PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : Kulaklık Önerisi

ademsahin
07.01.13, 12:12
Merhaba arkadaşlar ;

Galaxy Note N7000 cihazım için kulaklık tavsiyesi istiyorum.En fazla 225 lira civarı olacak ve mikrofonlu tabi.Ama kulaklıkta en önemli sorunum şu Galaxy Note'da kullanacağım için uyumsuzluj sorunu çıkmasından korkuyorum.Bazı kulaklıklar uyumsuz bir cihaza takıldığında boğuk ses çıkarıyor ya da konuşurken mikrofon cızırdaması falan yaşanıyor.Telefonum ile uyumlu kulaklık tavsiyeleri verirseniz sevinirim.

Bu arada ben birkaç kulaklık seçtim ama uyum sorunu hakkında deneme şansım olmadı.Bunları kullananlar varsa da fikir verirlerse sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-hic-acilmamis-iphone-5-orjinal-kulaklik-200tl-109103026/detay/ ( iPhone 5 kulaklığı orjinal cihazında test etme imkanım oldu bas ve tiz dengesi çok iyi ama o sırada başka cihazım olduğundan kendi cihazımda deneyemedim)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-yeni-akg-k350-beyaz-renk-kulaklik-iphone-uyumlu-adiniza-faturali-101237760/detay/ (Bu kulaklığı da internette çok övüyorlar ama uyum sorunu aklımı kurcalıyor)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-orjinal-beats-by-dre-monster-ingiltereden-hediye-gelme-108369521/detay/ ( Bu kulaklık da bildiğiniz Beats Audio ama uyum sorunu var mıdır emin değilim daha önceki kulaklığım da Beats'di onda sorun yaşamadım ama bunun modeli farklı sizce bunda olur mu ? )

Aklımdaki 3 model bu tabi fiyat aralığında şu kulaklığı kullanıyorum şu nedenle çok iyi ve uyum sorunu da çıkarmıyor dediğiniz cihazları da yazarsanız hayır demem http://(yasak)(yasak)(yasak)(yasak)(yasak)(yasak)(yasak)( yasak).com/Smileys/superuser/smiley.gif

Webperfect
07.01.13, 13:25
Dostum sen iyi misin ?
2 ay içerisinde 6 kulaklık değiştim :abnormal:
Biraz tecrübe var burda bunların hiç biri değil.
Tabiki zevk renk tartışılmaz.
Eğer ***** seviyorsan ve etrafa aldırmıyorsan..
http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/se-mj21-h-beyaz-kulaklik-pioneer-63059777
Özellik :)
12-22000Hz Frekans Yanıtı,
500mW Maksimum Giriş Gücü,
103dB Duyarlılık,
40mm Sürücü Ünite Çapı,
3.5mm altın kaplama mini-plug,
1.2m kablo uzunluğu,
Tabi sana teknosadan veya migrostan aldım ordan tavsiye ederim Uzağa gitme ben 71e aldım dartty yada gold olması lazım ama aynı ürün mü bilmiyorum 58 tl

ademsahin
07.01.13, 13:41
Hocam dışarıya çok ses vermemesi benim için daha iyi içeride kıyametler koparsın ama dışarıya çok ses vermesin :) Bir de bu tür kulaklıkları sevmiyorum ben kafamda o kadar büyük şey taşıyamam bana kulak içi lazım :D

Webperfect
07.01.13, 13:44
Sana şöyle söyliyim en arkada oturuyorum sınıfta öğretmen dahil duymayan yok :DD
Bide eq açıyorum öf.. cihazın hoparlörü çok farklı evde çekip atarım istersen

ademsahin
07.01.13, 13:53
Hocam kulaklık iyidir ona lafım yok ama dediğim gibi kulak üstü kulaklıklar bana pek uygun değil çünkü şirkette telefon görüşmelerimi de kulaklık ile yaptığımdan şirkette pek rahat bir kullanım sağlamıyor bunlar ;)

Webperfect
07.01.13, 13:55
Ovv :)
Bi an hayal ettim :)
sen bluetooth kulaklık al küçükleri var :)

ademsahin
07.01.13, 14:01
***** dinlemeyi de seviyorum yollarda o yüzden bana kaliteli bir kablolu kulaklık lazım aslında iPhone 5 kulaklığı da fena değil

Nejat
07.01.13, 15:47
***** dinlemeyi de seviyorum yollarda o yüzden bana kaliteli bir kablolu kulaklık lazım aslında iPhone 5 kulaklığı da fena değil

yanlış yazmış olabilirim ama seinheiser kulaklıklara bayıldım ben, teknosada deneme fırsatı buldum, benim xe de ki jet audio player resmen inletti ortalığı, bendeki beats den daha iyi idi diyebilirim, fiyat 175 tl idi

rmndzc35
18.11.14, 13:26
Bu konu başlığı altındaki tüm öneriler göründüğü üzere güncelliğini yitirmiş.Ben soruyu güncel tutmak ve de ihtiyacım olduğu için tekrar sormak istiyorum? Note 2 için viper4android fx yazılımını kullanıyorum.Evde SONY MDR-XB600 (EXTRA BASS) kullanıyorum dışarda ise kulakiçi kaliteli bir kulaklığa ihtiyacım var.Dış sesi kesebilir, kaliteli bas mid ve tiz verebilen sesleri iyi şekilde ayırt edebileceğim bir kulaklık arıyorum.Güncel önerileri olan ? :)

Nejat
18.11.14, 13:47
Bu konu başlığı altındaki tüm öneriler göründüğü üzere güncelliğini yitirmiş.Ben soruyu güncel tutmak ve de ihtiyacım olduğu için tekrar sormak istiyorum? Note 2 için viper4android fx yazılımını kullanıyorum.Evde SONY MDR-XB600 (EXTRA BASS) kullanıyorum dışarda ise kulakiçi kaliteli bir kulaklığa ihtiyacım var.Dış sesi kesebilir, kaliteli bas mid ve tiz verebilen sesleri iyi şekilde ayırt edebileceğim bir kulaklık arıyorum.Güncel önerileri olan ? :)
Bence halen dr. Dre iyidir ve en azından ucuzlamıştır

SM-N910C ( Note 4 ) Güçlü ve yakışıklı Beyaz

rmndzc35
18.11.14, 13:50
Bu biraz yetersiz bir görüş olmadı mı? :) Dr. Dre ama hangi modeli öneriyorsunuz?

Nejat
18.11.14, 14:15
Bu biraz yetersiz bir görüş olmadı mı? :) Dr. Dre ama hangi modeli öneriyorsunuz?
Htc Sensation XE ile birlikte verilen orjinal kulaklıktan bahsediyorum. Parça no malesef bilmiyorum

SM-N910C ( Note 4 ) Güçlü ve yakışıklı Beyaz

Dreampark
18.11.14, 15:51
Hocam fiyat belirtmemişsin. Fiyatı belirtirsen bir iki tavsiyem olur. rmndzc35

rmndzc35
18.11.14, 15:54
Dreampark 300-350 tl ye kadar yolu var ancak tabiki daha düşük fiyatları olan fiyat performans ürünleri de varsa onları da değerlendirmek isterim.

Dreampark
18.11.14, 19:56
Tamam ben sana yarın sabah 2-3 model önerisinde bulunucam. Şuan yetiştirmem gereken işler var. Emin olmadan da önermek istemiyorum

HTC One max cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blltlgn
18.11.14, 20:34
Nejat abiye katılıyorum kesinlikle. Sensation XE ve XL ile verilen kulaklıklar çok iyi. Birebir olanları ayrı olarak satılmıyor. Modellerin ismi ibeats ve urbeats.
Dışarı kesinlikle hiç ses vermiyor ve dışarıdan ses almıyor. Ses kalitesi, bass falan harika.

Dreampark
19.11.14, 08:38
Dreampark 300-350 tl ye kadar yolu var ancak tabiki daha düşük fiyatları olan fiyat performans ürünleri de varsa onları da değerlendirmek isterim.

İlk başta Audio-Technica ATH-CKS77 ürünü öneririm. Kulaklık dünyasında çok popülerdir. Fiyatı 130-250TL arasında değişir. Yani yurtdışı yurtiçi vs. İkinci önerim ise Audio-Technica ATH-CKS99 bu cks77'ye nazaran daha üst seviye bir üründür. Fiyatıda 170-350TL arasında değişmektedir.

therkut
19.11.14, 16:55
Cks99 kullaniyorum son 1 yildir oldukca memnunum cogu arkadasim hayran kaldi sesine. Ciddi arastirma sonucu bass tiz dengesi iyi kurabilen bir kulaklik olarak aldim ve met edildigi kadar guzel bir urun. Bass lari cok dogru zamanda kesmesi ve mid tizleri de kesmemesi arkadaki tum sesleri cok yumusak tatli tonlarda dinletiyor

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rmndzc35
22.11.14, 02:31
İlk başta Audio-Technica ATH-CKS77 ürünü öneririm. Kulaklık dünyasında çok popülerdir. Fiyatı 130-250TL arasında değişir. Yani yurtdışı yurtiçi vs. İkinci önerim ise Audio-Technica ATH-CKS99 bu cks77'ye nazaran daha üst seviye bir üründür. Fiyatıda 170-350TL arasında değişmektedir.

CKS99 u sanalpazarda bulabildim bir tek. http://www.sanalpazar.com/Audio-technica-Ath-cks99-Kulakici-Kulaklik-Kutusuz__isp34936595#imgd
Ancak burada kutusuz olduğu yazıyor açıkçası pek güvenemedim.Güvenerek alabileceğim daha uygun fiyata başka bir yer daha var mı acaba?

kingpin urbeats kulaklıklar 199 ibeats kulaklıklar 299 tl civarı, size de sorayım bu üründe çok dikkatimi çekti acaba güvenerek daha uygun fiyatlara alabileceğim yerler var mı?

blltlgn
22.11.14, 09:58
CKS99 u sanalpazarda bulabildim bir tek. http://www.sanalpazar.com/Audio-technica-Ath-cks99-Kulakici-Kulaklik-Kutusuz__isp34936595#imgd
Ancak burada kutusuz olduğu yazıyor açıkçası pek güvenemedim.Güvenerek alabileceğim daha uygun fiyata başka bir yer daha var mı acaba?

kingpin urbeats kulaklıklar 199 ibeats kulaklıklar 299 tl civarı, size de sorayım bu üründe çok dikkatimi çekti acaba güvenerek daha uygun fiyatlara alabileceğim yerler var mı?
Beats alırken çok dikkat etmen gerek. Çünkü piyasada orjinalden çok birebir çakmaları var. Türkiye'de ki ithalatçı Aztek Teknoloji ordan veya önerdiği yerlerden bakabilirsin.

Edit: Bir ara hepsiburada bile Beats'in kara listesine girmişti.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başkentli Müdür
22.11.14, 12:24
ben geçen ay singapurdan sipariş vermiştim xiaomi markasının piston 2 kulaklığını 25$ ödedim tavsiye ederim gerçekten çok güzel bir kulaklık kablosu asla düğüm olmuyor ne kadar dolasanda sarsanda tek seferde açılıyor dışarıdan gelen sesleri azaltıyor ve engelliyor ayrıca yerli yabancı basslı şarkılar seven insanlar için bire bir gerçekten mükemmel bir ses çıkışı var sırf ben bu özellikleri için aldım sanal pazar sitesinde bilgisayar firmasının biri satış yapıyordu 160tl fiyata koymuş çok yüksek olduğu için singapurdan resmi satıcı yetkili bayiden sipariş verdim

Ceyran_Enginarı
22.11.14, 12:51
ben geçen ay singapurdan sipariş vermiştim xiaomi markasının piston 2 kulaklığını 25$ ödedim tavsiye ederim gerçekten çok güzel bir kulaklık kablosu asla düğüm olmuyor ne kadar dolasanda sarsanda tek seferde açılıyor dışarıdan gelen sesleri azaltıyor ve engelliyor ayrıca yerli yabancı basslı şarkılar seven insanlar için bire bir gerçekten mükemmel bir ses çıkışı var sırf ben bu özellikleri için aldım sanal pazar sitesinde bilgisayar firmasının biri satış yapıyordu 160tl fiyata koymuş çok yüksek olduğu için singapurdan resmi satıcı yetkili bayiden sipariş verdim

Powerbank da almış miydin hocam

Başkentli Müdür
22.11.14, 13:45
Powerbank da almış miydin hocam

aynen hocam 10400mah

therkut
23.11.14, 04:08

Başka forumdaki bir satıcıdan geçen sene 190TL ye almıştım. İlandaki gibi kutusuz deri kılıfıyla. Satıcının ilanını bulamadı ama numarası halen duruyor. Kararsız kalmıştım senin gibi satıcının önerisi ile aldım memnun da kaldım. İstersen özelden numarasını vereyim bir görüş yeni çıkan güzel modeller de var farklı bir önerisi olur belki.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rmndzc35
23.11.14, 04:15
SMS Audio Street by 50 kullanan var mı hiç aranızda? Güvenilir bi yerde 150 TL'ye buldum. D&R da 225 lira

rmndzc35
24.11.14, 16:31
Arkadaşlar öncelikle değerli önerileriniz için herkese teşekkür ederim. Önerilen kulaklıkların hepsi incelediğim kadarıyla birbirinden değerli.Bu sebeple kafam çok karıştı... :) Bir de Son zamanlarda gözüme sıkça takılan gerek görüntüsüyle gerekse arkasına JBL'i almasıyla dikkatimi fazlasıyla çeken YURBUDS INSPIRE 400 diye bir ürün var.Ürünü kullanan var mı acaba?

Dreampark
24.11.14, 19:29
Özelden yazdım gönül rahatlığı ile alabilirsin. Yazılan kulaklıklardan çok daha iyidir.