PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Soru] En İyi Task Killer?

bugra333
10.01.13, 16:52
Arkadaşlar hepimiz telefonumuzda task killer veya ram manager uygulamaları kullanmışızdır.
Bunların arasında sizce en iyi olanı hangisi veya favori task killer uygulamanız nedir?
En az ram harcayan en hafif olan task killer önerilerinizi bekliyorum.

Ben uygulama paylaşımcısı olmama rağmen iş kendime gelince karar veremiyorum hangi task killer kullanmalıyım diye.

Nejat
10.01.13, 17:06
Arkadaşlar hepimiz telefonumuzda task killer veya ram manager uygulamaları kullanmışızdır.
Bunların arasında sizce en iyi olanı hangisi veya favori task killer uygulamanız nedir?
En az ram harcayan en hafif olan task killer önerilerinizi bekliyorum.

Ben uygulama paylaşımcısı olmama rağmen iş kendime gelince karar veremiyorum hangi task killer kullanmalıyım diye.

Es task manager yükledim ve orada kaldım, daha önce yüklemediğim killer yoktu hepsi başka sorun yaşattı ama es task manager bence çok iyi

serdarkaraaslan
10.01.13, 17:10
Peki devamlı uygulama açık bırakacak bir yöntem var mı mesela kamera geç açıldığı için devamlı açık kalsa basar basmaz açılsa böyle bi yöntem yok sanırım?

HTC Sensation Z710e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Umut37
10.01.13, 17:19
Valla ben artık hiçbirini kullanmıyorum. Sadece arada sırada görev yöneticisinden tümünü kapat diyorum o kadar. Killer kullanırken sarj ne kadar gidiyorsa aynısı gidiyor. Hiç etki etmiyor bana sarjda bende kaldırdım boşuna ram yiyor diye. :)

bynaruto
10.01.13, 18:26
Ayarlarını yaparsan advanced task killer gerçekten işe yarıyor.

bugra333
12.01.13, 12:16
konu güncel tavsiyeleri bekliyorum :)

MkL
18.02.13, 16:12
Advanced task killer pro öneririm hem kapanacak uygulamaları seçebiliyosun hemde zaman aralığını seçebiliyosun daha bir çok ayar vs..

deeplanet
18.07.14, 21:12
En iyi task killer hiç kullanmamak :)
Burada anlatmıştım sebebini:
http://www.andropedi.com/task-killer-uygulamalarini-kullanmaniza-gerek-yok/

(tapatalk'tan bildiriyor)