom olsun

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

[McsK]
30.01.13, 15:59
çeştli tol lar var onlarla stock romu flashlayablirsin

bygamer
30.01.13, 22:34
Başlığı beğendim ama meraklanma bu sitedeki adminler gerçekten işini bilen kişiler.Rahat ol söylenenleri yap gerisi zaten gelir :)

Nejat
30.01.13, 22:38
Xperia S aldım, telefonumun belleği normalde 1 GB fakat ben sadece 600 MB kullanabılıyordum. 400 MB boştaydı, bunu da kullanabilmek için telefona ROM atmaya karar verdim.

bütün anlatılanları yapmama rağmen telefon en son kısımda açmaya çalıştığımda devamlı devamlı titremeye başladı ve açılmıyor ! Yeni ROM atmak istesem de USB ise bilgisayara bagladığımda bilgisayar tanımıyor.

ROM sürümünü siteden değil kendim bulup indirdim, yanlış ROM atmış olabilirim....

Sony pc companion Programı ile Onar yapabilirsiniz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

rqckkk
10.02.13, 16:26
Arkadaşım Gitmez Rahat Ol Sen Heralde HB Girmek İçin Tuşlara Bastığında 4 ila 6 arasında defalarca titrer sadece ataryayı cıkart 5-10 dk bekle hb girebilirsin zaten bende ard arda denedigimde oluyor problem yok sonradan yeniden bot ekranına girip recovery modun aracılıgıyla sd kartına daha uyumlu bı rom at yukle ama rou yuklemeden once on belleklerı temızledıgınden emın ol cunku cakısabılır. ve telefonun acılıs ekranında kalabılır...